NOT A MEMBER?
Sign up

Forum

Dauguma uz pinigus.

Posts: 3
Posted: 25/11/2015 09:53
Siame saite didzioji dalis moteru parsidavineja uz pinigus. Jei ju skelbimai nebus blokuojami labai greitu laiku sis saitas taps paprasciausiu prostitucijos reklaminiu saitu. Nesakau, kad toks nereikalingas, bet manau, kad reiketu atskirti prostitutes nuo zmoniu ieskanciu sekso del malonumio.
Replies (31)
Unknown
Unknown
Posted: 26/12/2015 20:34
[quote='istvirkesss']Radau čia pazintyse tokią "kicka26". Pagal profilį pagalvojau nu ta tai tikrai uz pinigus. Bet pasirodo, kad ne. Įsikalbejau, priima dovanėles, bet jos nebūtinos. Paminejo viena savo drauge su kuria anksčiau į pasimatymus lakstydavo, kuri labai sakė kulturinga panele. Galvoju, reikia pabandyti, nukeliavau firma, kurioje dirba tikrai rimta, pakalbėjau su ja, sunkiai įkalbejau, bet pasirodo - tik už pinigus, nors nėra šitame ar kokiame kitame pažinčių portale, o iš išvaizdos bei elgesio niekada nepagalvosi. Štai taip. Viskas priešingai.
Taip ir nesupratau,ar tu likai patenkintas ,tuo ka pamatei ir patyrei,ar ne?!
Aš norėjau pasakyti, kad kaip tik čia šiame portale esanti panele, pasirašė susitikti ne už pinigus, o kai susiradau tą jos draugę, kuri jokioje pažinčių svetainėje nedalyvauja, tai be pinigų nebuvo jokio judėjimo pirmyn. Ar patenkintas? Geras klausimas. Manau, kad už pinigus ir sexo kokybė ir aistra buvo kokius 3 kartus geresnė.
Nu jo!Tu cia kaip ir reziumavai-uz dyka duodancios,matyt neturi ka duoti ir nemoka duoti!Gal nesupyks jos,jei supyks,te irodo.[/quote]
Blemba. Aš parašiau, kaip buvo. O tu jau pats bandyk, ar ji dykai duoda ar ne. Ir tik isitikinęs tiesa, komentuok. Aš komentavau iš patirties, bet ne iš spėliojimų - kaip tu. Gal tau ir neduos, ka as žinau. Bet man dave
...