NOT A MEMBER?
Sign up

Forum

Klausimas nuo vyro-vyrui...

Unknown
Unknown
Posted: 12/02/2011 18:29
Myliuosi su zmona.viskas ok.aistra,glamones ir viskas kas priklauso.10, 20, 30, 40minuciu....Zmonai jau parejo begales kartu.O man nu niekaip.Ir pozos parinktos kur jau taip greiciau pareina ir tu glamoniu uztenka ir to noro.Kotas kaip metalo gabalas kietas.Nu bet kaip nepareina tai nepareina.
Cia taip daugumai?
P.S.klausiu nes kartais zmona pasijunta kalta del to :( Nedaznai taip buna bet nu pasitaiko, pasitaiko...
Replies (34)
Posts: 1058
Posted: 12/02/2011 22:57
Dauguma pasakytų: "kad man tavo bėdos" :)
Posts: 38
Posted: 13/02/2011 09:40
kiek supratau tai per daug stengiesi baigt.tiesiog atsipalaiduot pabandyk ir nesistengi greiciau baigt. nes per daug galvoji myledamasis. megaukis.
Posts: 206
Posted: 13/02/2011 11:59
keisk zmona
Unknown
Unknown
Posted: 13/02/2011 12:05
na jau ne.zmonos nekeisiu :)ne cia beda :) ta beda atsitinka retokai.tad labai dideles problemos tame nematau.norejau tik suzinoti daugelio nuomone ar kam buna panasiai.
Unknown
Unknown
Posted: 15/02/2011 09:39
Smagu Tavo žmonelei :)) mėgaukis ir tiek :)
Aš ne vyras, bet su saviškiu apie tai kabėjusi :) Jam neidavo baigti senais laikais, kai alkoholis visame tame įsimaišydavo ;)
Tu tuo metu būni 100 blaivas? ir skaidrus? :)
Paskui dar vienas metas - ankstyvas rytas, tuomet dar visas organizmas snaudžia :) tuomet ilgiau viskas užtrunka :)
Pagrindas to sakyčiau mintys ;) :)
Tuo metu kai pajauti, kad jau nori baigti, susirask kokių nors naujų jaudinančių dalykų su savo žmona :) Tikiu kad dar daug ką galit atrasti naujai jaudinančio ;)
Turėjau meilužį kažkada, kuris su žmona savo irgi ne visada baigdavo, su meilužėm baigdavo, bet tai jo tiesiog žmona jau nebejaudino taip ... Kiek suprantu tavo atveju ne tas tai :)
Ir beja :) 40 minučių nėra daug :)
Changed 2011 February 15 09:42
Unknown
Unknown
Posted: 15/02/2011 14:02
Ir girtam ir blaivam tai nutinka.
Zmona mane kaip gunde jau astunti metai taip ir tebegundo.
Kazkaip viskas buna naturalu kaip ir visalaika.Bet zinot-myliesi...zmona jau kaip ir nebenori jei jau perdaug.O as uzpompaves jau, belieka islieti viska.Nu daryk ka tu nori ir kaip tu nori nu niekaip.Ir pasilieku su skaudziai stovinciu.
Bet sakau-ta beda nebeda :) kartais gerai.tiesiog ydomu kaip kitiems :)
O del 40 minuciu-na galiu parasyti ir taip:40, 60, 120 :) bet cia nieko tai nekeicia :)
Unknown
Unknown
Posted: 15/02/2011 14:50
Na 120 min jau šiek tiek keičia :)
O Tau taip būdavo ir prieš 8 metus su ja? Jei visada taip buvo, tai tiesiog tu toks esi :) Jei ne, tada tikrai reikia pasitelkti fantaziją :)
Aš va savo vyrą pamenų (amžinaatilsį)... Tai būdavo kad ir iki ryto mylėdavomės, o jis ir likdavo nebaigęs, bet jam metų buvo gerokai daugiau nei Tau ;) Jei lėtas, tantrinis reikalas, kažkaip neprailgsta tas laikas, nėra per daug :) Bet kai padarydavau kažką kitaip, baigdavo greitai :)
Na, o jei intensyvus, techniškas, tai būna ir man kad nebegaliu taip pat daugiau :)
O be to, galima ir paišdykauti kitaip :) su rankyte žmonelė gali pabaigti sau ant krūtinės, ar į burnytę (nežinau kiek jums priimtina tai :) )
Nors pvz vieną draugą žinau, pas kurį greitukų tiesiog nebūna :) prasideda nuo valandos :)
Unknown
Unknown
Posted: 15/02/2011 15:25
man visada taip kiek tik atsimenu.buna kad nori su zmona pasimaloninti keletu orgazmu.ji pasimalonina kokia 20 o as dar tik judu link pirmo.ir tas pats horizonte nesimato dar.
Taciau kodel del to nestresuoju-tai nera daznai o ir kai taip buna sexo metu jauciu siek tiek kitoky malonuma.O ir kotas viso sexo metu buna toks kietas kad net skauda kartais.Zmonai tai itin patinka :)
Posts: 2335
Posted: 15/02/2011 16:22
Pas jus skirtingi temperamentai. Jai reikia mažai, o tau - daug. Mums taip buvo, kol nepradėjom eksperimentuoti ir atrasti, kas teikia didesnį susijaudinimą. Iš savo patirties galiu patarti: panaudoti analinį kaištį, tada makštis bus kaip jaunos mergaitės ir tu greičiau pabaigsi; į makštį įvesti vaginalinius kamuoliukus arba metalinius mažus rutuliukus, kurie taip apspaus penį, kad greitai susijaudinsi; išmokyti žmonelę gerai atlikti oralinį, taip, kad tave ypatingai jaudintų. Užsiimti su ja analiniu seksu, nes analinė skylutė yra žymiai siauresnė; naudoti daug lubrikanto, nes kaip suprantu, ji išsausėja ir tau būna mažiau jautru. Ilgainiui tavo žmonelė pasidarys labiau nepasotinama ir temperamentai išsilygins. Kita priežastis - psichologinė. Tu visada galvoji, kaip čia man pabaigti ir todėl tas malonumas nusitęsia, o tau reikia tiesiog atsipalaiduoti ir jokiu būdu negalvoti apie savo orgazmą, ir atsiduoti aistrai, pamatysi, kaip daug greičiau pabaigsi.
O jei visgi nepatikėsi mano svaičiojimais - pabandyk su kita moterimi - viską suprasi pats. Dar gali pabandyti į guolį pasikviesti antrą moterį, kuri būtų panašaus temperamento, kaip žmonelė, bet čia jau žaidimas su ugnimi, nes tavo žmonelė turi tai ne tik toleruoti, bet ir nuoširdžiai norėti dalintis su kita moterimi. Sekmės.
Unknown
Unknown
Posted: 15/02/2011 16:37
[quote='erotomanas']Pas jus skirtingi temperamentai. Jai reikia mažai, o tau - daug. Mums taip buvo, kol nepradėjom eksperimentuoti ir atrasti, kas teikia didesnį susijaudinimą. Iš savo patirties galiu patarti: panaudoti analinį kaištį, tada makštis bus kaip jaunos mergaitės ir tu greičiau pabaigsi; į makštį įvesti vaginalinius kamuoliukus arba metalinius mažus rutuliukus, kurie taip apspaus penį, kad greitai susijaudinsi; išmokyti žmonelę gerai atlikti oralinį, taip, kad tave ypatingai jaudintų. Užsiimti su ja analiniu seksu, nes analinė skylutė yra žymiai siauresnė; naudoti daug lubrikanto, nes kaip suprantu, ji išsausėja ir tau būna mažiau jautru. Ilgainiui tavo žmonelė pasidarys labiau nepasotinama ir temperamentai išsilygins. Kita priežastis - psichologinė. Tu visada galvoji, kaip čia man pabaigti ir todėl tas malonumas nusitęsia, o tau reikia tiesiog atsipalaiduoti ir jokiu būdu negalvoti apie savo orgazmą, ir atsiduoti aistrai, pamatysi, kaip daug greičiau pabaigsi.
O jei visgi nepatikėsi mano svaičiojimais - pabandyk su kita moterimi - viską suprasi pats. Dar gali pabandyti į guolį pasikviesti antrą moterį, kuri būtų panašaus temperamento, kaip žmonelė, bet čia jau žaidimas su ugnimi, nes tavo žmonelė turi tai ne tik toleruoti, bet ir nuoširdžiai norėti dalintis su kita moterimi. Sekmės.[/quote]

Kad temperamentai skiriasi tai pataikiai 100% :)
Taciau Anal ji yra grieztai pasakius-NE!!! Sake savo tos skylutes niekam neduos draskyti.va taip vat :(
Del mastymo kad man pareitu greiciau tai nera problemu.Nesu jauniklis lovoje.Atsipalaiduoti moku :)
Kitos moters nei as noriu nei ji atleistu uz toky poelgy.
Na o oral-giliai ji daryt negali, iskart pradeda ja vimdyti.cia jau taip yra(kiek zinau daug kam).
Yra pasiteisines tik vienas budas kurio cia nenoriu rasyti.
Posts: 2335
Posted: 15/02/2011 17:12
Paieškok sexshopuose tokių metalinių rutuliukų. Juos įdėsit į vaginą, ji nieko nejaus, o tau bus dviguba stimuliacija. Išbandyta.
Unknown
Unknown
Posted: 15/02/2011 19:51
[quote='Apsisprendes'] ta beda atsitinka retokai.tad labai dideles problemos tame nematau.norejau tik suzinoti daugelio nuomone ar kam buna panasiai.[/quote]
Jaunystėje diskomforto su apyvarpe nebūdavo sekso metu ?
Unknown
Unknown
Posted: 15/02/2011 21:18
O kokias tu bedas turi omenyje?
ligu kazkokiu tai nera buve.
Changed 2011 February 15 21:20
Unknown
Unknown
Posted: 16/02/2011 11:47
Lodariau tu :) - ne apie ligas, apie diskomfortą klausiu. Jei apyvarpė kiek siauresnė- mylėdamasis atsipalaidavęs ar "valydamas vamzdžius" gauni skirtingus pojūčius.
Unknown
Unknown
Posted: 16/02/2011 11:52
Normali ta apyvarpe :) Bedu aplamai nesu turejas su "mikiu" :)
Bliamba zmona suzinotu kad sita beda bandau isprest tai nunestu nuo vaizdo :D
...