NOT A MEMBER?
Sign up

Forum

XXX boulingas

Unknown
Unknown
Posted: 11/03/2012 17:50
Niuuuu, manau jau atsigavot po penktadienio ar net šeštadienio, nes turbūt daug kam buvo sunkus savaitgalis :D
Smagu, kad jums patiko tiek pati idėja, tiek praėjęs vakaras, nes man dar labiau :P tikiuosi, kad ir ne kauniečiai nesigailėjo užsukę :)
Gerai, kad ir kritikos sulaukiau, nors kas buvo blogai, tai čia ir taip aišku :D

Tai vistik galvojam daryti visa tai dažniau, kad patikusiems pakartoti, o naujiems prisijungti, tik kyla klausimas kaip dažnai ir kada? Vienas variantas yra pvz kas antrą ketvirtadienį susirinkti šiaip laiką praleisti, o kartais penktadieniais ne tik pažaisti, bet ir bendrą afterį daryti.
Taip pat, kad būtų didesnis azartas, pagalvokit ir apie žaidimo taisykles, iš ko galėtumėm žaisti arba ką reiktų daryti laimėjusiai/pralaimėjusiai komandai(-oms).
Kadangi aš viena visko nesugalvosiu kaip daugumai tiktų, todėl visų idėjos ir pamąstymai labai laukiami :)
Changed 2012 March 13 00:31
Replies (169)
« 1 ... 7 8 9 ... 12 »
Posts: 1058
Posted: 21/03/2012 09:53
Man atrodo visam forumui rūpi :( Davai papasakok
Posts: 2335
Posted: 21/03/2012 10:14
[quote='nePatikimas'][quote]jei cia bus tas savaitgalis, kai kalendorius rodys 13-14-15 tai man ragas ant dalyvavimo 95 proc :) pasisakau iskart, kad paskui nebutu cia expertu-skaliku, kad kazkas bijo i dienos sviesa islyst :D ...[/quote]
Tikriausiai, tai humoras...
[quote]as nehumorauju rimtais klausimais.[/quote]
Tada organizatoriams teks atidėti vakarėlį, dėl svarbios personos užimtumo...
Unknown
Unknown
Posted: 21/03/2012 10:31
kada gi jus, "protingieji" ,nesakysiu keletos kitu zodziu, nes issilavinimas neleidzia.. suprasit, jog jusu tas kniauksejimas mano adresu, man tik juoka sukelia??:DDD lojat lojat, o kad dantu neturit, tai cia px?:D nieko tokio:) suprantu.. vienam jau pelenai tikriausia,o kitas tik siaip jureivis nuo pabaltijo :) nesikieicia cia ziuriu niekas :) tik jau pradedi manyt, kad zmogus jau masto, bet sast viena ryta pamatai, kad jam tik apteme muset buve :D:D:D:D nesijaudink dede, forumu sergetojau, jei reiks tai nukels ir del manes :D:D:D vietoj lojimo geriau atlek :) susiliesim delnais, pasilabinsim :) vietoj to, kad cia ir toliau "protinga" is saves piestum ir pliusus detumeis pries nematoma auditorija? :)
Changed 2012 March 21 10:33
Posts: 447
Posted: 21/03/2012 10:44
[quote='nePatikimas']kada gi jus, "protingieji" ,nesakysiu keletos kitu zodziu, nes issilavinimas neleidzia.. suprasit, jog jusu tas kniauksejimas mano adresu, man tik juoka sukelia??:DDD lojat lojat, o kad dantu neturit, tai cia px?:D nieko tokio:) suprantu.. vienam jau pelenai tikriausia,o kitas tik siaip jureivis nuo pabaltijo :) nesikieicia cia ziuriu niekas :) tik jau pradedi manyt, kad zmogus jau masto, bet sast viena ryta pamatai, kad jam tik apteme muset buve :D:D:D:D nesijaudink dede, forumu sergetojau, jei reiks tai nukels ir del manes :D:D:D vietoj lojimo geriau atlek :) susiliesim delnais, pasilabinsim :) vietoj to, kad cia ir toliau "protinga" is saves piestum ir pliusus detumeis pries nematoma auditorija? :)[/quote]


cia ne kazkas taves vengia, o tu........... Tai tu dantu neturi, o tik liezuviu mali.. Atsiprasau- neliezuviu, o pirstais klaviatura kankini tusciai ... [f1]
Unknown
Unknown
Posted: 21/03/2012 10:47
klausyk,Gintareli, mes manau jau viska asmeniskai issaiskinome? ar da turime neaptartu klausimu?:) cia daba vadinasi vengimu, nes nelakstau is vakarelio i vakareli?:DDDDDDDDDDDDDDD stipriai tu cia :D tikiuosi ir taves isvengsiu:) :*
Changed 2012 March 21 10:50
Posts: 2335
Posted: 21/03/2012 11:01
[quote='nePatikimas']kada gi jus, "protingieji" ,nesakysiu keletos kitu zodziu, nes issilavinimas neleidzia.. suprasit, jog jusu tas kniauksejimas mano adresu, man tik juoka sukelia??:DDD lojat lojat, o kad dantu neturit, tai cia px?:D nieko tokio:) suprantu.. vienam jau pelenai tikriausia,o kitas tik siaip jureivis nuo pabaltijo :) nesikieicia cia ziuriu niekas :) tik jau pradedi manyt, kad zmogus jau masto, bet sast viena ryta pamatai, kad jam tik apteme muset buve :D:D:D:D nesijaudink dede, forumu sergetojau, jei reiks tai nukels ir del manes :D:D:D vietoj lojimo geriau atlek :) susiliesim delnais, pasilabinsim :) vietoj to, kad cia ir toliau "protinga" is saves piestum ir pliusus detumeis pries nematoma auditorija? :)[/quote]
Per kelių metų x-suose istoriją, tu tikrai pasikeitei į gerąją pusę. Tai keiskis ir toliau, o ne atsigręžk atgal.
O dabar baigiam teršti temą. Sorry, kad tave užkabinau, bet manau ne be reikalo ir tu puikiai supratai mano užuominą, tik esi per daug ambicingas, kad tai pripažintum. Ir aš tave suprantu, bet reikia išmokti prisipažinti, pradžiai, bent jau sau.

P.S. Aš būsiu Rock Party. Galėsime paspausti viens kitam ranką ir išlenkti vieną kitą stiklą... tiesa tu negeri,- tada sulčių :)
Posts: 447
Posted: 21/03/2012 11:13
[quote='nePatikimas']klausyk,Gintareli, mes manau jau viska asmeniskai issaiskinome? ar da turime neaptartu klausimu?:) cia daba vadinasi vengimu, nes nelakstau is vakarelio i vakareli?:DDDDDDDDDDDDDDD stipriai tu cia :D tikiuosi ir taves isvengsiu:) :*[/quote]

nelakstyme is vieno vakarelio i kita vakareli esme.... Nelakstau as aplamai po vakarelius, retas svecias as ten.... bet tai ka rasau cia- galiu drasiai ir akis i aki padiskutuoti tomis paciomis temomis.... O ne taip,kad cia akis draskau , o realiai susitikus apsimetu, kad nepazystu.........
Posts: 447
Posted: 21/03/2012 11:14
[quote='erotomanas']kada gi jus, "protingieji" ,nesakysiu keletos kitu zodziu, nes issilavinimas neleidzia.. suprasit, jog jusu tas kniauksejimas mano adresu, man tik juoka sukelia??:DDD lojat lojat, o kad dantu neturit, tai cia px?:D nieko tokio:) suprantu.. vienam jau pelenai tikriausia,o kitas tik siaip jureivis nuo pabaltijo :) nesikieicia cia ziuriu niekas :) tik jau pradedi manyt, kad zmogus jau masto, bet sast viena ryta pamatai, kad jam tik apteme muset buve :D:D:D:D nesijaudink dede, forumu sergetojau, jei reiks tai nukels ir del manes :D:D:D vietoj lojimo geriau atlek :) susiliesim delnais, pasilabinsim :) vietoj to, kad cia ir toliau "protinga" is saves piestum ir pliusus detumeis pries nematoma auditorija? :)
Per kelių metų x-suose istoriją, tu tikrai pasikeitei į gerąją pusę. Tai keiskis ir toliau, o ne atsigręžk atgal.
O dabar baigiam teršti temą. Sorry, kad tave užkabinau, bet manau ne be reikalo ir tu puikiai supratai mano užuominą, tik esi per daug ambicingas, kad tai pripažintum. Ir aš tave suprantu, bet reikia išmokti prisipažinti, pradžiai, bent jau sau.

P.S. Aš būsiu Rock Party. Galėsime paspausti viens kitam ranką ir išlenkti vieną kitą stiklą... tiesa tu negeri,- tada sulčių :)[/quote]

Tu organizatoriu vakareliuose vargu ar kada sutiksi ji :)
Unknown
Unknown
Posted: 21/03/2012 21:50
erotai :) nei as keiciaus nei as ka :) as visada toks buvau koks ir daba esu ir koks buvau :) visur as vienodas :) priklausomai tik nuo aplinkybiu, kurias sukuria megejai akis paplesyt tai toks ir bunu atgal :) cia viskas labai paprasta :) nei vienas durslikas man ant galvos nelipo ir nelips :) o ladoniami pagladyt mozna budet kogda nybut :) o pas tuose dedes as persona non grata numero uno :D:D:D:D:D:D zinotum tu koki atsakyma gavau kai kazkada meginau regintis ten :D nieko, gal kada kazkur kazkaip :)
Unknown
Unknown
Posted: 21/03/2012 22:05
matai, Gintareli :) man tie forumai tai sudo malunai, kur ateinu sau tik nuotaikos pasikelt ir pasizet, kaip ne kai kurie megina sau bonusus susikelt :D as realiai galiu belekokiom temom pakalbet bile yra su kuo :D bet asmenines musu pazinties pradzios tikrai nediskutuosiu cia viesai :)
Posts: 447
Posted: 21/03/2012 22:09
[quote='nePatikimas']erotai :) nei as keiciaus nei as ka :) as visada toks buvau koks ir daba esu ir koks buvau :) visur as vienodas :) priklausomai tik nuo aplinkybiu, kurias sukuria megejai akis paplesyt tai toks ir bunu atgal :) cia viskas labai paprasta :) nei vienas durslikas man ant galvos nelipo ir nelips :) o ladoniami pagladyt mozna budet kogda nybut :) o pas tuose dedes as persona non grata numero uno :D:D:D:D:D:D zinotum tu koki atsakyma gavau kai kazkada meginau regintis ten :D nieko, gal kada kazkur kazkaip :)[/quote]

ot kokie tie dedes.. nu nu nu [f21]
Unknown
Unknown
Posted: 21/03/2012 22:11
joaaaa :D tame ir esme , kad dedes :D
Posts: 447
Posted: 21/03/2012 22:54
[quote='nePatikimas']joaaaa :D tame ir esme , kad dedes :D[/quote]


na yra kam patinka subrende vyrai
Unknown
Unknown
Posted: 22/03/2012 18:59
as nieko nesakau :D maloniai prasom :)
Unknown
Unknown
Posted: 22/03/2012 21:33
:)
...