NOT A MEMBER?
Sign up

Forum

Pasijuokime...:)))

Unknown
Unknown
Posted: 21/04/2014 07:38
Vyrukas ant moterų vienuolyno vartų pamatė skelbimą: “Seksas su jauna vienuole 500 lt.”. Pasibeldė, atidarė nuostabi vienuolė, paėmė iš jo pinigus ir sako: - Aš kol kas pasiruošiu, o jūs prašau eikite šiuo koridoriumi iki galo ir paskutinės durys į dešinę. Vyrukas greitai nueina prie nurodytų durų, atidaro jas ir vėl atsiduria gatvėje, durys už nugaros užsitrenkia. Atsigręžia ir mato ant durų lentelę: “Šiandien jus patvarkė sesuo Marija"
Replies (148)
« 1 ... 3 4 5 ... 10 »
Posts: 2012
Posted: 31/05/2014 22:01
Sėdi vaikinas ant sofos ir sako merginai:
- Padaryk man sumuštinį. Mergina nueina į virtuvę, rūpestingai sutepa skanų sumuštinį ir atneša vaikinui. Tas suvalgo ir prašo padaryti dar vieną, mergina sako:
- Čia buvo rūpestingos žmonos demo versija. Norėdami gauti pilną paslaugos paketą, turite užsiregistruoti Metrikacijos biure vedyboms.
+1
Posts: 42
Posted: 2/06/2014 15:52
"Tvarko" vyrukas merginą misionieriaus poza. Praeina 15 min. 30 min. 60 min.
Vyrukas:
- Na, o dabar tu manęs ilgai nebematysi...
Mergina:
- Man, ką ? Išeit ?
- Ne. Apsiversk.

:)
Posts: 42
Posted: 2/06/2014 16:01
Pakliuvo vokietis, prancūzas ir rusas į nelaisvę pas kanibalus. Pasodino juos visus į narvą.
Po kurio laiko ištraukia vokietį ir meta į upę su krokodilais. Vokiečiui pavyko išplaukti, bet tik išlipus į krantą, visa gentis jį ir sužiaumojo.
Rusas ir prancūzas klausia pas sargus:
- Kodėl jūs jį suvalgėt.
- Mūsų gentis mano, kad suvalgius kitatautį, įgauni visas jo savybes. O vokietis buvo stiprus ir vikrus.
Prancūzas visai nusiminė, o rusas jį ramina, kad dar ne viskas prarasta.
Ateina sekančio eilė...
Gentis su vadu priešakyje ateina prie narvo... O ten rusas su prancūzu dulkinasi. Kapų tyla...
O rusas pasisuka ir sako:
- Nu, ko čia įsispoksojot ? Gero apetito!
Unknown
Unknown
Posted: 3/06/2014 16:11
[quote='Techno']"Tvarko" vyrukas merginą misionieriaus poza. Praeina 15 min. 30 min. 60 min.
Vyrukas:
- Na, o dabar tu manęs ilgai nebematysi...
Mergina:
- Man, ką ? Išeit ?
- Ne. Apsiversk.

:)[/quote]

[f43][f43][f43]
Unknown
Unknown
Posted: 3/06/2014 21:11
Nenoreciau uzgauti kaiko ,bet turiu ir as viena trumpa anegdota is gyvenimo :))) Ateina blondine pas daktara(daktaras-ginekologas),atsiseda ir mandrai klausia,na daktareli kas cia man per diagnoze?!:) o daktarelis barbena pirstais y stala ,ziuri y blondine ir sako;na kas, kas, panele -grybelis...O blondine, kad soko ,kad suriko,OT VELNIAS-PERNAI NAME-O JAU SYMET PYZDOJE!!! :))))
Unknown
Unknown
Posted: 3/06/2014 22:37
[quote='gajke']Nenoreciau uzgauti kaiko ,bet turiu ir as viena trumpa anegdota is gyvenimo :))) Ateina blondine pas daktara(daktaras-ginekologas),atsiseda ir mandrai klausia,na daktareli kas cia man per diagnoze?!:) o daktarelis barbena pirstais y stala ,ziuri y blondine ir sako;na kas, kas, panele -grybelis...O blondine, kad soko ,kad suriko,OT VELNIAS-PERNAI NAME-O JAU SYMET PYZDOJE!!! :))))[/quote]

Ale tikrai geras!!![f43]
Posts: 42
Posted: 4/06/2014 12:11
Женщины делятся на три категории: на дам, на не дам и на дам, но не вам
[f43]
Posts: 42
Posted: 4/06/2014 12:14
Moterys, manančios, kad kelias į vyro širdį eina per skrandį, taiko gerais dviem sprindžiais per aukštai
[f43]
Posts: 42
Posted: 4/06/2014 12:22
Išpuolė autobuso vairuotojui sunkus laikotarpis - tai sergantį kolegą pavaduot, tai autobuso gedimai, tai dar kažkas. Žodžiu grįžus iš darbo - koks ten dar seksas, virsta kaip pakirstas į patalus miegot.
Na ir gauna pagaliau išeiginę dieną. Prabudęs ryte stveria žmoną ir vieną kartą, antrą, trečią, ketvirtą iš eilės...
Guli po visko, na ir klausia žmonos:
- Na, tai kaip? Ar gerai ?
O toji pasižiūri taip į jį ir sako:
- Žinai, eik tu vyreli, nachui... Tu kaip ir tie jūsų autobusai - stovi stotelėje, lauki reikiamo, valandą, antrą, trečią - nė vieno. O po to iš karto trys atvažiuoja...
[f43]
Unknown
Unknown
Posted: 5/06/2014 08:31
[quote='Techno']Женщины делятся на три категории: на дам, на не дам и на дам, но не вам
[f43][/quote]

bet ,kaip gerai skamba![f85]
Posts: 42
Posted: 5/06/2014 15:25
Biologijos paskaita universitete.
Profesorius:
- Sveikas bulius reproduktorius gali atlikti iki 100 lytinių aktų per parą.
Pirmame suole sėdinti studentė:
- Ponas profesoriau, pakartokite tai studentui iš paskutinio suolo.
Iš paskutinio suolo pakyla ranka:
- Ponas profesoriau, galima klausimą?
- Prašom.
- 100 lytinių aktų, tai čia su viena karve ar su visa banda?
- Žinoma, kad su visa banda.
- Ponas profesoriau, pakartokite tai studentei iš pirmo suolo...
Changed 2014 June 5 15:26
Posts: 42
Posted: 5/06/2014 22:51
Украинская деревня, ночь.
Мужик под окном хаты (шопотом):
- Мыкола!
оттуда(сдавленный шопот)
- Чеее?
- Выходь!
- Зачем?
- Я тут горилки припас, галушки пожарил, грибочки, огурчики, выпьем!
- Та не можу!
- а че???
- Та ебусь я, будь оно неладно!!!
Posts: 2012
Posted: 8/06/2014 17:58
Gaidys atritino i vistide strauso kiausini.
- Mielos damos, as neketinu jusu kritikuoti, bet paziurekit, kaip dirba kiti.
Unknown
Unknown
Posted: 9/06/2014 07:27
[quote='Gincia_balamutas']Gaidys atritino i vistide strauso kiausini.
- Mielos damos, as neketinu jusu kritikuoti, bet paziurekit, kaip dirba kiti.[/quote]
[f43][f43][f43]
+1
Posts: 42
Posted: 9/06/2014 11:57
Kokia pati geriausia poza su žmona ?
Misionieriaus poza. Žmona atsipalaidavusi guli lovoje ant nugaros. o tu - Taityje. Tipo, misionierius.
[f43]
...