NOT A MEMBER?
Sign up

Forum

Ištraukimas

Unknown
Unknown
Posted: 22/10/2010 14:56
Noriu prabilti gal ir nuvalkiota tema, bet man aktualu. Aš mėgstu natūralumą, kuo tikresni pojūčiai ir kuo mažiau chemijos organizmui ir gumos ant kūnų. Ar naudojate penio ištraukimo apsaugos metodą, t.y. kai ištraukiamas penis prieš pat ejakuliacija? kiek šis metodas patikimas? Gal yra kokių kremukų, kurie sustiprintų apsaugą. Tikrai dėkoju už nuoširdžius atsakymus... Jei tokių bus [c9]
Replies (27)
Unknown
Unknown
Posted: 16/12/2010 11:40
Na bet visada galima istraukti ir uzbaigti ranka :)
Unknown
Unknown
Posted: 5/05/2011 08:04
sis metodas niekam tikes....naudojant ji mano zmona pastojo :)
spermatozoidai gali issiskirti ir nebaigus....
Posts: 6
Posted: 27/04/2012 20:52
[quote='Novokainas']Šiaip yra kontraceptinės žvakutės. Bet ne visom moterims ir vyrams jos patinka. Pojūčiai keičiasi.[/quote]
bet zvakutes turi savo specifini kvapą, greiciausiai ir skoni - reiktu vyru klausti, kuris erzina ir istirpusi padaro meskos palauga, nes tarsi paskesta penis ir jo nebesijaucia
Unknown
Unknown
Posted: 21/06/2012 15:41
As megstu be gumyciu, puikiai save jauciu ir kolkas be avariju...
Pabandom kas? ;)
Posts: 8
Posted: 26/10/2019 12:40
Seip yra saves valldymo technika, cia kazkas minejo kad pritruksta minutes, tai vaikinas jug gali kontroliuoti, bent as, yra ivairiu budu, pvz jauti jai tuoj, tuoj... Pakeisk poza, neskubek leisk sau atvesti, as net kartais naudoju daugybos lenteles mintyse kartojimosi metodu, jei partnere super karšta, uzsimerk... Ir taip ir anaip. Todel paprastai kol as pabaigiu, mergina baigia 2x, aišku pas kieviena savos paslaptys. Todel sekmes ieskojime ir jei yra maziausia mintis kad baigei netbtik truputi, begi i vaistine escapele... Yra buve daugiau nereikia
Posts: 1
Posted: 29/10/2019 15:31
Turbut galima suskaicuoti ant pirstu kiek kartu esu naudojes sargi.. mano lytinio gyvenimo karjiera tuoj sieks dvidesimtmeti nors esu dvieju vaiku tevas neturiu nei vieno neticiuko :) arba bent jau apie ji nieko nezinau :) :) :) tiesiog nekenciu gumos :)
Posts: 72
Posted: 18/11/2019 21:56
Visada speju istraukti ant lupyciu kad ir patenka kazkiek nieko tokio
Unknown
Unknown
Posted: 19/11/2019 16:09
Kokia saviapgaule.su zmona miliuosi 15metu..1vaikas .tada kada planavom
Posts: 21
Posted: 23/11/2019 18:30
5 metus istraukinejau, kol su buvusia. Asmeniskai 100% apsauga man. O po to sutikau moteri kuriai galejau baigti viduje nes turejo spirale. Istraukinejimas nei vyrui nei moterisi didelio malonumo nesukelia! Is patirties saukau!
Unknown
Unknown
Posted: 13/10/2020 06:52
Aš turiu meilužė ir naudojam šį metodą ir galiu pasakyti kad tai saugiausias būdas nepastoti
Posts: 2
Posted: 10/11/2020 19:16
[quote='dane']na apsauga nera maloniausias dalykas, bet padeda isvengti kai kuriu nemalonumu kaip nestumas ir ligos, bet asmenis kai as dazniausiai renkuosi seksa be apsaugos[/quote]
Na taip, seksas su apsauga tai ne pats maloniaudias pojutis, tas pats kas su drabuziais
Posts: 1
Posted: 27/11/2020 21:39
9 metus nenaudoju prez ir jokiu +priemoniu, kolkas vaiku neturiu, priklausocnuo partnerio, laiku turi buti tikrai laiku..
...