NOT A MEMBER?
Sign up

Forum

apkuni moteris iesko draugo:)

Unknown
Unknown
Posted: 10/10/2014 20:03
na taip,esu apkuni...nejaugi visos turim kudintis,mesti svori?nejau tiek mazai vyru patinka tokios moterys?juk mes taip pat norim buti mylimos,gerbiamos,trokstamos...
Replies (135)
« 1 ... 4 5 6 ... 9 »
Posts: 374
Posted: 21/10/2014 13:01
Kamania metuose, bet visai ne prote :)) Gerai, kad pas akių gyditoją nenuėjai, ten neaišku ką būtum eilėj pamačius [f43]
Unknown
Unknown
Posted: 21/10/2014 13:29
ačiū už sumautą užuojautą, jūs abu, misteris ir misis Tobulybės [d11] Man jos žiauriai reikėjo. [f38]
Posts: 151
Posted: 21/10/2014 13:33
[quote='Kamania']ačiū už sumautą užuojautą, jūs abu, misteris ir misis Tobulybės [d11] Man jos žiauriai reikėjo. [f38][/quote]
akivaizdu, kad reikėjo, you're wellcome
Unknown
Unknown
Posted: 21/10/2014 18:58
[quote='Zuzie']na taip,esu apkuni...nejaugi visos turim kudintis,mesti svori?nejau tiek mazai vyru patinka tokios moterys?juk mes taip pat norim buti mylimos,gerbiamos,trokstamos...[/quote]
Darkart pasikartosiu- NE, neturite. TAIP, patinkate, esate mylimos, gerbiamos, trokštamos ir t.t.
O žmonių, įtakotų daktariūksčių su mantrom 'nervai-viršsvoris' ir kelių pedikų 'paris-london-milan' grupėje, formuojančių masių požiūrį kaip kas turi atrodyti nuomones galite ramiai praleisti pro ausis. Sėkmės [s128]
Posts: 2335
Posted: 21/10/2014 20:00
Aš vadovaujuosi geismu. Arba jis atsiranda tai moteriai arba ne. Ir geismas visiškai nepriklauso nuo kūno kompleksijos, o nuo mūsų abiejų skleidžiamų feromonų, kuriuos iššifruoja smegenys, siųsdamos signalą genitalijoms. Turėjau ir apkūnių, ir storų, ir kūdų ir manekenių... Jau patikėkite senu bledūnu - tik pirminis dirgiklis yra kūnas ir jis yra tik paviršutinis. Taškas.
Unknown
Unknown
Posted: 21/10/2014 20:47
Laimontas-Ir moterys atsipeikėkit, jei jau vyrai sako, kad jūs nuostabi, graži ir ne per stora, tai tikrai nereiškia, kad jis sako tiesą, jam tiesiog iš jūsų vis dar kažko reikia

tokiu atveju, tikslas pasiektas is abieju pusiu[f85]
Posts: 186
Posted: 21/10/2014 21:03
laimontui- tu irodyk,kad kudi gyvena ilgiau,tada galima bus diskutuot... o sapaliones be faktu ar irodymu- tai tik tavo nuomone...
Posts: 151
Posted: 21/10/2014 23:07
http://www.pasveik.lt/lt/ligos-ir-sindromai/nutukimas/4355
Posts: 186
Posted: 22/10/2014 01:16
[quote='Maxxximali']http://www.pasveik.lt/lt/ligos-ir-sindromai/nutukimas/4355[/quote]
tu gal geriau paskaityk apie kacheksija,kad jau siulai skaityt apie nutukima...o jei forume matytum ta,kas parasyta,o ne spyga,tai butum supratusi ir paaiskinusi,kodel ,,sveikai"besimaitinantys,visokie sudziuveliai gyvena zymiai trumpiau...
Changed 2014 October 22 01:19
Posts: 186
Posted: 22/10/2014 01:25
[quote='Valdone']Laimontas-Ir moterys atsipeikėkit, jei jau vyrai sako, kad jūs nuostabi, graži ir ne per stora, tai tikrai nereiškia, kad jis sako tiesą, jam tiesiog iš jūsų vis dar kažko reikia

va,tuo lyg ir viskas pasakyta: jeigu Laimontas sako,kad jam patinka tik dziusnos,tai nereiskia,kad jis sako tiesa...mieliau paglostytu riebesne liaska...
Unknown
Unknown
Posted: 22/10/2014 07:55
Visada stebejomes nutukusiu zmoniu poziuriu i save, savo kuna ir bendrai pasauleziura :) Bet visame kame kas turi neigiama atspalvi galima izvelgti ir kazka gero.. pvz: apkunius, storus, savim nesirupinancius zmones dazniausiai gan anksti pakerta infarktai.. Zodziu nukrypimus nuo normos gamta visada reguliuoja.. cia pries plauka nepapusi :) Tai tuo ir pasidziaukim :)
Posts: 374
Posted: 22/10/2014 09:04
Bangini aš jau matau, kad tu esi gerai krites ant galvos, ir kad savo pempės ne veidrodyje jau daug metų nematai.. Apie sudžiuveles jis kalba, o aš apie sveiką raumeningą be lašinių kūną. Protu nesuvokiama kaip žmogui gali kilti minčių, kad storesnis yra sveikesnis :) Tu laiptais palakstyk ir pajausi skirtumą per 2min. Pamatysi kaip tavo širdelė sunkiai pumpuoja kraują ir smegenys nebegauna deguonies. Bet tu to niekada nedarysi, tau patogiausia sedėt vienoj vietoj.. Kiek žinau pagyvenusių tavo amžiaus žmonių, nusimetusių nuo pilvo po 20kg. ir taip laimingai lakstančių ir keikenčių save, kad ankščiau nesusiemė..
O su erotomanu tai iš dalies sutinku, tik jei jau žmogus atrodys visiškai atgrąsus nepadės ir feromonų signalai.
Posts: 186
Posted: 22/10/2014 11:32
[quote='Laimontas']Bangini aš jau matau, kad tu esi gerai krites ant galvos, ir kad savo pempės ne veidrodyje jau daug metų nematai.. Apie sudžiuveles jis kalba, o aš apie sveiką raumeningą be lašinių kūną. Protu nesuvokiama kaip žmogui gali kilti minčių, kad storesnis yra sveikesnis :) Tu laiptais palakstyk ir pajausi skirtumą per 2min. Pamatysi kaip tavo širdelė sunkiai pumpuoja kraują ir smegenys nebegauna deguonies. Bet tu to niekada nedarysi, tau patogiausia sedėt vienoj vietoj.. Kiek žinau pagyvenusių tavo amžiaus žmonių, nusimetusių nuo pilvo po 20kg. ir taip laimingai lakstančių ir keikenčių save, kad ankščiau nesusiemė..
O su erotomanu tai iš dalies sutinku, tik jei jau žmogus atrodys visiškai atgrąsus nepadės ir feromonų signalai.[/quote]
lakstyk tu kiek nori,skaiciuok kalorijas,ryk piliules ir galvok,kad tu sveikesnis... nueik i bet kuria ligonine-kodel ten beveik isimtinai tik kudi? kodel(tavo mastymu)tie ,,sveikesni" trumpiau gyvena? kodel visokie n...valgiai,kurie net nezino, ka ju tas pavadinimas reiskia,kai jiems protelis suminksteja ,suranda kazkokiu kvailiu sugalvotas dietas,pradeda ju laikytis,tada juos suranda visokios,,rutos""masalskienes,reklamuoja per tv... o kai tie dietu laikytojai tampa invalidais ar kojas uzvercia ,tada neparodo nei jakutienes,nei masalskienes
Posts: 186
Posted: 22/10/2014 11:42
laimontui-toks lakstytojas,zoliaedziu pradininkas,taip pat baisiai protingas,rekaves garsiau,negu tu,kad zoliaedziai isgyvena virs 100m, mesaedziai trumpina sau gyvenima,lakstydamas ne i penkta auksta,bet lygioje vietoje-Laisves alejoje dvasia iskvepe vos 50m budamas
Changed 2014 October 22 11:45
Posts: 151
Posted: 22/10/2014 11:51
[quote='banginis11'][quote='Maxxximali']http://www.pasveik.lt/lt/ligos-ir-sindromai/nutukimas/4355[/quote]
tu gal geriau paskaityk apie kacheksija,kad jau siulai skaityt apie nutukima...o jei forume matytum ta,kas parasyta,o ne spyga,tai butum supratusi ir paaiskinusi,kodel ,,sveikai"besimaitinantys,visokie sudziuveliai gyvena zymiai trumpiau...[/quote]
matau, kad patingėjai skaityt. Pacituosiu tau ištrauką:
Ligos pažeidžiamas organas ar kūno dalis
Dėl nutukimo kenčia visas organizmas. Atsiranda širdies ir kraujagyslių ligų - greičiau vystosi aterosklerozė, padidėja kraujospūdis. Dėl riebalinio audinio pertekliaus, organizmas tampa nejautrus insulinui – galiausiai susergama cukriniu diabetu. Padidėjusi kūno masė ryškiai padidina krūvį sąnariams, jie greičiau „susidėvi“. Cholesterolio perteklius skatina akmenų susidarymą tulžies pūslėje, „suriebėja“ kepenys, kasa. Išauga rizika susirgti vėžiu, ypač storosios žarnos, gimdos gleivinės, krūties. Sutrumpėja vidutinė gyvenimo trukmė (mirtingumas auga didėjant KMI ir progresuoja kiekvienais metais).
...