NOT A MEMBER?
Sign up

Forum

pirmas kartelis;)

Unknown
Unknown
Posted: 25/04/2013 10:28
siaip idomi mintis gime..idomu,ar jus pamenate savo pacia pirmaja pazinti,su sio portalo nariu?ar ji buvo nusisekus,ar nusivylete?o gal tiesiog,net nepamenat to pirmojo kartelio ir koks jis buvo ir su kuo?nick'u rasyt nebutina;)
Replies (18)
Unknown
Unknown
Posted: 25/04/2013 14:50
Neprisimenu ar tai buvo pats pirmas susitikimas, bet tai buvo pirmas susitikimas, kai vyras man paliko įspūdį - savo bendravimu, išvaizda, humoru. Tai buvo didelis vyras - aukštas, raumeningas, gražus ir linksmas. Aš nesu giedras žmogus, bet šalia jo straksėjau ir čirškėjau kaip žvirblis :) Deja, lovoje jis nebuvo toks nuostabus kaip gyvenime :)
Posts: 2012
Posted: 25/04/2013 15:19
nenusivyliau,ir iki siol bendraujam:),ji buvo nuostabi ne tik lovoje:)
Unknown
Unknown
Posted: 25/04/2013 17:17
Su juo buvo idomu bendrauti cia, nuotraukos buvo patrauklios, bet realybeje jis pasirode visiskas nuobodyla, taip pat,nuotraukos neatitiko realybes. Nusivyliau.
Posts: 2335
Posted: 25/04/2013 18:33
Aš pirmą x-sinį susitikimą atsimenu pakankamai gerai. Ačiū Kūrėjui, kad atminties nepašykštėjo [f85] Tai buvo 2010 balandis. Nes tik tada prisiregistravau čia, pagal pažįstamos rekomendacijas. Tai buvo poros anketa, bet po ja buvo tik viena moteris. Susirašėm čia ir greitai perėjome prie skaipo. Skaipe gan ilgai bendravome įvairiomis temomis. Ji pasirodė smagi pašnekovė. Apsikeitėme foto. Pamenu, tai buvo pirmadienis, kai mes su ja susitikome Klaipėdos rajone kabake-motelyje. Pietavome ir kalbėjome apie x-sų peripetijas, nes ji buvo jau senbūvė, o aš - naujokas. Tada praplepėjome kokias dvi valandas, o ji turėjo šeimyninių reikalų ir man reikėjo į Klaipėdą. Taip ir ir išsiskyrėme. Vėliau su ja susitikau pas ją namie vakare. Gėrėm vyna, šnekučiavomės, blevyzgojome iki paryčių, tačiau, nei ji, nei aš nieko daugiau nenorėjome. Taip ir likome tik draugais. Tada iš jos sužinojau, apie vakarėlių organizatorius ir šiek tiek apie jų užkulisius, nes ji dalyvaudavo poroje su savo meilužiu.
Reikia susitikti, pasidomėti, kaip jai dabar sekasi [f85]
Changed 2013 April 25 18:34
Unknown
Unknown
Posted: 26/04/2013 08:45
panasu,kad cia daugiau niekas nepamena pirmo savo karto susitikimui;)
trumpai mano pirmakartis buvo su gan nemazai bendrauta mergaite.viena velu vakara ji gryzo i teviske ir man paskambino beveik vidurnakti:) tiesa ji buvo su drauge,tas man nelabai patiko,bet noras ja pamatyt padare savo;) tikrai daili mergina,auksta.isvaizdi,su sijoneliu,aukstakulniais..nenusivyliau ir tikiuos dar kada ja pamatyti;p
p.s.jei tu skaitai si mano prisiminima,tai zinok,kad buvai man pirmoji pazintis sioj velnio galeroj:D
Posts: 418
Posted: 26/04/2013 12:42
Turiu madą visus susitikimus prisiminti, kokie jie bebuvo, ar paskui liko dar noras bendraut ar ne, lygiai taip pat prisimenu pirmą susitikimą iš šio saito, lygiai taip pat prisimenu visą pokalbį, kai už lango pliaupė lietus.....Apskritai kad ir iš šio saito kiek esu susitikikusi, tik kelis kartus norėjosi dėti į kojas, vien dėl to, kad pokalbis rišosi laaabai sunkiai, o nuobodžiauti aš negaliu pakęsti...
Unknown
Unknown
Posted: 30/04/2013 10:49
Hm.. pirmas kartas su šio portalo nariu, buvo tikrai nevykęs :) .. atrodo su žmogumi pabendrauji,nori labiau įsigilinti ko jis nori,ko tu nori,pasidalini mintimis ir norais... bet.. pasirodo ne visi tokie drąsūs išlenda iš PC... Tik tiek gerai,kad daugiau tokių nenusisekusių nebebuvo.. :)
Unknown
Unknown
Posted: 30/04/2013 10:58
pasikelusi,tikiuos akmenuka svystelejai ne i mano sodo darzeli?:DDD
Unknown
Unknown
Posted: 30/04/2013 11:43
ne ;) o tau atrodo,kad buvai nedrąsus? :DDD
Unknown
Unknown
Posted: 30/04/2013 14:59
[quote='Pasikelusi']ne ;) o tau atrodo,kad buvai nedrąsus? :DDD[/quote]
blyn,negedink! Man ir taip sunku perlipt per save;D
Unknown
Unknown
Posted: 30/04/2013 16:02
nemanau,kad Tau sunku :D
Unknown
Unknown
Posted: 3/05/2013 20:08
reikia nusiteikti ir nesidrovėti
Unknown
Unknown
Posted: 3/05/2013 20:36
This post was deleted by moderator cause violation of Forum Terms & Conditions.
Unknown
Unknown
Posted: 7/05/2013 16:47
skaistuoliu kurtas forumas
Unknown
Unknown
Posted: 22/10/2013 09:06
oj buvo karstas pirmas kartas
...