NOT A MEMBER?
Sign up

Forum

ka manot

Posts: 421
Posted: 20/11/2011 12:22
masturbacija tai iskrypimas dievo bausme nevykeliams kurie nesugeba susirasti sekso partneres(partnerio) ar naturalus gamtos procesas
Replies (26)
Posts: 206
Posted: 20/11/2011 13:59
tau tai kasdienybe :D
Unknown
Unknown
Posted: 20/11/2011 14:59
[quote='telepukas']tau tai kasdienybe :D[/quote]
:DDDDDD geras
Posts: 421
Posted: 20/11/2011 15:20
[quote='telepukas']tau tai kasdienybe :D[/quote]
as neklausiu apie mano kasdienybe as klausiu ar cia dievo bausme ar naturalus gamtos procesas is nelaimingu zmoniu nesisaipoma sulauksit mano metu nieko kito neliks tik tai kas vadini kasdienybe i senus daiktus niekas nebeziuri
Changed 2011 November 20 15:21
Posts: 47
Posted: 20/11/2011 15:54
[quote='naidax']masturbacija tai iskrypimas dievo bausme nevykeliams kurie nesugeba susirasti sekso partneres(partnerio) ar naturalus gamtos procesas[/quote]
man rodos, kad seksas pagal dieva t.b. tik kad padaryti vaikus :) ir is vis - kokie klausimai apie dieva gali buti nuodemiu portale? [f43]
Posts: 421
Posted: 20/11/2011 16:31
[quote='super_l']masturbacija tai iskrypimas dievo bausme nevykeliams kurie nesugeba susirasti sekso partneres(partnerio) ar naturalus gamtos procesas
man rodos, kad seksas pagal dieva t.b. tik kad padaryti vaikus :) ir is vis - kokie klausimai apie dieva gali buti nuodemiu portale? [f43][/quote]
manau dievas irgi gali buti nuodemingas niekas to nezino
Unknown
Unknown
Posted: 20/11/2011 17:40
ne,nu tas NAIDAX tegu keicia nika i NAINACH...[f27]
Posts: 206
Posted: 21/11/2011 02:35
www.god.lt va cia rasi atsakyma apie dieva :DD
Posts: 2335
Posted: 21/11/2011 08:50
Naidax, ar tau tik intelekto užtenka temas kurti tuo pačiu pavadinimu "ka manot"? Susiimk po velnių!
Unknown
Unknown
Posted: 21/11/2011 23:01
[quote='naidax']masturbacija tai iskrypimas dievo bausme nevykeliams kurie nesugeba susirasti sekso partneres(partnerio) ar naturalus gamtos procesas[/quote]
Natūralus procesas gamtoje > žolė auga/lapai nuo klevų krenta. Iškrypimas > birbint tuos, kurie to nenori/nesuvokia/negali priešintis. Dievo bausmė > politinių/religinių pažiūrų skleidimas lyg ir netoleruotinas forume. Bet būk tikras- apžels delnai ir VISI tai MATYS !!!
Skauda galvą dėl smaukymosi, ar temas kuri iš neturėjimo ką veikti ?
Unknown
Unknown
Posted: 22/11/2011 00:06
[quote='naidax']masturbacija tai iskrypimas dievo bausme nevykeliams kurie nesugeba susirasti sekso partneres(partnerio) ar naturalus gamtos procesas[/quote]

Zinot o man visai idomus "tekstas" pasirode, na jame jokiu skyrybos zenklu, tasko ir klaustuko. Gal as tiesiog sudesiu kaip man atrodo gerai ;)?
Taigi....
masturbacija tai iskrypimas dievo. bausme nevykeliams kurie nesugeba. susirasti sekso partneres(partnerio), ar naturalus gamtos procesas?
Unknown
Unknown
Posted: 23/11/2011 03:13
Kazkaip keistai tu cia tuos skirybus zenklus sudejai xD
Unknown
Unknown
Posted: 23/11/2011 19:05
[quote='naidax']masturbacija tai iskrypimas dievo bausme nevykeliams kurie nesugeba susirasti sekso partneres(partnerio) ar naturalus gamtos procesas[/quote]
Masturbacija - ne Dievo bausme, o dovana nevykeliams.. :)
Unknown
Unknown
Posted: 23/11/2011 21:45
[quote='kovinisparsas']Taigi....
masturbacija tai iskrypimas dievo. bausme nevykeliams kurie nesugeba. susirasti sekso partneres(partnerio), ar naturalus gamtos procesas?[/quote]
[s148] Nice job.
2 Daaira: jei būtų galimybė instaliuoti į save vyro smegenis ir kasryt stovintį, bybį, maybe keistum nuomonę :)
Unknown
Unknown
Posted: 24/11/2011 10:29
[d11]
Posts: 421
Posted: 24/11/2011 20:45
[quote='Dairaaa']masturbacija tai iskrypimas dievo bausme nevykeliams kurie nesugeba susirasti sekso partneres(partnerio) ar naturalus gamtos procesas
Masturbacija - ne Dievo bausme, o dovana nevykeliams.. :)[/quote]
gal ir taip bet vis tas pats klausimas kodel vieniems vyrams uztenka aki pamerkti ir moteris jo ,o kitiems belieka tik masturbuotis priesais kompiuteri ko jos tik nepadaro net namus uzstato ,aisku lovelasu buti nesinori nes gali baikti gyvenima patvori ir niekam nereikalingu kas mazai tiketina
...