НЕ ПОЛЬЗОВАТЕЛЬ?
РЕГИСТРИРУЙСЯ

Обсуждения

Другие обсуждения пользователей

zoo: tabu kurį norėčiau peržengti (gal)

22/02/2014 18:37
с помощью
viskas, apsisprendžiau parašyti tai ko net x'uose nelesdavau sau... na tik nebent privačiose žinutėse su žmonėmis, kuriais leidžiau sau pasitikėti...
gyvenu keletą metų su fantazija, kuri nebeduoda ramybės. tad arba aš ją realizuoju arba prisiverčiu užmiršti. Tai žirgas!
taigi nuo ko tai prasidėjo. prieš pora metų, vasarą gyvenau savaitę Ispanijoje. nedideliame miestelyje. prie jūros. šalia, kaiminystėje buvo žirgyno. Ir tie žirgai ganydavosi laisvai aptvare. sėdėdavau po saulės skėčiu pavakariais ir grožėdavausi jais... ir vienąkart jie ten sugalvojo pasimylėti (nežinau ar jie taip specialiai buvo suleisti ar kaip). Tas mane suintrigavo. Ilgai truko tas veiksmas (kažkodėl maniau kad pas gyvūnus viskas greičiau darosi): ta porelė pamažu derinosi vienas prie kito... o ir užsilipus eržiliukui ant kumelės neiškart viskas gaudavosi... jaunas dar akivaizdžiai :) kaip ir vyrukams: skuba, nezgrebnas, nepataiko kur reikia... "panelė" ir pasimetus :) nežino ar kaip čia jam ir pagelbėti ar palikti ramybėje... kol galų gale jis ją griežčiau užspaudė :) kaip stipriai jis jai dūrė. su kokia jėga! Aktas buvo gana greitas... nusilipo visas apsiraminęs, darbą atlikęs... O kaip gražiai atrodė tas ilgas nukaręs jo kotas su varvančia sperma (o gal skysčiu kažkokiu)... vaikščiojo visas patenkintas, iškėlęs galvą, žvengdamas išdidžiai, ir į mane vis galvą atsukdavo... hmmm.... o kumelė lyg niekur nieko rupšnojo kažką ten ėdžiose... :)
stebėjau procesą, nerealiai susijaudinusi! nuo tada gyvenu su tuo tais prisiminimais, kurie jau senai peraugo į fantazijas... noriu būti tos kumelės vietoje! (čia dauguma mane pasmerks, bet gal kas nors ir supras).
per tą laiką nebegaliu ramiai žiūrėti į žirgus. bet... :( internetas visagalis man dave daug informacijos ir supratimo, kad atsiduoti žirgui yra savižudybė. buvau žirgyne, liečiau jo kotą... apčiuopiau koks jis didžiulis! mačiau su kokia laukine jėga žirgai jį grūda į vidų... tai tikrai neįmanoma... taigi taip ir slopinu save... tad reik ieškoti "kompensacijos" fantazijoms... gal poniuko, gal šuniuko (didesnio)...
bet pradėkime nuo tiesiog bendraminčių rato. atsiliepkite kam tai nėra tabu ar bent leidžia sau fantazuoti apie tokius dalykus.
2024/05/25 04:40
Labas meiluze labai drasus ir geri zodziai isbandyk su manim padarysim taip kaip cia niekas dar nerase 864463840
2020/11/16 14:42
[email protected]
Du mokyti šuniukai laukia jusu
2018/05/22 17:53
Noreciau ir as su suniuku tai padaryti. 🐕
2017/08/09 16:39
[s148]
2014/09/17 23:02
Mano svajonė taip pat išbandyti zoosex, bet gal ne su Žirgu, o su dideliu šuniu.
Gal atsirastu bendramintė kuri patartu ar šuni turėtų M+Š+M.
Lauksiu pasiūlimu is M ( AUŠRA) i PM[f85]
2014/08/01 20:52
sio portalo platybese esu rasiusi apie fantazijas ir ne tik su zoo.siek tiek atveskime apie kategoriskus pasisakymus.ar kas cia ruosiasi ''diskriminuot'',naikint ,kankint gyvunus.jau vien toks poziuris yra tiesiog nepriimtinas.fantaziju erdve ,manau dar ne vieno gyvuno nepriverte jausti skausma ar bent nemalonumo.gaila ,kad tenka teisintis ar teisint autoriu uz jo fantaziju palete .bet tuo paciu dziaugiuosi ,kad taip mastanciu ir tame tarpe reaguojanciu, esama.sianakt Aukstadvaryje gausiai lijo...is ryto ukuose panirusioj zalumoj ganesi arkliai.as nezinau ar ju rujojimas taip jau ir niekieno neuzkabina jausmuose.(turiu galvoje zmoniu jausmus).mane kaip moteri nutyses arklio penis veikia ir nors tu ka.ir negeda pasakyt ,kad su malonumu stebiu arklio ir kumeles suartejimo scenas.neesu nimfomane,bet tikrai drugeliai pradeda lakstyti pilvuko apacioj,kai verzlus erzilo penio duris sminga i kumeles iscias.tiesiog tobulai grazu ir jausminga.tiesiog jauti pacios gamtos kalba gyvunu ,pauksciu ar augalu pavidaluose...
2014/03/31 01:22
as nebusiu is tu ,kuri pasakys ar gerai tai ar blogai .jau vien tai ,kad moteris isdrysta apie tai pasidalinti savo fantazijomis ,jau vien tai yra sveikintina.daugybe mumyse visuose ir visose yra paslepto ,gaslaus ,nerealizuoto minciu uztaiso.galime save uz tai pasmerkti ,bet ir visiems kitiems skaitysiantiems palinkeciau. -pamastykim ar patys esam be nuodemingosios demes.?
2014/02/24 17:11
Bėda tame, kad gyvūnas negali išreikšti savo valios. Kaip ir protiškai neįgalus žmogus - jis yra neveiksnus.
2014/02/24 16:40
aš irgi prieš pedofiliją... ir netgi prieš zoofiliją (kai tai daroma prieš gyvūno valią)... bet čia tas atvejis kai gyvūnas-patinas dulkina moterį savo iniciatyva, savo noru
2014/02/24 13:46
Nepalaikau, santykiauti su gyvūnais tas pats, kas santykiauti su vaikais ir protiškai neįgaliais asmenimis. Suprasti suprantu, tačiau - nepalaikau ir esu kategoriškai prieš zoofiliją. Kaip ir su pedofilija - suprantu, kad negali savarankiškai nuspręsti, kad tave seksualiai traukia nesubrendę vaikai (traukia ir viskas), tačiau - reikia save kontroliuoti.
...