NOT A MEMBER?
Sign up

Forum

Rock party ( Kaunas)

Posts: 57
Posted: 20/02/2011 16:50
Noretusi tikrai padekoti is sirdies Kino uz jo auksine minti padaryti si vakareli , uz jo labai dideles pastangas idetas , uz jo dideli nerima ,kad tik mum patiktu ir jaustumemes gerai !

Tau didele pagarba uz si rengini, tikimes jog tai nepaskutinis tavo renginys buvo nerealiai super duper ciki piki :))))))) Blin yra 10 balu sistema bet mes rasom 11 su + ir ne kitaip :)

Mes tave mylim ! :)
Replies (722)
« 1 ... 39 40 41 ... 49 »
Unknown
Unknown
Posted: 21/03/2012 12:03
[quote='zmejuga']STRIKERiukai, jau toki tranzuotoja su odinem kelnem ir gitara, tai net ant keliu po keliais ir prie keliu paimtume iskart :))))))))
SantaCruz:)) o Jus gitarai pritarsite ?:)))))))))[/quote]

Aaaaaaaaaaaaaaaaa!!!! BLYN!!!! Ka daryt? NORIU NORIU NORIU!!!!
Posts: 378
Posted: 21/03/2012 14:22
Strikeri!!!! Tau betkurio atveju nesigaus :)))) juk jau 20h Tavo pirmeji akordai :))
Changed 2012 March 21 14:23
Posts: 26
Posted: 21/03/2012 14:30
[quote='KИHO']Strikeri!!!! Tau betkurio atveju nesigaus :)))) juk jau 20h Tavo pirmeji akordai :))[/quote]
Vot ta kvot, Striker, ostajus tolko ja.:))) Zmejuga, pritarsiu viskam :)))))
Unknown
Unknown
Posted: 21/03/2012 16:21
Viskam viskam viskam??:)))))) o ka Tu i tai, jei pasakysiu ,jog as jau dabar su kerzais, spygliuotu dirziuku ir odine striuke klaipedos gatvemis vaikstau?:))) ir dar... Man tai ZIAUUURIAI PATINKA ;))))
Unknown
Unknown
Posted: 21/03/2012 17:04
[quote='zmejuga']Viskam viskam viskam??:)))))) o ka Tu i tai, jei pasakysiu ,jog as jau dabar su kerzais, spygliuotu dirziuku ir odine striuke klaipedos gatvemis vaikstau?:))) ir dar... Man tai ZIAUUURIAI PATINKA ;))))[/quote]

ejk jau, noreciau tai pamatyti :)
Posts: 218
Posted: 21/03/2012 17:38
Jau matau pilna "Forta" odiniu metaliu akiplesu... Piziuuuuuu pyyyyyyyyzeeeer, kai kietai
Unknown
Unknown
Posted: 21/03/2012 18:36
[quote='sypsne']Viskam viskam viskam??:)))))) o ka Tu i tai, jei pasakysiu ,jog as jau dabar su kerzais, spygliuotu dirziuku ir odine striuke klaipedos gatvemis vaikstau?:))) ir dar... Man tai ZIAUUURIAI PATINKA ;))))

ejk jau, noreciau tai pamatyti :)[/quote]
Sypsniukai,rimtas bajeris:) taip ir yra:) gal atradau save galu gale.. :))))))):D
Unknown
Unknown
Posted: 21/03/2012 20:42
[quote='zmejuga']Viskam viskam viskam??:)))))) o ka Tu i tai, jei pasakysiu ,jog as jau dabar su kerzais, spygliuotu dirziuku ir odine striuke klaipedos gatvemis vaikstau?:))) ir dar... Man tai ZIAUUURIAI PATINKA ;))))
ejk jau, noreciau tai pamatyti :)
Sypsniukai,rimtas bajeris:) taip ir yra:) gal atradau save galu gale.. :))))))):D[/quote]
Neee... As tave isivaizduoju mezgancia salika... [s147]
Unknown
Unknown
Posted: 21/03/2012 21:14
[quote='Neandartalietis']Viskam viskam viskam??:)))))) o ka Tu i tai, jei pasakysiu ,jog as jau dabar su kerzais, spygliuotu dirziuku ir odine striuke klaipedos gatvemis vaikstau?:))) ir dar... Man tai ZIAUUURIAI PATINKA ;))))
ejk jau, noreciau tai pamatyti :)
Sypsniukai,rimtas bajeris:) taip ir yra:) gal atradau save galu gale.. :))))))):D
Neee... As tave isivaizduoju mezgancia salika... [s147][/quote]

Zvirbliukai, klausantis gero rocko irgi galima salika megzti..[d8][f79]
Unknown
Unknown
Posted: 21/03/2012 21:35
[quote='zmejuga']Viskam viskam viskam??:)))))) o ka Tu i tai, jei pasakysiu ,jog as jau dabar su kerzais, spygliuotu dirziuku ir odine striuke klaipedos gatvemis vaikstau?:))) ir dar... Man tai ZIAUUURIAI PATINKA ;))))
ejk jau, noreciau tai pamatyti :)
Sypsniukai,rimtas bajeris:) taip ir yra:) gal atradau save galu gale.. :))))))):D
Neee... As tave isivaizduoju mezgancia salika... [s147]
Zvirbliukai, klausantis gero rocko irgi galima salika megzti..[d8][f79][/quote]
Aga. Juoda su kaukole. [s180]
Unknown
Unknown
Posted: 21/03/2012 21:37
[quote='Neandartalietis']Viskam viskam viskam??:)))))) o ka Tu i tai, jei pasakysiu ,jog as jau dabar su kerzais, spygliuotu dirziuku ir odine striuke klaipedos gatvemis vaikstau?:))) ir dar... Man tai ZIAUUURIAI PATINKA ;))))
ejk jau, noreciau tai pamatyti :)
Sypsniukai,rimtas bajeris:) taip ir yra:) gal atradau save galu gale.. :))))))):D
Neee... As tave isivaizduoju mezgancia salika... [s147]
Zvirbliukai, klausantis gero rocko irgi galima salika megzti..[d8][f79]
Aga. Juoda su kaukole. [s180][/quote]
Arba juoda pukuota be kaukoles [f1]
Unknown
Unknown
Posted: 21/03/2012 21:44
Gruzinui gime vaikutis, bet toooks plaukuotas, kad tik akys blizga... Ziuri i ji vienaip ir kitaip, paima, padeda, vel apziuri .. pagaliau susirupinusiu balsu klausia: ei, Tamara, tai tu ji pagimdei ar numezgei? Moralas: turbut besiklausant roko uztaise [d11]
Unknown
Unknown
Posted: 21/03/2012 22:40
[d11][d11][d11] ..o jei dar ant rurytes kaukoliukas butu buves - vienareiksmiskai... :)) su rocku atsargiai, jis ne toks nekaltas,kaip gali pasirodyti is pirmo zvilgsnio:DDD
Posts: 378
Posted: 21/03/2012 22:42
Karalaite.....OO Taip......Jis tikrai labai paseles [s144][d8]
Unknown
Unknown
Posted: 21/03/2012 22:47
[quote='KИHO']Karalaite.....OO Taip......Jis tikrai labai paseles [s144][d8][/quote]

[f1][b12][d8]
...