NOT A MEMBER?
Sign up

Forum

Kaunas - Pažinčių vakaruškos - sveika pirtis

Posts: 431
Posted: 1/01/2012 13:37
Norime atnaujinti Pažinčių vakaruškas ir propaguoti sveikos pirties teikiamus malonumus. Pastebėjome daug nusivylimo ir pasisakymų, kad "čia negalima nieko susirasti". Mes įsitikinę, kad čia tikrai galima susipažinti, sutikti nuostabių žmonių, rasti daug gerų dalykų ir net visiškai pakeisti savo gyvenimo būdą.
Tokie tikri esame dėl to, kad patys susipažinome šito puslapio pagalba, Pazinčių vakaruškose susijungė nemažai porų, yra net sukūrusių šeimą, atradome nuostabią, sveiką pirtį, kurioje moterims ne per karšta, o didesnį karštį mėgstantys vyrai tikrai nesušala ir kurios malonumais mes jau du metai kiekvieną savaitgalį mėgaujamės.
Norime sukurti galimybę visiems norintiems realaus bendravimo susitikti ir išgirsti daugumos nuomonę ar šis projektas bus įdomus ir naudingas.
Changed 2013 February 16 23:52
Replies (243)
« 1 ... 6 7 8 ... 17 »
Posts: 1058
Posted: 17/02/2013 21:46
Kad koviniui stovi, tai nieks neabejoja - jis tuo stovinčiu visiems čia smegenis kruša :))
Bet jo, ok, baigiam šitą diskusiją ir grįžtam prie temos apie pirties vakaruškas.
Unknown
Unknown
Posted: 17/02/2013 21:47
[quote='medutis']Kad koviniui stovi, tai nieks neabejoja - jis tuo stovinčiu visiems čia smegenis kruša :))
Bet jo, ok, baigiam šitą diskusiją ir grįžtam prie temos apie pirties vakaruškas.[/quote]

Netrukdyk, "žmonės" juk turi ką pasisakyti :). Čia tiek daug išmanančių ir žinančių apie kitus :) Man patinka, o tau ne - tai neskaityk ir netrukdyt ;)
Posts: 1058
Posted: 17/02/2013 22:02
Kodėl man nepatinka? Man patinka. Norėčiau kad ir man smegenis iškruštum :) OK, netrukdau, tęsk kol stovi
Posts: 431
Posted: 17/02/2013 22:37
O geras :) :) Kol mes pirtyje prakaitavome, cia kai kas prakaita liejo knopkes spaudydamas. Taip stengesi, kad net visa puslapi prirase :) :)
Unknown
Unknown
Posted: 18/02/2013 07:58
[quote='KovinisParšas']Jei pas mane butu taip jau "viskas puiku", tai as tiesiog neimciau i kepenis, ka ten kas sneka ir nesiteisinciau....Uzjauciu[f43]

Matai čia kur nors pasiteisinimus? Aš tiesiog teiginį rašau, nu bet ... tu tik žiūrėk kad pas tave viskas būtų puiku kai viena šikną bandai per dvi anketas aprėpti. Reziume matyt kad baigime šią diskusiją nes jeigu kas ir Trolina tai čia jau tik tu :)[/quote]

A koks, napik, skirtumas, tu cia teisinies, ar tik "teigini rasai"?[f43] Faktas tas, kad stipriai skiautere keli, kaip achujienai pas tave stovi, nors daug kas cia tuo giliai abejoja...[f43] O del trolinimo jo,sitoj vietoj tu teisus - pasirasei ant tokiu lievu padjobkiu ir tokia rimta burnos israiska cia man "oponuoji", kad blyn, jau net juokas is taves nebeima, grauduva tiesiog[f43] Del reziume - lysk i pavesi paradui nevadovaves, ne tu tema pradejai, ne tau ja ir uzdaryt, as gi sakaiu, kad tokiem reikalam pistukas tavo per trumpas[f43]
Unknown
Unknown
Posted: 18/02/2013 09:44
[quote='Lulu2']Jei pas mane butu taip jau "viskas puiku", tai as tiesiog neimciau i kepenis, ka ten kas sneka ir nesiteisinciau....Uzjauciu[f43]

Matai čia kur nors pasiteisinimus? Aš tiesiog teiginį rašau, nu bet ... tu tik žiūrėk kad pas tave viskas būtų puiku kai viena šikną bandai per dvi anketas aprėpti. Reziume matyt kad baigime šią diskusiją nes jeigu kas ir Trolina tai čia jau tik tu :)

A koks, napik, skirtumas, tu cia teisinies, ar tik "teigini rasai"?[f43] Faktas tas, kad stipriai skiautere keli, kaip achujienai pas tave stovi, nors daug kas cia tuo giliai abejoja...[f43] O del trolinimo jo,sitoj vietoj tu teisus - pasirasei ant tokiu lievu padjobkiu ir tokia rimta burnos israiska cia man "oponuoji", kad blyn, jau net juokas is taves nebeima, grauduva tiesiog[f43] Del reziume - lysk i pavesi paradui nevadovaves, ne tu tema pradejai, ne tau ja ir uzdaryt, as gi sakaiu, kad tokiem reikalam pistukas tavo per trumpas[f43][/quote]

Kažkodėl man šiandien gražu, tiesiog gražu skaityti tokias mintis ir žodžius iš...hmm... moters??? ne iš turgaus bobelės :). Tau ne šiame portale, tau Druskininkuose jeigu yra turgelis, su šituo leksikonu ir sėmkų maišu Lulu :) Buku.
Unknown
Unknown
Posted: 18/02/2013 09:50
[quote='Iksiukai']O geras :) :) Kol mes pirtyje prakaitavome, cia kai kas prakaita liejo knopkes spaudydamas. Taip stengesi, kad net visa puslapi prirase :) :)[/quote]

Nu jeigu tai Jums kaip diskusijos autoriams patinka ir toleruojate, o gal dar ir paskatinate, tai nelabai ką aš Jums ir pasakyti turiu. Tiesa matyt bėda kita, sudrausmint ar paprotint "diskutantų" neverta, nes tai neatitiks "portalo stiliaus" ir galite būti įtraukti į "neprijaučiančių" sąrašus.
Unknown
Unknown
Posted: 18/02/2013 10:34
[quote='KovinisParšas']O geras :) :) Kol mes pirtyje prakaitavome, cia kai kas prakaita liejo knopkes spaudydamas. Taip stengesi, kad net visa puslapi prirase :) :)

Nu jeigu tai Jums kaip diskusijos autoriams patinka ir toleruojate, o gal dar ir paskatinate, tai nelabai ką aš Jums ir pasakyti turiu. Tiesa matyt bėda kita, sudrausmint ar paprotint "diskutantų" neverta, nes tai neatitiks "portalo stiliaus" ir galite būti įtraukti į "neprijaučiančių" sąrašus.[/quote]

Atejo zmogelis i tema su pamastymais ne i tema, gavo paiskinimus tokiu paciu stilium, kokiu pats pradejo ir....Kaip sakoma, buvo vyras, o ant galo apsisiusiojo - asarele per skruosta rieda, visi kalti, visi nemandagus, temos autoriai blooooogi, portalo stilius labai blooooogas, "diskutantai" manes negeeeerbia...O ka tik zadejo visus ispist[f43]
Unknown
Unknown
Posted: 18/02/2013 10:36
[quote='medutis']Kodėl man nepatinka? Man patinka. Norėčiau kad ir man smegenis iškruštum :) OK, netrukdau, tęsk kol stovi[/quote]

Pačiam kaip suprantu nestovi kad mano pagalbos prašai?
Unknown
Unknown
Posted: 18/02/2013 10:40
[quote='Lulu2']O geras :) :) Kol mes pirtyje prakaitavome, cia kai kas prakaita liejo knopkes spaudydamas. Taip stengesi, kad net visa puslapi prirase :) :)

Nu jeigu tai Jums kaip diskusijos autoriams patinka ir toleruojate, o gal dar ir paskatinate, tai nelabai ką aš Jums ir pasakyti turiu. Tiesa matyt bėda kita, sudrausmint ar paprotint "diskutantų" neverta, nes tai neatitiks "portalo stiliaus" ir galite būti įtraukti į "neprijaučiančių" sąrašus.

Atejo zmogelis i tema su pamastymais ne i tema, gavo paiskinimus tokiu paciu stilium, kokiu pats pradejo ir....Kaip sakoma, buvo vyras, o ant galo apsisiusiojo - asarele per skruosta rieda, visi kalti, visi nemandagus, temos autoriai blooooogi, portalo stilius labai blooooogas, "diskutantai" manes negeeeerbia...O ka tik zadejo visus ispist[f43][/quote]

Nu čia jau kaip pati matai taip ir dainuoji, aš tau čia nieko nepadėsiu. Ir beje gali būti rami dėl išpisimo - tau tai negresia, ir kiek suprantu net nereikia, tu čia "anketa" kuri pati save ir mentališkai ir kūniškai manau išsipisi.
Unknown
Unknown
Posted: 18/02/2013 10:45
Bet tai KovinėKalytė ir reiškiasi :) žiūrėk tik sijonėlio nesusiplėšyk, nes panašu, kad vienintelė "tikra moteris" šiame portale esi tu :D
Unknown
Unknown
Posted: 18/02/2013 10:51
[quote='Keila']Bet tai KovinėKalytė ir reiškiasi :) žiūrėk tik sijonėlio nesusiplėšyk, nes panašu, kad vienintelė "tikra moteris" šiame portale esi tu :D[/quote]

O Teta Keila? Pagaliau sulaukiau... Lulu pasikvietė į pagalbą, puiku - tai gal dabar Jūs kaip 2 bobos čia ir pratęskite, viską žinote, viską išmanote - Jūsų iškalba Jums labai tinka :) tikrų moterų veidai :)
Posts: 2335
Posted: 18/02/2013 11:15
Viena iš teorijų teigia, kad vyrai, negaunantys sekso, tiek, kiek jiems reikia,- tampa irzlūs, surūgę, be humoro jausmo... ir anksčiau pasensta [s133]
Unknown
Unknown
Posted: 18/02/2013 11:21
[quote='erotomanas']Viena iš teorijų teigia, kad vyrai, negaunantys sekso, tiek, kiek jiems reikia,- tampa irzlūs, surūgę, be humoro jausmo... ir anksčiau pasensta [s133][/quote]

Erotomanai - tu ir teorijos labai derinasi, tu čia daug savo teorijų esi parašęs, matyt šią irgi sau taikai? Beje aš tau ir anketas-kandidates turiu :)
Posts: 2335
Posted: 18/02/2013 11:28
[quote='KovinisParšas']Viena iš teorijų teigia, kad vyrai, negaunantys sekso, tiek, kiek jiems reikia,- tampa irzlūs, surūgę, be humoro jausmo... ir anksčiau pasensta [s133]

Erotomanai - tu ir teorijos labai derinasi, tu čia daug savo teorijų esi parašęs, matyt šią irgi sau taikai? Beje aš tau ir anketas-kandidates turiu :)[/quote]
Bent jau man,- tai morčius [f74]
...