NOT A MEMBER?
Sign up

Forum

extremaliausios vietos myletis?

Unknown
Unknown
Posted: 28/10/2014 01:11
Nu tai kur daugiausia extrymo? :)
Replies (5)
Posts: 2012
Posted: 28/10/2014 04:38
[quote='savukasas']Nu tai kur daugiausia extrymo? :)[/quote]


http://www.pazintysxxx.com/sex-forumas/9/Sekso-rusys-ir-pozos.html
Unknown
Unknown
Posted: 29/10/2014 01:06
šalta viešbutuko siena, stebėjimo kameros nukreiptos i mus išeinanti pora iš restorano praeina pro šali apsimesdami ,kad nesupranta ir nemato ka mes darom, mane lydi namo su taxi ,as paėmusi i ranka,.. jis vis kuzda paimk i burnyte ,jaunas taxi vairuotojas bando nežiūrėti, bet jo žvilgsnis vis susiduria su maniškiu veidrodėlį,as pradedu daryt oralinį ...,atvažiuojam,. jis lydi iki laiptines durų vairuotojas laukia, bandome atsisveikint as atsirėmus į laiptines duris ,bučiuojamės,jis pakelia mane mane ir mes vėl pradedam mylėtis.po to sekė dar vienas aistringas bandymas atsisveikint laiptiniai ir galu galia mes atsisveikinom mano bute.Nežinau kiek tai extrem bet man tai buvo begalo jausminga, lėktuvo tualete bandyt neverta ten per mažai vietos,nors tikrai tau niekas nieko nesako kai aini 2 i jį, na mus 2 pagavo išeinant ,bet tik šyptelėjo, paplūdimiai, salose,oralinis parduotuves persireng,.kab. (ne LT)
Vilniaus Žirmūnų rimi aikstele, diena ,auto. Tai tiek ,noretusi daugiau:D
Posts: 2012
Posted: 29/10/2014 07:44
[quote='kamile1515']šalta viešbutuko siena, stebėjimo kameros nukreiptos i mus išeinanti pora iš restorano praeina pro šali apsimesdami ,kad nesupranta ir nemato ka mes darom, mane lydi namo su taxi ,as paėmusi i ranka,.. jis vis kuzda paimk i burnyte ,jaunas taxi vairuotojas bando nežiūrėti, bet jo žvilgsnis vis susiduria su maniškiu veidrodėlį,as pradedu daryt oralinį ...,atvažiuojam,. jis lydi iki laiptines durų vairuotojas laukia, bandome atsisveikint as atsirėmus į laiptines duris ,bučiuojamės,jis pakelia mane mane ir mes vėl pradedam mylėtis.po to sekė dar vienas aistringas bandymas atsisveikint laiptiniai ir galu galia mes atsisveikinom mano bute.Nežinau kiek tai extrem bet man tai buvo begalo jausminga, lėktuvo tualete bandyt neverta ten per mažai vietos,nors tikrai tau niekas nieko nesako kai aini 2 i jį, na mus 2 pagavo išeinant ,bet tik šyptelėjo, paplūdimiai, salose,oralinis parduotuves persireng,.kab. (ne LT)
Vilniaus Žirmūnų rimi aikstele, diena ,auto. Tai tiek ,noretusi daugiau:D[/quote]

Tai va kas kaltas:) uzsiziurejau i sonus judancia masina,ir ivaziavau i gala(masinos)
Unknown
Unknown
Posted: 29/10/2014 22:16
[b]kamile[/b], tikrai very nice [s128]
Kas dėl Žirmūnų Rimi- gal kas iš iksų prisipažins, kaip jie tratinosi mano mašinoje, kai aplink vaikščiojo čigonės ir per pradarus langus megztinius grūdo į saloną popigiai, kol aš negrįžau su alum ir sasiskom ? ... [f43]
Unknown
Unknown
Posted: 31/10/2014 11:16
This post was deleted by moderator cause violation of Forum Terms & Conditions.
...