NOT A MEMBER?
Sign up

Forum

Nudizmas pirtyje

Posts: 431
Posted: 11/03/2013 10:10
Tenka dažnai susidurti su tokiu reiškinių, kai žmones nedrįsta pirtyje nusirengti. Suprantama, netinkamas auklėjimas paliko randus žmoniu mastyme, bet gal jau laikas atsikratyti sąmonę varžančių pančių ir pagaliau suaugti.
Dėl kokiu priežasčių daugelis mūsų taip varžosi?
Replies (217)
« 1 ... 3 4 5 ... 15 »
Posts: 237
Posted: 13/03/2013 16:21
Ir kas man draudžia? Panelė Keila iš xxx pažinčių ar šiuo metu galiojantys įstatymai? :D Žinai, pas rusus yra toks posakis, Maskva - sau, o mes - sau.

Bleeet, prie ko čia eutanazija? Žinai, II pasaulinio karo metu vyko holokaustas ir tai laikoma genocidu. Taip pat genocidas vyko Ruandoj 9-ajame dešimtmetyje, bet tai nelaikoma holokaustu. Does it make sense?
Changed 2013 March 13 16:24
Posts: 237
Posted: 13/03/2013 16:26
Ai, ir dar Lietuvoj prostitucija nelegali, kiek man irgi žinoma. Gal pradėk čia visoms baudas išrašinėt, m?
Unknown
Unknown
Posted: 13/03/2013 16:27
[quote='I_do_not_buy_or_sell']Ir kas man draudžia? Panelė Keila iš xxx pažinčių ar šiuo metu galiojantys įstatymai? :D Žinai, pas rusus yra toks posakis, Maskva - sau, o mes - sau.

Bleeet, prie ko čia eutanazija? Žinai, II pasaulinio karo metu vyko holokaustas ir tai laikoma genocidu. Taip pat genocidas vyko Ruandoj 9-ajame dešimtmetyje, bet tai nelaikoma holokaustu. Does it make sense?[/quote]
Tu juk pats sakei, kad žmogžudystės atveju aukos neklausiama ar ji nori būti nužudyta, eutanazijos atveju auka pati nori būti nužudyta. Tu pradėjai apie narkotikus, aš pradėjau apie kitus nelegalius veiksmus. Pasirink mažiau kiaurus pavyzdžius.
Posts: 237
Posted: 13/03/2013 16:35
[quote='Keila']Ir kas man draudžia? Panelė Keila iš xxx pažinčių ar šiuo metu galiojantys įstatymai? :D Žinai, pas rusus yra toks posakis, Maskva - sau, o mes - sau.

Bleeet, prie ko čia eutanazija? Žinai, II pasaulinio karo metu vyko holokaustas ir tai laikoma genocidu. Taip pat genocidas vyko Ruandoj 9-ajame dešimtmetyje, bet tai nelaikoma holokaustu. Does it make sense?
Tu juk pats sakei, kad žmogžudystės atveju aukos neklausiama ar ji nori būti nužudyta, eutanazijos atveju auka pati nori būti nužudyta. Tu pradėjai apie narkotikus, aš pradėjau apie kitus nelegalius veiksmus. Pasirink mažiau kiaurus pavyzdžius.[/quote]
Todėl ir sakau, kad žmogžudysčių nepateisinu, o narkotikus juk pats pasirenki vartot arba ne. Tavo atveju, reiktų eiti į seimą ir pasiūlyk įstatymą, kad už savižudybę arba bent jau bandymą būtų skiriama mirties bausmė. Visi būtų patenkinti (ir control-freak'ai, ir nusižudžiusieji).
Changed 2013 March 13 16:35
Unknown
Unknown
Posted: 13/03/2013 16:43
Narkomanija yra liga, o ne pasirinkimas
Posts: 237
Posted: 13/03/2013 16:50
Narkomanija yra liga, alkoholizmas irgi, ŽIV irgi. Kas iš to? Matei pasiūlymą patapt narkomane? Ar įsivaizdavai matanti? :D Žinok, kad čia diskutuoju su tavimi, tai nereiškia, kad naktį pas mane nakvot galėsi.
Changed 2013 March 13 16:52
Posts: 237
Posted: 13/03/2013 16:50
Member deleted reply
Unknown
Unknown
Posted: 13/03/2013 17:21
[quote='I_do_not_buy_or_sell']Narkomanija yra liga, alkoholizmas irgi, ŽIV irgi. Kas iš to? Matei pasiūlymą patapt narkomane? Ar įsivaizdavai matanti? :D Žinok, kad čia diskutuoju su tavimi, tai nereiškia, kad naktį pas mane nakvot galėsi.[/quote]
Hah kaip faina tave sukirst :D ŽIV yra ne liga, ŽIV yra virusas, kuris sukelia ligą - AIDS :))
Net neįdomu forumą skaityt, kai kiekvienoj temoj, savo įsivaizduojamą protą demonstruoji...:D
Posts: 237
Posted: 13/03/2013 17:44
[quote='Fantastic']Narkomanija yra liga, alkoholizmas irgi, ŽIV irgi. Kas iš to? Matei pasiūlymą patapt narkomane? Ar įsivaizdavai matanti? :D Žinok, kad čia diskutuoju su tavimi, tai nereiškia, kad naktį pas mane nakvot galėsi.
Hah kaip faina tave sukirst :D ŽIV yra ne liga, ŽIV yra virusas, kuris sukelia ligą - AIDS :))
Net neįdomu forumą skaityt, kai kiekvienoj temoj, savo įsivaizduojamą protą demonstruoji...:D[/quote]
Teks pripažint, kad esi teisi. :) Lietuvoje sukėlėjai, rodos, nelaikomi liga. Tada ŽIV nešiotojas, kuriam neišsivystė viskas į AIDS, neturi būti laikomas sergančiu asmeniu.
Jau geriau protą nei penį ar ištvermę. :D
Posts: 237
Posted: 13/03/2013 17:50
Nors: [url]http://www.sauliuscaplinskas.lt/wp-content/uploads/2011/01/ZIV-liga-ir-jos-gydymas.pdf[/url] ir ŽIV - žmogaus imunodeficito virusas - tai viruso pavadinimas. Žmogus gali užsikrėsti ŽIV, būti jo nešiotoju. Kol virusas nesukelia ryškesnių požymių, liga vadinama ŽIV nešiojimu. iš [url]http://www.sos03.lt/Sveikas_gyvenimas/Fizine_sveikata/Dazniausiai_uzduodami_klausimai_apie_ZIV_ir_AIDS[/url] ;)
Changed 2013 March 13 17:51
Unknown
Unknown
Posted: 13/03/2013 18:03
Žodis "liga" reiškia kokį nors sutrikimą, o ŽIV yra virusas. Pats virusas savaime nėra sutrikimas.
Omg, kad parašytum komentarą dar ir pagooglini? [of43]
Posts: 237
Posted: 13/03/2013 18:34
Pagooglinu, nes noriu atsakyti apibrėžimu, o ne taip, kaip aš pats suprantu. Mano supratimu, infekcija irgi yra liga, bet ne sutrikimas. Bet gal nesileiskime į semantinę analizę ir grįžkime prie temos? ;)
Changed 2013 March 13 18:36
Unknown
Unknown
Posted: 13/03/2013 23:25
kazkaip kvailai nuskambejo temos mintis.. o koks skirtumas eit su trumpikem ar ranksluosciu i pirti ar eit nuogam?? cia tikriausia daugiau tu norai, kurie nori iskart matyt ismatavimus gabaritus, kad iskart ivertint ;) nes visu pirma pirtis tikrai ne nudizmui skirta :) o jei jau kazkas mano kitaip tai tiesiog pasiziureti galima pirties ir nudizmo apibudinima visagaleje gOOGLE, gOOglmeisteris tai tikrai zino :D o pirtis yra superinis reikalas :) ir jokio skirtumo ar tu pimpala rodai viesai ar to nedarai;)
Changed 2013 March 13 23:26
Posts: 431
Posted: 14/03/2013 02:26
I pirti negalima eiti tik uzsitempus ant saves sintetika. Apsisiautus ranksluosciu ar paklode nieko blogo. Likti nuogam pageidautina tik tada kai daromos proceduros. Va cia ir prasideda problemos.
Kodel niekas nesiprausia duse ar vonioje apsirenges? Garineje neapdangstytas kunas zymiai greiciau ir geriau ikaista. O kaip isivaizduojate pirties proceduras daromas per ranksluosti, trumpikes ar per vientisa maudomuka? Jos paprasciausiai bevertes.
Nekalbame apie nuogo kuno demonstravimo patikima ir nepatikima. Pirtis, nudistu plezas, tai tos vietos kur zmones nusirengia ne del to, kad demonstruotu savo nuoga kuna, o del to, kad pajustu malonuma, jaustusi laisvai.
Tiems, kam pamatyti nuoga kuna yra proga uzpildyti mokykloje praleistas anatomijos pamokas arba pasimatuoti ilgius, suvokti kas yra nudizmas nepades nei visagale GOOGLE
Changed 2013 March 14 10:18
Posts: 2335
Posted: 14/03/2013 08:48
Zmogus gimsta nuogas. Gamta ji toki sutvere. Taciau keiciantis klimatui, buvo israsti drabuziai. Susikurus bendruomenems, vystesi ir bendravimo normos, kurios dabar kvalifikuojamos, kaip visuomenes normos. Dabar zmonems kyla noras vel jaustis tarsi arciau gamtos ir nusimesti tuos drabuzius. Pirtys, gamtines zonos ir pliazai nudistams,- specialiai tam sukurtos. Pirma karta nusirengti pries kita lyti ir kai neesi dviese, yra sunku. Apima gedos, baimes, drovumo jausmu miksas. Taciau, prisivertus tai padaryti, jautiesi tarsi issilaisvines is grandiniu, sukausciusiu tavo judesius. Ir antra karta tai jau norisi daryti, kad pajausti ta jausma.
Man asmeniskai dar patinka gluminti moteris, kurios tokios drovios atrodo su ta sintetika ir ypac uzdaro tipo :-D
...