NOT A MEMBER?
Sign up

Forum

Vakarėliai, jų kaina ir kokybė

Posts: 431
Posted: 2/10/2013 15:04
Ar įmanoma už ypač mažą kainą suorganizuoti vakarėlį, kuriame jo dalyviai jaustųsi patogiai ir išsivežtu gerus prisiminimus?
Ką mes tikimės gauti mokėdami daugiau ir ar to reikia geram vakarėliui?
Replies (197)
1 2 ... 14 »
Posts: 133
Posted: 2/10/2013 15:36
Member deleted reply
Changed 2013 October 2 15:49
Posts: 2012
Posted: 2/10/2013 17:26
[quote='Iksiukai']Ar įmanoma už ypač mažą kainą suorganizuoti vakarėlį, kuriame jo dalyviai jaustųsi patogiai ir išsivežtu gerus prisiminimus?
Ką mes tikimės gauti mokėdami daugiau ir ar to reikia geram vakarėliui?[/quote]

Ypac maza kaina,kokia isivaizduojat?
Posts: 148
Posted: 2/10/2013 18:21
jei zmogus atvaziuoja i vakarely atsipalaiduoti, tai tas 10 ar 20 lt jam nebus labai svarbu, man atrodo, kad vakarelio sekme leme ne kaina o organizatoriu siluma ir organizuotumas... cia tik mano nuomone
Posts: 2335
Posted: 2/10/2013 18:27
Žiūrint ko kiekvieni tikisi iš vakarėlio. Svarbiausia sugebėti suburti tinkamus žmones su panašiais lūkesčiais ir nuotaika. Tada jau galima derintis kaip pagyvinti vakarėlio eigą.
Jeigu tai pirtis su miegamom vietom - kaina apie 50-100 lt, priklausomai nuo žmonių skaičiaus ir pirties.
Visos papildomos atrakcijos juk irgi turi savo kainą.
Posts: 148
Posted: 2/10/2013 18:34
visiskai sutinku su tavim... bet yra zmoniu kurie to nesupranta...
Unknown
Unknown
Posted: 2/10/2013 18:54
bet kartais buna kad tikiesi kazko ydomaus nors ir kaina dalyvavimo nesvarbi, bet atvykus nustembi ... ir nusivyli,... teko girdeti nusivylimu vien tik pamacius kai kuriuos organizatorius,... ne mano akim ... gandai ... bet svarbiausia ne kiek kainuoja, o tai su kokia nuotaika zmones atvyksta ar atvykus nusiteikia,... net geri gerimai kai kuriem konservatoriam nepadeda atsipalaiduoti ,tuomet bet koks vakarelis tokiems bus neypatingas ir neydomus
Posts: 148
Posted: 2/10/2013 18:59
zinai butu visiskai smagu, kad zmones pasakytu tiesiai organizatoriams i akis kas nepatinka, o ne taip, kad isgirsti po menesio per aplinkinius niekuo dietus zmones
Posts: 133
Posted: 2/10/2013 19:04
[quote='SexBaroniene']zinai butu visiskai smagu, kad zmones pasakytu tiesiai organizatoriams i akis kas nepatinka, o ne taip, kad isgirsti po menesio per aplinkinius niekuo dietus zmones[/quote]
Ir kas nuo to pasikeis ? Mes pasakeme ..... ir pasiunte mus ant tryju raidziu
Posts: 2012
Posted: 2/10/2013 19:22
[quote=''][/quote]

mokytojos:),sory ne cia pataikiau:),vel kalti ir as ir tie 3 langai atidaryti[f43]
Changed 2013 October 2 19:24
Posts: 148
Posted: 2/10/2013 19:26
Gincia, tu tik pasivaipyti is kitu moki, tau paciam pasimokinti dar verta vesti vakarelius o ne kitus kritikuoti, o jei man butu kritikos del vakarelio tikrai sureaguociau i tai... juk svarbu, kad vakarely visi zmones jaustusi komfortiskai
Unknown
Unknown
Posted: 2/10/2013 19:26
na sesut matai ,ne visi matyt gali ir isdrysta i akis pasakyti, o is karto kiek zinoma niekas ir nesakys, va po metu sugeba pasakyti kad buvo blogai,..na bet del manes tai man visuomet yra smagu ten kur linksma silta gera,... ten kur zmones tikrai sugeba linksmai leisti laika,atsipalaiduoti ... juk tai ir yra svarbiausias tikslas vakareliuose,pailseti nuo namu ,nuo rupesciu ,...
Unknown
Unknown
Posted: 2/10/2013 19:26
This post was deleted by moderator cause violation of Forum Terms & Conditions.
Posts: 2012
Posted: 2/10/2013 19:30
[quote='SexBaroniene']zinai butu visiskai smagu, kad zmones pasakytu tiesiai organizatoriams i akis kas nepatinka, o ne taip, kad isgirsti po menesio per aplinkinius niekuo dietus zmones[/quote]


prateskit vakarely nors porai dienu,matysit komentarus:).o kad daug intrigos mums tai jau nerupi.pasirinkai organizatoriau dalia neimk i galva.
Posts: 148
Posted: 2/10/2013 19:31
tai to ir reikia vakareliose, pilno relakso... man asmeniskai patinka , kai zmones is vakarelio issiveza gerus yspudzius ir nereiksmingus prizus uz belen ka... o kazkam tai pasirodo komercija ir prasideda visai bereikalinga konkurencija ir nekaltu zmoniu juodinimas
Posts: 2012
Posted: 2/10/2013 19:31
[quote='Sine']zinai butu visiskai smagu, kad zmones pasakytu tiesiai organizatoriams i akis kas nepatinka, o ne taip, kad isgirsti po menesio per aplinkinius niekuo dietus zmones
Ir kas nuo to pasikeis ? Mes pasakeme ..... ir pasiunte mus ant tryju raidziu[/quote]

ziurink ka pasakete.
...