NOT A MEMBER?
Sign up

Forum

Svingeriu vakareliai

Unknown
Unknown
Posted: 20/04/2010 12:03
Noretume suzinoti kaip papulti i gera ir kokibyska svingeriu vakareli? Ar reikia tureti kokiu tai pazinciu?
Replies (250)
« 1 ... 13 14 15 ... 17 »
Posts: 95
Posted: 29/03/2011 19:33
[quote='erotomanas']Na dėl svingo savokos galima būtų pasiginčyti, nes per paskutinius 20 metų viskas labai suliberalėjo, nuo to svingo sumanymo 60-aisiais Amerikoje, kai buvo tik greižtai sutuoktinių porų apsikeitimas. Dabar Vakarų Europos klubuose priimamos netgi trijulės du vakinai ir viena mergina ar dvi merginos ir vienas vaikinas. Aišku, yra ir kita medalio pusė, kodėl kai kurie organizatoriai nepriima vienišių. Logika yra paprasta: jeigu vyras negali susirasti merginos sau tokiam vakarėliui - jis nesugebės jos rasti ir vakarėlyje, nes ten reikia bendrauti, o ne laukti, kol kuri pati atsiduos ant lėkštutės. O vienišos merginos įleidžiamos be problemų.

Egzistuoja dvi svingo kryptys: klasikinis svingas (griežtai tik poros) ir šiuolaikinis, modernus svingas (kur gali dalyvauti ir vienišiai).[/quote]
Tas siuolaikinis, modernus svingas yra tiesiog grupinis seksas. Gal viska vadinkime savais vardais. Suprantama, gal but kazkam patinka pats zodis svingas, bet taip svingo pavadinima greitai priklijuos, pagrazine, paprastam seksui dviese, o gal net ir masturbacijai :) :)
Posts: 1058
Posted: 29/03/2011 21:49
Susirenka didžiai gerbiami bei prityrę svingo virtuozai į vakarėlį. Visi smagiai nusiteikę, linksminasi poromis, muzika groja, žmonės atsipalaidavę, nes jie žino, kad jie yra KLASIKINIO SVINGO vakarėlyje! Įsibėgėjus vakarėliui, netikėtai į vidų žengia vienišas vyrukas. Erelio žvilgsniu nužvelgia salę. Muzika nutyla, svingeriai susigūžia pakampėmis, ima šnabždėtis, mol sugadinta šventė, dabar tai jau yra NEBE KLASIKINIS SVINGAS, štampas visam gyvenimui - buvai tiesiog grupinio sekso vakarėlyje. Kol dalyviai bjaurias mintis dar šlifuoja savo smegeninėse, vienišasis vyrukas smalsiai dairosi ir šūkteli: "Ar duos kas nors išgert, juk čia vakarėlis, po šimts pypkių!?"
Pastebėjęs bariuką, žengia prie jo ir ima vartyti meniu, nekreipdamas dėmesio į aplinkinį sąmyšį. Vienas drąsesnių svingerių, paskatintas šalia sėdėjusių kitų porų, prieina prie baro, pasisveikina su vienišuoju vyruku ir mandagiai paklausia: ....
O ko paklausė drąsusis svingeris, sužinosite kitoje serijoje!
Tuo tarpu aš atsikemšu alaus, gaminamo iš miltelių, butelaitį (utenos mėlyns) ir smagiai gurkšteliu
Changed 2011 March 29 21:50
Posts: 83
Posted: 29/03/2011 22:21
[quote='medutis']O ko paklausė drąsusis svingeris, sužinosite kitoje serijoje! [/quote]
Nagi nagi, laukiam nekantriai tęsinio. [s176]
Posts: 2335
Posted: 30/03/2011 10:54
Oi, Meduti, nors esu ir lezbijietis, bet tu tikrai moki pakelti nuotaiką :)
Laukiam tęsinio [s150]
Posts: 386
Posted: 31/03/2011 14:15
meduti kiek alu gersi?
norim zinot teisinga atsakyma:D
Posts: 1058
Posted: 31/03/2011 15:30
Įkvėpimas turi ateit savaime :)
Unknown
Unknown
Posted: 4/04/2011 17:02
[f57]
Posts: 2
Posted: 16/04/2011 09:41
[quote='Biciule']Mane tai pavyzdziui labiausiai domintu grupinis seksas su dviem vaikinais, o ne svingeriu vakarelis[/quote]
tai nera jokiu problemu biciule ta dalyka galima suorganizuoti
Posts: 2
Posted: 16/04/2011 09:42
[s147]biciule ,tik pasauk ir mes atsiliepsim i tavo fantazijas
Unknown
Unknown
Posted: 18/04/2011 23:49
This post was deleted by moderator cause violation of Forum Terms & Conditions.
Posts: 2012
Posted: 24/05/2011 20:21
reik pazinot reikalingus zmones ir viskas okei bus
Posts: 1058
Posted: 28/12/2011 17:58
Antra dalis netikėtai!
Ir drąsusis svingeris paklausia: "Tu vienišas ar su pora? Į svingerių vakarėlius po vieną negalima eiti." Vyrukas apsidairo ir pasukiojęs viskio stiklinę rankoje, rimtai atsako jam: "Brolau, aš nesu vienišas, aš matau aplink daug galimybių susipažinti. Ir susirasiu aš porą, jei tai jau taip būtina pagal jūsų taisykles". Svingeris jau nutaisęs pašaipią miną ir atsipalaidavęs: "Ir kaip tai ketini padaryti? Mes čia visi su poromis". Vyrukas apsimeta nepastebįs jo pašaipaus tono, atsiremia į barą ir jau žvelgdamas į salę su kuklia šypsena pareiškia: "Štai tavo žmona, ji miela moteris, eisiu vat ir užkalbinsiu ją". Jis nuslenka artyn savo nusižiūrėto taikinio, taip palikdamas jau ne juokais sutrikusį svingerį prie baro. Vyrukas susipažįsta su svingerio dama įprastai ir kultūringai, pabučiuodamas į ranką. Apsikeitę šypsenomis, ir sužinoję viens kito vardą, jie toliau ima puoselėti ką tik užsimezgusį flirto pumpurą it ką tik prasikalusį pavasario žiedelį. Svingerio, likusio prie baro galvoje ima kirbėti daugybė minčių, bet vis šmėžuoja signalas apie tai, kad pagal svingerių taisykles reikia būti tolerantiškam, negalima pykti, negalima pavyduliauti ir būtina išlaikyti gerą nuotaiką. "Lyg ir reiktų nueiti prie jų, kažką pasakyti, bet ... galiu ir viską sugadinti!" Keisti jausmai užtemdo svingeriui protą ir jis nusisukęs atgal į barą, makteli didelį gurkšnį savo gėrimo. Staiga... jo mintyse gimsta geniali idėja - keršto planas. Jo veidas persimaino, jis jau žino ką toliau darys ...

Manau bus ir trečia dalis - tarė medutis, ir nuėjo iš savo bariuko įsipilt viskio ar tai konjako, velnias žino. Su artėjančiais naujais visus!
Unknown
Unknown
Posted: 30/04/2012 21:33
Gaila, kad tęsinio nėra :(
Unknown
Unknown
Posted: 3/05/2012 13:11
juk visi mes skirtingi ir visi darom tai kas mums patinka o seksas juk visiems patinka :) tai juk saunu
Unknown
Unknown
Posted: 16/05/2012 16:13
Man labai patinka svingeriu vakareliai
...