NOT A MEMBER?
Sign up

Forum

Dydis

Unknown
Unknown
Posted: 24/10/2011 13:46
Sveiki, ar normalus pimpalo dydis yra 14cm 15meciui?

Dekui
Replies (17)
Unknown
Unknown
Posted: 24/10/2011 13:49
Įdomu, o kodėl aštuoniolikmetis matuoja penkiolikmečių "pimpalus"? [f43]
Unknown
Unknown
Posted: 24/10/2011 13:53
manau todel ,kad cia pats 15metis ir domisi ...
Posts: 206
Posted: 24/10/2011 16:28
jei ramybes busenoj tai normalu :D
Unknown
Unknown
Posted: 24/10/2011 16:29
Sypsena =)))
Unknown
Unknown
Posted: 24/10/2011 21:05
reiktu Vaivos is Paneles zurnalo paklausti :D
Unknown
Unknown
Posted: 24/10/2011 22:07
nu ne, tikrai per mazas, pas viena mano pazistama dvylikmeti jau buvo 20, tai kai jam sukako trylika metu tai jau turejo 25 cm, o ir siaip cia maziausias is mano pazistamu vaiku. Reikia kazkaip mankstinti - svarelius pasikabinus nesioti bent po 15 - 20 min per diena.Dar galima pratimus meditacinius atlikineti - pvz itempi pimpaliuka abiem rankom, atpalaiduoji visus kuno raumenis, ismeti visas pasalines mintis is galvos ir kartoji pusgarsiai '' mano pimpaliukas dideja...dideja...dideja... ir taip koki puspalandi kasdien. Po menesio stebimi rezultatai nustebina - kai kam penis pailgeja iki 5 cm, po to kursa galima pakartoti.
Pagarbiai,
BUVUSI AKTYVI "PANELES" SKAITYTOJA
Unknown
Unknown
Posted: 24/10/2011 22:16
[quote='Antuanella']nu ne, tikrai per mazas, pas viena mano pazistama dvylikmeti jau buvo 20, tai kai jam sukako trylika metu tai jau turejo 25 cm, o ir siaip cia maziausias is mano pazistamu vaiku. Reikia kazkaip mankstinti - svarelius pasikabinus nesioti bent po 15 - 20 min per diena.Dar galima pratimus meditacinius atlikineti - pvz itempi pimpaliuka abiem rankom, atpalaiduoji visus kuno raumenis, ismeti visas pasalines mintis is galvos ir kartoji pusgarsiai '' mano pimpaliukas dideja...dideja...dideja... ir taip koki puspalandi kasdien. Po menesio stebimi rezultatai nustebina - kai kam penis pailgeja iki 5 cm, po to kursa galima pakartoti.
Pagarbiai,
BUVUSI AKTYVI "PANELES" SKAITYTOJA[/quote]

P.S. Pries vartojant pasitarti su gydytoju arba vaistininku.
Unknown
Unknown
Posted: 24/10/2011 22:37
Koks klausimas - tokie atsakymai
Posts: 35
Posted: 26/10/2011 03:10
per didelis....reiketu trumpint :D
Posts: 2
Posted: 29/10/2011 19:54
Ko cia stresa vaikui savo bajeriais varot? Normalus tas ilgis... Zmogus be to, paauglysteje dar auga, tai ir jo organas taip pat. Galu gale, ir pas suaugusi vyra 15 cm yra statistines normos ribose, tad pergyventi, kad paaugliui toks per mazas, neverta - juk gali dar kelis cm ir priaugti.
Unknown
Unknown
Posted: 29/10/2011 22:43
[quote='Anuprologas']Ko cia stresa vaikui savo bajeriais varot? Normalus tas ilgis... Zmogus be to, paauglysteje dar auga, tai ir jo organas taip pat. Galu gale, ir pas suaugusi vyra 15 cm yra statistines normos ribose, tad pergyventi, kad paaugliui toks per mazas, neverta - juk gali dar kelis cm ir priaugti.[/quote]

Nieko panasaus, vyru penis nustoja augti po pirmos masturbacijos ar lytiniu santykiu. Ir visai nesvarbu, kad kiti organai dar auga ir formuojasi, bet smegenys tiesiog siunciu signala , kad toks penio dydis yra tinkamas pradeti lytini gyvenima ir augimo hormonai nukreipiami kita linkme.
Isvada: didelius penius turi tik vyrai brandziame amziuje pradeje lytini gyvenima, o visi penkiolikacentmetriniai ir reiskia, kad pradejo lytini gyvenima vaikysteje.
Unknown
Unknown
Posted: 30/10/2011 08:19
[quote='Antuanell']Ko cia stresa vaikui savo bajeriais varot? Normalus tas ilgis... Zmogus be to, paauglysteje dar auga, tai ir jo organas taip pat. Galu gale, ir pas suaugusi vyra 15 cm yra statistines normos ribose, tad pergyventi, kad paaugliui toks per mazas, neverta - juk gali dar kelis cm ir priaugti.

Nieko panasaus, vyru penis nustoja augti po pirmos masturbacijos ar lytiniu santykiu. Ir visai nesvarbu, kad kiti organai dar auga ir formuojasi, bet smegenys tiesiog siunciu signala , kad toks penio dydis yra tinkamas pradeti lytini gyvenima ir augimo hormonai nukreipiami kita linkme.
Isvada: didelius penius turi tik vyrai brandziame amziuje pradeje lytini gyvenima, o visi penkiolikacentmetriniai ir reiskia, kad pradejo lytini gyvenima vaikysteje.[/quote]

Super versija. Moterims su krutines dydziu kaip suprantu ji irgi galioja?
Changed 2011 October 30 08:21
Posts: 2
Posted: 30/10/2011 14:08
Savaime aišku ,kad temos autorius 15-metis.
Unknown
Unknown
Posted: 1/11/2011 15:11
uzskaitau:D:D:D
[quote='svaigus']reiktu Vaivos is Paneles zurnalo paklausti :D[/quote]
Posts: 1
Posted: 2/11/2011 12:27
Ar mes tik vaipytis viens is kito mokam?Ar patart zmogui reiketu? Nepergyvenk normalus.
...