NOT A MEMBER?
Sign up

Forum

klausimas merginoms

Unknown
Unknown
Posted: 28/04/2009 23:31
ka istarti merginai jei atsitinka taip, kad baigei greiciau nei ji.. kaip visa tai uzglaistyti, kad mergina nesijaustu kaip "gulintis rastas", kuri prievcartauja, cia labai atsiprasau merginu jei taip issireiskiau, bet tikrai manau idomu visiems vaikinams kaip elgtis tokioje situacijoje..
:)
Replies (17)
Unknown
Unknown
Posted: 29/04/2009 02:49
hahaha... nieko cia jau neprisnekesi.. jei jau negali patenkinti merginos ir greitai baigi, tai zodziai nepades:)
Unknown
Unknown
Posted: 29/04/2009 10:34
[quote='Gaabriele']hahaha... nieko cia jau neprisnekesi.. jei jau negali patenkinti merginos ir greitai baigi, tai zodziai nepades:)[/quote]

jei ne zodziai, tai kokie turetu buti veiksmai...
:)
Unknown
Unknown
Posted: 30/04/2009 21:09
Gal tiesiog reikia toliau gundyti mergina, o begundant ir pats susigundysi, ir pratesite.
mano vaikinui taip budavo, tai eina jis po velniu, kai primesdavo, kad taip ir turi buti...
Posts: 15
Posted: 8/05/2009 11:56
Man yra taip buve tik pora kartų...Nežinau, dievas davė rankas ir burna,galima šiais yrankiais naudotis.O šiaip greitas baigimas yra išgydoma, berniukai ;)
Unknown
Unknown
Posted: 14/05/2009 12:13
[quote='NeMergaite']Man yra taip buve tik pora kartų...Nežinau, dievas davė rankas ir burna,galima šiais yrankiais naudotis.O šiaip greitas baigimas yra išgydoma, berniukai ;)[/quote]
tai gal ishduosi recepta?
Ar bent parodysi kaip kas
Posts: 2
Posted: 1/06/2009 21:36
Manau jei taip atsitinka ne nuolatos, tai nieko tokio,juk mylejimasis tai ne zaidimas "as tau-tu man", svarbu nepiknaudziauti. O jei apie tai, ka daryt, tai visada manau galima rasti alternatyvu... oral, masaziukas ar pan.. :)
Unknown
Unknown
Posted: 5/07/2009 01:49
hmmmmmm... merginos nesako kad per anksti baigei, nenoredamos taves izeisti. Pats matai kada ne viskas tvarkoi. Po akto nk nepakeisi, gali tik jo metu suzaist su laiku. Tiesiog kai jau jauti jog "pareina" padaryk pertrauka, pamalonink oraliniu, kol tavo draugas atsigaus vel pradek, kai vel noresi baigt istrauk, pamalonink ja rankom, surask padeti jai pace maloniausia.(nyksciu, ar pora pirstu masazuojant gimdos kakleli) tada vel pradek akta normaliu budu. laikas prailges tiek kartu kiek nepatingesi suzaist su ja. Po tokio sexo ji greiciau pasitenkins nei tu:D
Unknown
Unknown
Posted: 28/07/2009 13:19
turiu drauga, kuris anksciau greit baigdavo :) tai kai as jam paskiau, kad dar ir as esu, tai dabar visada mylimes ilgai.... nors ir visa nakty :) tiesiog jis ismoko susilaikyti :) kartais mane paglamoneja, kartais pailsim pora sekundziu, bet seksas nuostabus su juo :)
Unknown
Unknown
Posted: 31/07/2009 13:01
Man pvz pakanka arba: pakeist poza ar ritma ar tiesiog pristabdyti tenkinant ja tuo metu kitu budu
Unknown
Unknown
Posted: 29/08/2009 17:15
kartais uztenka pakeist ritma, kartais tiesiog reikia kitaip pabandyt pazaist ir tikrai anksti nebaigsi, juk pats jauti kada ateina tada jau ir galvok :)
PEACE
Posts: 28
Posted: 2/11/2009 01:01
tam rankos ir liezuvis duotas ,jei jau taip nutiko :) nieko neiskalbesi ,darbais darbais taisyk padeti :)
Unknown
Unknown
Posted: 19/11/2009 21:58
Yra toks sexshope daiktas kaip uzverzejas,uzverzi kiausiukus ir baikta,jei dar negerai,uzverzi varpa ir sexas tesis tris kartus ilgiau
Unknown
Unknown
Posted: 14/02/2010 13:08
This post was deleted by moderator cause violation of Forum Terms & Conditions.
Unknown
Unknown
Posted: 6/04/2010 20:40
kaip ten kazkas raso jog merginos nedrista pasakiti vaikinui kad baige pregreit :DD nera taip :D as niekada nesikuklinau :DD tiesiai sviesiai sakau nevikeli tu :DDDDDdd
Unknown
Unknown
Posted: 24/04/2010 00:29
Sakyk tu tokia gera buvai, kad as neislaikiau..., tikrai nepyks :))
Pridek , kad kita karta labiau pasistengsi save kontroliuoti, arba jumoro forma pasakyk jai, kad tokia gera nebutu :D
...