NOT A MEMBER?
Sign up

Forum

XXX boulingas

Unknown
Unknown
Posted: 11/03/2012 17:50
Niuuuu, manau jau atsigavot po penktadienio ar net šeštadienio, nes turbūt daug kam buvo sunkus savaitgalis :D
Smagu, kad jums patiko tiek pati idėja, tiek praėjęs vakaras, nes man dar labiau :P tikiuosi, kad ir ne kauniečiai nesigailėjo užsukę :)
Gerai, kad ir kritikos sulaukiau, nors kas buvo blogai, tai čia ir taip aišku :D

Tai vistik galvojam daryti visa tai dažniau, kad patikusiems pakartoti, o naujiems prisijungti, tik kyla klausimas kaip dažnai ir kada? Vienas variantas yra pvz kas antrą ketvirtadienį susirinkti šiaip laiką praleisti, o kartais penktadieniais ne tik pažaisti, bet ir bendrą afterį daryti.
Taip pat, kad būtų didesnis azartas, pagalvokit ir apie žaidimo taisykles, iš ko galėtumėm žaisti arba ką reiktų daryti laimėjusiai/pralaimėjusiai komandai(-oms).
Kadangi aš viena visko nesugalvosiu kaip daugumai tiktų, todėl visų idėjos ir pamąstymai labai laukiami :)
Changed 2012 March 13 00:31
Replies (169)
« 1 ... 9 10 11 12 »
Unknown
Unknown
Posted: 4/02/2013 13:19
Xsai neapsiriboja vien tik xxx tematika, vieniems tai patinka, kitiems ne. Kadangi yra pasirinkimo įvairovė tarp renginių, tai ką tada čia dar diskutuoti? Kiekvienas renkas kur jam įdomu ir smagu. O jeigu kažkas neranda ko nori, tegul organizuoja PATS! :)
Unknown
Unknown
Posted: 4/02/2013 13:22
[quote='Lulu2']As tau pasiuliau sudalyvauti, o tik tada spresti apie lygi :)


O kam kur nors dalyvaut? Ekspertu salyje visi ekspertai ir taip viska zino. Per televizoriu mate. Arba Pajabinsku Broniaus svogerio brolio sesers kaimyno dedes zmona pasakojo. Netiki??!! Tada tu durnius. Nes ana yra sventa motera ir viska zino geriau uz bet ka. Ir isvis, viskas cia - nesamone, nieks cia nevyksta, cia tik tinklapio pavadinimas toks, o is tiktuju neturi buti toks, nes cia nieks nebendrauja ir realiu zmoniu cia nera.[/quote]

TV tik žinias žiūriu, su Pajabinsku Bronium nepažįstamas, su artimais ir giminėm xxx tema nebendrauju.
Apie Lietuvą ir lietuvius - ko gero geras pastebėjimas apie ekspertus ir lietuvių savęs pervertinimą, tas manau ir be kritikos ir panegirikos gerai matosi šiame portale kaip ir lietuvių kasdienybėje, tačiau būkite Lulu2 gera ir turėkite bent truputį proto kad yra Lietuvoje gyvenančių lietuvių kurie be Druskininkų ir be PazintysXXX.com yra dar "galbūt kažko matę". Dėl portalo - nemaža vietų daug teisybės :)
Unknown
Unknown
Posted: 4/02/2013 13:38
[quote='Kaunietepanele']Xsai neapsiriboja vien tik xxx tematika, vieniems tai patinka, kitiems ne. Kadangi yra pasirinkimo įvairovė tarp renginių, tai ką tada čia dar diskutuoti? Kiekvienas renkas kur jam įdomu ir smagu. O jeigu kažkas neranda ko nori, tegul organizuoja PATS! :)[/quote]

Na, kur Tau jie organizuos, kiek pastangų kainuoja, o jei su fantazija dar problemos? Geriau jau kai kurie tinklapio nariai paburbės, pasidrabstys purvais, užduos begales beprasmių klausimų, "filmą užsuks" ir bandys įpiršti savo "sterilių Lentynėlių" koncepciją. O kai pasiūlys Kažkas apsilankyti, kategoriškai atsisakys. Ir tam turės N priežasčių, o pagrindinė jų, tai - prarastas džiaugsmas aklai Burbėti. :)
Changed 2013 February 4 13:47
Unknown
Unknown
Posted: 4/02/2013 14:10
[quote='Kaunietepanele']Xsai neapsiriboja vien tik xxx tematika, vieniems tai patinka, kitiems ne. Kadangi yra pasirinkimo įvairovė tarp renginių, tai ką tada čia dar diskutuoti? Kiekvienas renkas kur jam įdomu ir smagu. O jeigu kažkas neranda ko nori, tegul organizuoja PATS! :)[/quote]

Tai tą "neapsiribojimą" galima dar būtų suprasti bet kad XXX pokeris, XXX boulingas kažkodėl išreklamuojami ir čia-diskusijoje ir Renginiuose, beje Renginiuose - nu niekaip negaliu kodėl Pokerio vakarą reikia talpinti prie XXX temos? Ar tam nelabiau tinka Klubas ar Vakarėlis renginių skiltis? Renginių įvairovė, :) kame ta įvairovė? Vat čia jeigu ką ir aš "pareklamuosiu" (tikiuosi administracija nenubaus :-) - http://einam.lt/renginiai/visi
O apie pasiūlymą organizuoti - vat čia geras, tipiškas "jaunalietuviškas" sindromas, kuris pasireiškia - aš kitam nedirbsiu, aš pats verslą darysiu; aš pats galiu pasidaryti, kam samdyti; ir tada - aš pats organizuosiu, ką argi aš nemoku :)? Tik nepamiršite Kaunietepanele kad būna ir taip - norint pieną gerti, nebūtina karvę pirkti.
Unknown
Unknown
Posted: 4/02/2013 14:27
Parso misija sitam tinklapyje idealiai atitinka xxx tematika - nesvarbu, kas, kur ir apie ka, prota isp...ist jis jaucia pareiga bet kam, bet kur ir bet kokia kaina[f43] Kovini, tu netyc ne pas Uzkalni trolinimo meno mokeisi?
Unknown
Unknown
Posted: 4/02/2013 14:35
This post was deleted by moderator cause violation of Forum Terms & Conditions.
Posts: 2012
Posted: 4/02/2013 17:14
This post was deleted by moderator cause violation of Forum Terms & Conditions.
Unknown
Unknown
Posted: 4/02/2013 17:28
This post was deleted by moderator cause violation of Forum Terms & Conditions.
Posts: 2012
Posted: 4/02/2013 20:25
This post was deleted by moderator cause violation of Forum Terms & Conditions.
Unknown
Unknown
Posted: 4/02/2013 20:27
This post was deleted by moderator cause violation of Forum Terms & Conditions.
Unknown
Unknown
Posted: 4/02/2013 20:39
This post was deleted by moderator cause violation of Forum Terms & Conditions.
Unknown
Unknown
Posted: 4/02/2013 20:40
This post was deleted by moderator cause violation of Forum Terms & Conditions.
Unknown
Unknown
Posted: 4/02/2013 21:41
This post was deleted by moderator cause violation of Forum Terms & Conditions.
Unknown
Unknown
Posted: 4/02/2013 23:20
This post was deleted by moderator cause violation of Forum Terms & Conditions.
Posts: 2012
Posted: 5/02/2013 09:37
This post was deleted by moderator cause violation of Forum Terms & Conditions.
...