NOT A MEMBER?
Sign up

Forum

WEB (fake)

Posts: 7
Posted: 26/04/2013 09:43
Sweiki visi mazi ir dideli pasidalinam savo nuoskaudom kurios is cia siulosi padukti per web o gavusios pinigus dinksa as busiu pirmas Naujokai69 (Skype- Naujoke691 ir tel nr 862347473
Replies (15)
Unknown
Unknown
Posted: 27/04/2013 00:42
Be sitos paneles yra dar dwi,gauna pinigus ir dinsta kaip I wandeni.... paliesk.zvilgsniu o kita panele lisa.wray20 sitai reik tel papildymu....
Posts: 8
Posted: 28/04/2013 20:31
ten greiciausiai kokie gaidziai pinigu maldauja apsimete merginomis
Posts: 14
Posted: 28/04/2013 22:24
Paliesk.zvilgsniu tai pana yra, teko su ja netiesiogiai bendraut
Unknown
Unknown
Posted: 30/04/2013 04:11
This post was deleted by moderator cause violation of Forum Terms & Conditions.
Unknown
Unknown
Posted: 2/06/2013 17:05
Padykusi, 22 apgavike
Unknown
Unknown
Posted: 5/06/2013 00:19
Demėsio Pranešu kad vyrukai saugotusi šios kales Padykusi, 22 kuri nauduoja skype padykusi.padykusi buvo toks ivykis susirasinejome skype klausiau ka rodai kokia kaina ir t.t sako keturesdesimt lt uz penkiolika minuciu sakau ok dave saskaita i kuria reikejo pervesti pinigu vardas gavejo buvo AUŠRA GOŠTAUTAITĖ kam reikes jos banko saskaitos irgi galiu pateikti nes turiu banko israsa,taip pat ADMINISTRACIJA atkreipkite prašom demėsi kad pas jus lankosi ir aferistes ji irodo kad ji pana kad yra drauge bet savo šou žadieto taip ir neparodo iki šiol yra užblokavosi skype man nors tvirtina kad ne.
Unknown
Unknown
Posted: 6/06/2013 03:13
Na tai aišku kokie vaikinai ar vyrai apsimeta merginom, aba malalietkos ir viskas, man tai juokinga kaip kliantas guodžiasi man, aš pasakau trumpai aiškiai jei tu manai, kad aš esu apgavikė, tai prašau manes negaišinti ir bai:) Tikrai juokinga..
Unknown
Unknown
Posted: 8/06/2013 17:25
daunai jus daunai :D:D:D:Djuk cia lempos tie pasirodymai per webus :D:D: visos cia pisa prota ir apgaudineja :D kada gi jus pasimokysite viena karta :D cia adminam rasyk nerases apie tokias aferistes.. daugiu daugiausia ka jie padaro tai tai anketai istrina foto.. o turetu blokuoti ip adresus kad daugiau cia tokios nesilankytu :D:D pasizekit i paprasta statistika :D per diena voe ne po keleta simtu nauju anketu prikuriama sitame portale.. o nauju personu kaip nera taip nera :D aferiugu meka cia , daugiau nieko :) kas nori atsimerkti tas mato, o kas nea tai tiesiog ir toliau plaukia pasroviui ir yra durinami :)
Posts: 2012
Posted: 8/06/2013 22:16
[quote='nePatikimas']daunai jus daunai :D:D:D:Djuk cia lempos tie pasirodymai per webus :D:D: visos cia pisa prota ir apgaudineja :D kada gi jus pasimokysite viena karta :D cia adminam rasyk nerases apie tokias aferistes.. daugiu daugiausia ka jie padaro tai tai anketai istrina foto.. o turetu blokuoti ip adresus kad daugiau cia tokios nesilankytu :D:D pasizekit i paprasta statistika :D per diena voe ne po keleta simtu nauju anketu prikuriama sitame portale.. o nauju personu kaip nera taip nera :D aferiugu meka cia , daugiau nieko :) kas nori atsimerkti tas mato, o kas nea tai tiesiog ir toliau plaukia pasroviui ir yra durinami :)[/quote]

cia tu.....matyk globaliau
Unknown
Unknown
Posted: 12/06/2013 16:04
liepsnojantis_kunas apgavike apsisaukele... nepasitikekit ja
Posts: 2
Posted: 22/06/2013 15:06
monika6633 melage, nenudekit
Unknown
Unknown
Posted: 4/07/2013 10:23
http://www.pazintysxxx.com/details/view/?m_id=762641 ir šita
Unknown
Unknown
Posted: 4/07/2013 21:20
Laba ir juoda.orchideja atsargiai su ja
Unknown
Unknown
Posted: 4/07/2013 21:21
Deganti_Ai, 24 cia ji juoda.orchideja
Unknown
Unknown
Posted: 8/07/2013 15:27
[quote='Deganti_Aistra']Na tai aišku kokie vaikinai ar vyrai apsimeta merginom, aba malalietkos ir viskas, man tai juokinga kaip kliantas guodžiasi man, aš pasakau trumpai aiškiai jei tu manai, kad aš esu apgavikė, tai prašau manes negaišinti ir bai:) Tikrai juokinga..[/quote]
beje pati irgi nepries pinigelius pasisavinti
...