NOT A MEMBER?
Sign up

Forum

Isimintiniausia sekso vieta

Unknown
Unknown
Posted: 11/06/2010 15:26
Pritrukau ideju, todel tikiuosi kazko pasisemti is jusu. Nagi, pasakokite, kur isimintiniausiai pasimylejote?
Replies (21)
Unknown
Unknown
Posted: 11/06/2010 15:56
Viskas vyko kelioneje, kalnuose. Su viena is bendrakeleiviu dareme tai ant uolos krasto. Adrenalinas + nerealus vaizdas = fantastiskas orgazmas
Unknown
Unknown
Posted: 14/06/2010 15:32
mano isimintiniausia vieta rubu matavimosi kabina Akropolyje ... :)
Unknown
Unknown
Posted: 18/06/2010 15:32
Mano neiprasciausia vieta parke :) taciau zmoniu beveik nebuvo, velus metas tuomet buvo...
Unknown
Unknown
Posted: 19/06/2010 12:23
O as net nezinau, buvo daug ir ivariu vietu :) Bet visgi isimintiniausia tikriausiai autobuse, keliones metu :)
Posts: 15
Posted: 11/07/2010 18:50
Viduri lauko - pievoje. Is kelio sustojusios masinos sviete tolimais zibintais, visiems buvo idomu .. tuo paciu ir man :))
Unknown
Unknown
Posted: 12/07/2010 16:38
Karta buvau klube, stovejau antrame aukste ir stebejau sokancius zmones. Zvilgsnis uzkliuvo uz vienos poreles. Viso sokio metu vaikinas tenkino mergina pirstais. Susijaudinau zveriskai :)
Unknown
Unknown
Posted: 14/07/2010 13:18
~18 m. mane kontrolierė pagavo be bilieto. Tai teko.
Nuo to laiko nekenčiu girtų bobų, važinėjančių paskutinio maršruto troleibusais [b1]
Unknown
Unknown
Posted: 14/07/2010 14:40
[quote='SkyEnter']~18 m. mane kontrolierė pagavo be bilieto. Tai teko.
Nuo to laiko nekenčiu girtų bobų, važinėjančių paskutinio maršruto troleibusais [b1][/quote]
Atleisk o pire ko cia isimintiniausia vieta kurioje dulkinaisi?:)
Posts: 1058
Posted: 14/07/2010 20:35
klubo moterų tualete, uždaroj kabinoj.. O tualetas didelis, daug kabinų, pilną moterų zuja. Tuo metu jauns dar buvau, buvo strioko, kad neišgirstų kuri nors :)
Unknown
Unknown
Posted: 14/07/2010 23:55
o aš net nesakysiu :))) gėda prisimint :D dabar jau tikrai taip ir ten nedaryčiau :))
Unknown
Unknown
Posted: 15/07/2010 09:51
Isimontiniausia per vienas Jonines palapineje, kai sale jos uz keliu metru stovejo stalas su sventes sventejeis ir jos vyru..... :D :D
Unknown
Unknown
Posted: 15/07/2010 15:24
Man palapinej ir karta buvo, bet joje dar miegojo du draugai :D teko labai metriuksmauti :D
Unknown
Unknown
Posted: 20/07/2010 08:08
Galbūt ant automobilio galines sėdynes, 15 metrų nuo eglės (Šalia Katedros), mylėjimasis mušant vidurnaktį ir naujametiniai fejerverkai :) Ir jausmas kad aplink Tave daaaug žmonių, kurie nežino kas šalia vyksta :)

Galbūt vairuoti pusnuogei mieste (naktį), ir kai šalia mylimas visiškai nuogas, pakyla ant sėdynės, kad leistų patirti jausmą, ką reiškia ir vairuoti ir tuo pačiu pajausti savo burnytėj kai ką, ką dievinu :)))

Galbūt apytuštė kino salė ir abiejų orgazmai :)

Galbūt mylėjimasis šalikelėje šalia automobilio ir lėėėtai važiuojantis kažkokio miškininko traktoriukas :))

Laiptinė vidurnaktį :))

Prie viešbučio lango, stebint antroj gatvės pusėj ofise vidurnaktį ant stalo besimylinčius ir besimėgaujančius "uždraustu seksu" matyt :)) (Nes kas eis penktadienį vidurnaktį į ofisą :))
Unknown
Unknown
Posted: 20/07/2010 08:46
Na nežinau ar išmintingiausia bet extrymas tai tikrai...Siemens Arenoj per renginį prie tūkstantinės minios .....
arba aukštai medyje kur kiekvienas judesys be galo svarbus...
Unknown
Unknown
Posted: 20/07/2010 10:06
Tiek daug tu vietu gyvenime ir visos jos isimene.Kas gali pamirsti toki atveji kai vaziuoji autostrada klaipeda-vilnius 150 km/h greiciu.Vairuoji viena ranka o kita patenkini moteri kuri sedi salia taves visiskai nuoga.Tas jos orgazmas fantastiskas buvo.
Arba kas gali pamirsti kai tau padaro oralini gedo prospekto sankryzoje vidury dienos:)
O greitukas Gedimino pilies apzvalgos aiksteleje, kai po tavo kojomis visas vilnius:)
Visgi matyt esme su kuo tai darai :)
...