NOT A MEMBER?
Sign up

Forum

Klausimas nuo vyro-vyrui...

Unknown
Unknown
Posted: 12/02/2011 18:29
Myliuosi su zmona.viskas ok.aistra,glamones ir viskas kas priklauso.10, 20, 30, 40minuciu....Zmonai jau parejo begales kartu.O man nu niekaip.Ir pozos parinktos kur jau taip greiciau pareina ir tu glamoniu uztenka ir to noro.Kotas kaip metalo gabalas kietas.Nu bet kaip nepareina tai nepareina.
Cia taip daugumai?
P.S.klausiu nes kartais zmona pasijunta kalta del to :( Nedaznai taip buna bet nu pasitaiko, pasitaiko...
Replies (34)
Unknown
Unknown
Posted: 16/02/2011 12:17
kas cia per klounada???120??60?40?? ka cia su chronometrus atsistojes prie zmonos ir ziuri kiek ko padarai??? gal cia koki testa atlikineji??nu da tokio bajerio neteko girdet kad bybys stovetu kaip iesmas o baigt nesugebetu.. nes kazkaip manau tai fiziologiskai neimanoma
Unknown
Unknown
Posted: 16/02/2011 12:35
O tau jeigu su nervais vis dar negerai tai gal vertetu rimtai susimastyt?kur benueisi visur tau viskas netinka.Slepkis po pernyksciais lapais ir neereliuok visai.
Unknown
Unknown
Posted: 16/02/2011 12:42
:DDDDDDDDDDneereliuot????? kas cia per barbarizmas? :D tai ka man daryt kad mano mastymas kitoks? :D man tai juokas ima is kai kuriu pasisakymu ir tiek :) juk tau niekas nedraudzia juoktis irgi :D:D:D eik uzportuok :D tik nepamirsk laiko nuimt :D:D:D
Unknown
Unknown
Posted: 16/02/2011 12:56
Ydomu koks tas tavo mastymas jei kur tik nueini tau viskas netinka?Ar cia siaip pries kazka pasirodyt bandai?
o apie laika atidziau paskaityk.tikrai rasi vieta kur parasyta kad tai nieko nereiskia.nereiks ir rekaut.
Changed 2011 February 16 12:58
Unknown
Unknown
Posted: 16/02/2011 20:49
o tu girdejai mane rekiant? :) ir tu mane maziau matyk :) nes be manes da 90000 su virsum nariu cia yera :D o kur noriu ten ir rasau :) man tik juokas suime kaip tu rasei minutes skirtas moters gundymui ar ten jaudinimui :DDDDDDDDDD
Unknown
Unknown
Posted: 16/02/2011 21:49
o kaip kitaip galima nusakyt laika jei ne laiku?galiu parasyt ir taip-trecdalis saules patekejimo, puse menulio pasirodymo ir t.t.bus tada gerai?
nera svarbu kiek laiko as gundau ar kiek myliuosi su zmona.jug nerasiau 10 minuciu gundau 20 pasipisu ir nepareina.laikas parasytas kad orientuotis kame reples.kad paskui nebutu tokiu pasisakymu kaip-pamegyk 10 minuciu rurytis,pamegyk 20...
siuo atveju laika nurodziau kad suvokti jog nepareina ir tiek.kad ir kiek ilgai mylintis...
P.S.mylintis nemanau kad apie laika kas nors galvoja ar y laikroduka ziuri.turetum tai suprast.visgi nesi pacukas koks.
Unknown
Unknown
Posted: 16/02/2011 21:55
kame reples tai matau kad tu supranti puikiai :D:D:D as kazkada jas naudojau cviekam traukt is lentu :D:D daba suprantu kad klydau :D
Unknown
Unknown
Posted: 16/02/2011 22:19
vos nepaspringau bevalgant :d bent prajuokinai :D :D
Unknown
Unknown
Posted: 16/02/2011 22:23
skanaus[e11]
Posts: 19
Posted: 17/02/2011 23:24
Manau,kad ne fiziologinis tai dalykas, o psichologinis. Nebūtina partnerei į subinytę ir į vaginą kaišioti svetimkūnių tam,kad ji susiaurėtų... Jei moteris išmoksta valdyti savo kūną ir vyras jaučia, kaip jo daikčiukas suspaudžiamas viduje, tai ir vyras gali išmokti kontroliuoti save. Niekada nepamiršiu, kai man draugas pasakė: "jei pavargsi, pasakyk, aš pabaigsiu tuoj pat".. Taip ir buvo. Nepakartojamas jausmas mylėtis su žmogumi,kuris ne tik moterį jaučia, bet ir save puikiai valdo.
Unknown
Unknown
Posted: 17/02/2011 23:33
Nepuskit is to didelio burbulo.As aplamai klausiau ar dar kam taip buna.
Valdyt savo mikimauza moku.Kada noriu tada ir pareina.
Tie atvejei buna reti ir dideles problemos tame nematau.
Nes jau ziuriu nusivaziuojat filosofuodami.Moteris aplamai nezinos kame cia bedos.Todel ir klausimas buvo uzdetas nuo vyro-vyrui.
Tas pats kas moteris klaustu apie menesines o vyrai atsakinetu.

P.S.sorry uz grubu pasakyma.
Posts: 206
Posted: 19/02/2011 21:34
[quote='Ieva39']Manau,kad ne fiziologinis tai dalykas, o psichologinis. Nebūtina partnerei į subinytę ir į vaginą kaišioti svetimkūnių tam,kad ji susiaurėtų... Jei moteris išmoksta valdyti savo kūną ir vyras jaučia, kaip jo daikčiukas suspaudžiamas viduje, tai ir vyras gali išmokti kontroliuoti save. Niekada nepamiršiu, kai man draugas pasakė: "jei pavargsi, pasakyk, aš pabaigsiu tuoj pat".. Taip ir buvo. Nepakartojamas jausmas mylėtis su žmogumi,kuris ne tik moterį jaučia, bet ir save puikiai valdo.[/quote]
geras jausmas kai suspaudzia viduj :)))) o atsakymas temos autoriui- taip buna, bet tik tada kai esi neblaivus, aisku kalbu ne apie litra alaus, o didesnius kiekius :)))
Unknown
Unknown
Posted: 20/02/2011 09:35
Tai gerai ykalusiam tai cia viskas aisku :)Bet buna kad va blaivaus proto ir kuno :)Ir po romantiskos vakarienes be alkoholio.Bet retai retai...Bandziau ir pagooglinti.Tai variantu milijonas per milijona :D
Posts: 418
Posted: 20/02/2011 22:41
dar būna taip kai per daug susijaudinęs arba ilgiau nesimylėjus...
Unknown
Unknown
Posted: 4/03/2011 15:24
taip kai vyrai labai susijaudina greiciau baigia, maniskis man taip pasakojo :)
...