NOT A MEMBER?
Sign up

Forum

Nudizmas pirtyje

Posts: 431
Posted: 11/03/2013 10:10
Tenka dažnai susidurti su tokiu reiškinių, kai žmones nedrįsta pirtyje nusirengti. Suprantama, netinkamas auklėjimas paliko randus žmoniu mastyme, bet gal jau laikas atsikratyti sąmonę varžančių pančių ir pagaliau suaugti.
Dėl kokiu priežasčių daugelis mūsų taip varžosi?
Replies (217)
« 1 ... 6 7 8 ... 15 »
Posts: 431
Posted: 15/03/2013 09:22
[quote='Keila']Iksiukai, kai gerai jauties savam kailyje, gerai jauties visur. Net tuomet, kai kompleksu kamuojami individai ima aiskinti kaip ir ka turiu daryti, kaip jaustis ir ka galvoti :) jei noresiu, eisiu i pirti su kailiniais, noresiu nuoga, noresiu su maudymuku ir aukstakulniais, kad tokie kaip jus pradetu piktintis, oi oi oi kaip taip galima :D[/quote]

Ko cia mums piktintis. Tu niekada neisi i ta pirti kur mes einame, o ka tu kitur darai tai ne musu reikalas. Gali net nuo stogo zemyn galva nusokti bandydama irodyti, kad niekas nepaaiskins kaip tau elgtis :) :)
Posts: 2012
Posted: 15/03/2013 09:31
[quote='Iksiukai']Iksiukai, kai gerai jauties savam kailyje, gerai jauties visur. Net tuomet, kai kompleksu kamuojami individai ima aiskinti kaip ir ka turiu daryti, kaip jaustis ir ka galvoti :) jei noresiu, eisiu i pirti su kailiniais, noresiu nuoga, noresiu su maudymuku ir aukstakulniais, kad tokie kaip jus pradetu piktintis, oi oi oi kaip taip galima :D

Ko cia mums piktintis. Tu niekada neisi i ta pirti kur mes einame, o ka tu kitur darai tai ne musu reikalas. Gali net nuo stogo zemyn galva nusokti bandydama irodyti, kad niekas nepaaiskins kaip tau elgtis :) :)[/quote]

nepamirsk,kailiniu,auktakulniu,sentetikos[f43],bet geriau nesok:).
Unknown
Unknown
Posted: 15/03/2013 10:33
[quote='Iksiukai']
Ko cia mums piktintis. Tu niekada neisi i ta pirti kur mes einame, o ka tu kitur darai tai ne musu reikalas. Gali net nuo stogo zemyn galva nusokti bandydama irodyti, kad niekas nepaaiskins kaip tau elgtis :) :)[/quote]
Kol kas matau tik jūsų "šokinėjimą" ir bandymus visus atversti į "nudizmą". Man įdomu, ar visi ala nudistai turi tokį siaurą akiratį, jog negali pripažinti kito žmogaus laisvės rinktis?
Posts: 237
Posted: 15/03/2013 11:15
Čia visas klausimas ir buvo, kiek tavo pasirinkimas yra sąlygojamas tavo pačios norų, o kiek, tarkim, gėdos jausmo. Į tai čia mes neatsakysim, žinai tą tik pati, o teigti gali ką nori. Tolesnė diskusija šiuo klausimu beprasmiška.
Unknown
Unknown
Posted: 15/03/2013 13:13
O kiek žmogaus norai yra atsiejami-neatsiejami nuo jo auklėjimo, visuomenės normų, paties suformuoto gyvenimiško požiūrio ir pan.? Taip, galima teigti, kad nudizmas yra natūralu ir priimtina, nes turbūt tik žmogus dėvi drabužius. Bet turėtume prisiminti, kad gamtoje yra visiškai įprasti tokie reiškiniai kaip kanibalizmas, jauniklių žudymas, lytiniai santykiai tik tarp alfa-atstovų ir pan. Todėl man labai keista ir netgi erzina, kai teigiama, kad tie, kurie nenori būti nudistais yra komplesuoti. Įdomu, o jūs jaučiatės kompleksuoti, jei neužsiimate kanibalizmu arba nežudote jauniklių?
Posts: 237
Posted: 15/03/2013 13:53
Mes ir šimpanzės kilę iš to pačio protėvio. Gal galėtum paaiškinti, ar matai pas šimpanzes kanibalizmo ir tyčinio jauniklių žudymo apraiškų? Jei maldininkės ar juodosios našlės suėda savo patinėlius, tai nereiškia, kad žmonės == vabzdžiai ir turėtų elgtis atitinkamai. Tavo auklėjimas ir požiūris yra įskiepytas civilizacijos. Jis nėra natūralus ar kylantis instinktyviai kaip pvz., lytinis potraukis. Jei visi žmonės būtų nudistai, nuogas kūnas mūsų nebejaudintų, tačiau daugintis vistiek norėtume. Mums, kaip Pavlovo šunims, įdiegta socialinė kondicija, kad apnuogintas ar visiškai kūnas siejamas su seksu (bet kaip jau sakiau, asmeniškai, aš to ir nenorėčiau panaikinti).
Changed 2013 March 15 13:58
Unknown
Unknown
Posted: 15/03/2013 14:12
Tai tą ir noriu pasakyt, kad nenoras nusirengti yra visiškai ne kompleksas. Tai yra nenoras. Lygiai taip pat, kaip ir nepatinka miegoti be antklodės.
Posts: 237
Posted: 15/03/2013 14:15
Nu ok, ok, tebūnie tau ne kompleksas (bet aš tuo vis tiek netikiu ;D).
Unknown
Unknown
Posted: 15/03/2013 14:18
Nuo kada nenorėti ko nors daryti yra kompleksas? Kompleksas yra, kai tu nori kažką daryti, bet bijai.
Posts: 237
Posted: 15/03/2013 14:20
Nuo tada, kada tu NENORI, nes BIJAI, GĖDIJIESI ir panašių priežasčių (gal vaikystėj kažkas tave išjuokė ir dabar varžaisi savo kūno). O ar TU GĖDIJIESI ar NE mes nenuspręsim čia susirinkę.
Unknown
Unknown
Posted: 15/03/2013 14:21
Nenori ir nedarai, nori ir nedarai - skiriasi
Posts: 237
Posted: 15/03/2013 14:28
O ar tu moki įžiūrėt, kas sąlygoja tavo nenorą? Gal paanalizuok save, žinok, verta. Ir tikrai paskaityk apie social conditioning (t.y., ką mums sąlygojo mus supanti aplinka kaip normalų dalyką, pvz., stalo įrankius ar neriaugėjimą prie stalo (kažkada riaugėti buvo norma ir pagarbos ženklas, jei neklystu, germanų šalyse)).
Changed 2013 March 15 14:29
Unknown
Unknown
Posted: 15/03/2013 14:45
Na, pavyzdžiui, ar tu mėgsti visus maisto produktus? Ar tau jie visi vienodai skanūs? Kodėl vieniems skanu valgyt aštriai, o kitiems ne, nors skonio receptoriai pas visus panašūs. Kodėl vieniems patinka ryškios spalvos, o kitiems tamsios? Nori paskayt, visa tai kompleksų išraiškos?
Posts: 237
Posted: 15/03/2013 15:00
Noriu pasakyt, kad jei man labiau patinka spagečiai nei lakštiniai, tai nereiškia, kad jei nėra spagečių, tai vis tiek nevalgysiu lakštinių. Tavo atveju, jei tau labiau patinka būt apsirengus, tai turėtų nereikšti, kad negali nusirengti ixsiukų nudistų pirtelėje. O kol kas tu atkakliai gini savo principą: nesirengiu, nes nenoriu, bet nesiaiškini, kodėl tu kažko nori ar ne, ir kas išvis tai sąlygojo. Na, pvz., aš vaikystėj buvau apsinuodijęs ledais, tai ilgą laiką po to nė žiūrėt nenorėjau.
Unknown
Unknown
Posted: 15/03/2013 15:40
Todėl, kad tai yra visiškai nereikšminga. Jei žmogus gėdytųsi savo kūno, jis visai neitų į pirtį, nes maudymosi kostiumėlis nieko nepaslepia. Man visiškai nuogas kūnas neatrodo estetiškai, net ir pats tobuliausias kūnas visiškai nuogas man nėra gražus. Tačiau aš neprieštarauju, jei privačioje pirtyje žmonės yra nuogi. Kita vertus man daug patogiau su liemenėle prilaikančia mano krūtis, ir man labai gražu kaip maudymosi kelnaitės įrėmina mano užpakaliuką.
...