NOT A MEMBER?
Sign up

Forum

mergina pasportuoti ir pavakarieniauti..?

Unknown
Unknown
Posted: 21/08/2011 10:03
gal yra kokia simpatiska mergina, kuri noretu prisijungti vakarais i sporto kluba? Veliau pazadu pavaisinciau vakariene ar siaip kokteiliuku kokiu..
Replies (25)
Posts: 2335
Posted: 28/08/2011 20:41
Oi, atsiprašau, pamiršau paminėti, kad čia ne aš, čia tik mano laki fantazija [d8] O fantazijos kenkia? [f43]
Unknown
Unknown
Posted: 28/08/2011 21:26
[quote='kovinisparsas']Paršelio pasiūlymas gražus, tačiau realiai - sunkiai įgyvendinamas :)

Siaip jau siame portale viskas labai sunkiai igyvendinima del zmoniu nemokejimu toleruoti arab dziaugtis gyvenimo akimirkom. Galiu duoti koziri kuris labai palengvina sio portalo ir sio atveju sunkumus - pinigeliai ;)[/quote]
Siuo atveju kalba ne apie pinigus :) nespaudyk puliu is savo skauduliu :)
Posts: 1058
Posted: 28/08/2011 21:40
Yra kai kuriuose sporto klubuose mergos prieš eidamos į salę prisidažo ir išsičiusto :) Nelabai ten ką ir sportuoja..
Unknown
Unknown
Posted: 28/08/2011 22:09
[quote='Keila']Paršelio pasiūlymas gražus, tačiau realiai - sunkiai įgyvendinamas :)

Siaip jau siame portale viskas labai sunkiai igyvendinima del zmoniu nemokejimu toleruoti arab dziaugtis gyvenimo akimirkom. Galiu duoti koziri kuris labai palengvina sio portalo ir sio atveju sunkumus - pinigeliai ;)
Siuo atveju kalba ne apie pinigus :) nespaudyk puliu is savo skauduliu :)[/quote]

Taip tema ne apie pinigus, tik tada nelabai ikertu kokios zaisdos autoriu ir tave kankina siuo klausimu. Nes vienas sumasto labai sudetingai, o kitas pritarinedamas bando dar kazka sudetingiau padaryti. Mano supratimu yra viskas paprasta, jau pasiuliau, o jei nedaeina tai lieka pinigai.
Unknown
Unknown
Posted: 29/08/2011 07:38
Zmones... ei.. :) Just, ikeliau pasiulyma-klausima. Galima pavadinti "tyrimu" :) . Na ir va jums rezultatas, absoliutus nulis susidomejusiu :). Tai tiek.
Unknown
Unknown
Posted: 29/08/2011 09:30
[quote='kovinisparsas']Paršelio pasiūlymas gražus, tačiau realiai - sunkiai įgyvendinamas :)

Siaip jau siame portale viskas labai sunkiai igyvendinima del zmoniu nemokejimu toleruoti arab dziaugtis gyvenimo akimirkom. Galiu duoti koziri kuris labai palengvina sio portalo ir sio atveju sunkumus - pinigeliai ;)
Siuo atveju kalba ne apie pinigus :) nespaudyk puliu is savo skauduliu :)

Taip tema ne apie pinigus, tik tada nelabai ikertu kokios zaisdos autoriu ir tave kankina siuo klausimu. Nes vienas sumasto labai sudetingai, o kitas pritarinedamas bando dar kazka sudetingiau padaryti. Mano supratimu yra viskas paprasta, jau pasiuliau, o jei nedaeina tai lieka pinigai.[/quote]
Mane visuomet žavi žmonės, kurie dalija patarimus, kurių realiai jie patys nėra išbandę. Paršeli, nueik Lietuvoje į sporto klubą ir susipažink - nukelsiu prieš tave savo beretę :)
Unknown
Unknown
Posted: 31/08/2011 12:42
Visai normalus pasiulymas, as ji mielai priimciau, jei tik arciau pajurio butu...Kodel sex pazintyse butina ieskotis tik sex'ui?
O erotomanas pasisake taip sabloniskai, kaip galetu buti...Taciau, kad vyrai nedrasus zengt pirmaji zingsni, tai jau tiesa...
Unknown
Unknown
Posted: 1/09/2011 16:17
[quote='Vertagrieko']...Taciau, kad vyrai nedrasus zengt pirmaji zingsni, tai jau tiesa...[/quote]

Manau kad tai labai susije su vyro amzium/brandumu. Nors kita vertus tai be abejo ir individualu. Galiu tik pasakyti apie tokia "drasa" man ji atsirado irgi tik po ~33 m. Ir net baisu pagalvoti kaip be jos gyvenciau, nors momentais baisu kad galiu ir i zanda (jei kam labiau patiks - i kiaules snuki :)) gauti.
Posts: 2
Posted: 4/09/2011 12:39
susidaro vaizdas, kad cia rasineja tik tie kurie nedrista netik realiai, bet ir cia merginos uzkalbinti :)
Unknown
Unknown
Posted: 4/09/2011 20:18
[quote='R1mv1s']susidaro vaizdas, kad cia rasineja tik tie kurie nedrista netik realiai, bet ir cia merginos uzkalbinti :)[/quote]

Jei "susidaro vaizdas" gal reikia geriau susimastyt? Nes labai idomu kaip tau, esant vyriskai anketai, susidaro vaizdas apie tai kaip uzkalbinamos moteriskos anketos?
...