NOT A MEMBER?
Sign up

Forum

Profilio pagrindine foto

Posts: 65
Posted: 10/03/2016 18:39
Sveiki, kaip suprantu administracija patvirtina visas nuotraukas, kaip manot, ar nebutu geriau padaryt siek tiek solidesni puslapi? Turiu omeny, neleisti bent jau pagrindiniu nuotrauku daryti kur lytiniai organai matomi? Erotines foto ir t.t., as nieko nesakau - tai yra seksualu, bet issizergusios moterys (net ne meniskai :D ) Vyrai demonstruojantys savo ginklus, gal kiek per daug, galima save parodyt ir prisidengus, kam viska rodyt...
Na suprantu pulsit sakyt "cia yra puslapis be tabu", bet gal bent siek tiek kontroles? Tegu tame albume buna tu foto, bet kam tai leist profilio nuotraukoje? Negi visai nesvarbus puslapio ivaizdis? Manau, kad visuomenej kiek labiau pakiltu puslapio ivaizdis darant kontrole tokiems dalykams...

P.S. Taip, as bandau pakeisti pasauli :))
Changed 2016 March 10 18:41
Replies (14)
Posts: 53
Posted: 11/03/2016 01:22
Per daug problematiska. Kaip tu sakei gali tos nuotraukos but albume, del to adminai tures ir vel tikrinti nuotraukas kurios kas kart yra keiciamos I proflio nuotrauka. Aisku ne tiek jau daug ir vargo bet vis tiek problematinga.
Changed 2016 March 11 01:23
+1
Posts: 65
Posted: 11/03/2016 10:30
[quote='Gelborn']Per daug problematiska. Kaip tu sakei gali tos nuotraukos but albume, del to adminai tures ir vel tikrinti nuotraukas kurios kas kart yra keiciamos I proflio nuotrauka. Aisku ne tiek jau daug ir vargo bet vis tiek problematinga.[/quote]

Na ivaizdzio ir nesudarysi paspaudes viena mygtuka :) Ides idirbio - bus tvarkinga...
Posts: 2012
Posted: 11/03/2016 22:20
Mastyk globaliau,jei tai butu tavo .
+1
Unknown
Unknown
Posted: 12/03/2016 01:28
tegu dedasi jie/jos tas fotkes, aš tokiem neatrašau ir iškart blokuoju.
Posts: 301
Posted: 12/03/2016 06:33
[quote='Aukstaugis']Sveiki, kaip suprantu administracija patvirtina visas nuotraukas, kaip manot, ar nebutu geriau padaryt siek tiek solidesni puslapi? Turiu omeny, neleisti bent jau pagrindiniu nuotrauku daryti kur lytiniai organai matomi? Erotines foto ir t.t., as nieko nesakau - tai yra seksualu, bet issizergusios moterys (net ne meniskai :D ) Vyrai demonstruojantys savo ginklus, gal kiek per daug, galima save parodyt ir prisidengus, kam viska rodyt...
Na suprantu pulsit sakyt "cia yra puslapis be tabu", bet gal bent siek tiek kontroles? Tegu tame albume buna tu foto, bet kam tai leist profilio nuotraukoje? Negi visai nesvarbus puslapio ivaizdis? Manau, kad visuomenej kiek labiau pakiltu puslapio ivaizdis darant kontrole tokiems dalykams...

P.S. Taip, as bandau pakeisti pasauli :))[/quote]

nebandai pakeisti,o atvirksciai-nori sugrazint valdyma is "virsaus".Toks buvo tarybinais laikais,ta pralesiti,to nepraleist,ta rasyt,to nerasyt,i ta ziuret,i ta neziuret ir t.t...Dabar demokratijos laikai ir tikesimes jie isliks.Cia sekso svetaine ir visi su savo skirtingais poreikiais ir skoniu,vieniems patinka matyti veida,kitiems patinka veida pakeisti i varpa ar vagina.Tai kiekvieno skonis ,noras ir supratimas.Kam tas nepatiks,patiks kitkas.Kaip Irineja sako,as i tokius neziuriu,o kita prie tokiu ,kaip tik sustos.Siulai meniskumo lygi nustatinet cia?!:)))Menui reikia irgi issilavinimo.Jei visi cia bus su bakalauru ir magistru,tai gali taip seksas issikreipti,kad sugrisim i viduramzius,kur pradesim degint ant lauzu nuogas ,pistis megstancias moteris(:Ir tu busi pirmas ,kuris jas sustatysi i eile prie lauzo:),ane?
Tai va,as uz demokratija ir cia, ir gyvenime!.Tik demokratijos kelias atveda i tiesa ,laisve ,kuryba ir gera seksa![f79]
Posts: 65
Posted: 12/03/2016 13:58
Matai man ta ideja kilo ne todel, kad as labai jau pries lytinius organus nuotraukose, bet todel, kad 18metu merginos ir vaikinai ateina, o jie pamate kas per profilio nuotraukos savo pacia pirmaja darosi vonioj nuogi, nes galvoja, kad cia taip reikia :)) Pasedeje kelias dienas (merginos gal labiau) gauna tiek demesio, kaip niekur kitur, o tai iskreipia ju psichika/mastyma, labai greitai pasikeicia supratimas ir galvoja, ne kad ar blogai padariau jog tokia foto uzsidejau, o labiau - hmm, kodel anksciau cia neatejau, visi cia mane dievina :)) Nesvarbu kad moteru cia gal 20% o vyru 80% aktyviu, uztenka but ir be nuotraukos mergina jau gaus demesio :)

Man buvo atvejis pries savaite, buvau su profilio nuotrauka, kurioj uztusuotas veidas mano, isivaizduojat, ja uzblokavo, nes nuotraukoje nesimate veido... :)
Posts: 301
Posted: 12/03/2016 14:08
[quote='Aukstaugis']Matai man ta ideja kilo ne todel, kad as labai jau pries lytinius organus nuotraukose, bet todel, kad 18metu merginos ir vaikinai ateina, o jie pamate kas per profilio nuotraukos savo pacia pirmaja darosi vonioj nuogi, nes galvoja, kad cia taip reikia :)) Pasedeje kelias dienas (merginos gal labiau) gauna tiek demesio, kaip niekur kitur, o tai iskreipia ju psichika/mastyma, labai greitai pasikeicia supratimas ir galvoja, ne kad ar blogai padariau jog tokia foto uzsidejau, o labiau - hmm, kodel anksciau cia neatejau, visi cia mane dievina :)) Nesvarbu kad moteru cia gal 20% o vyru 80% aktyviu, uztenka but ir be nuotraukos mergina jau gaus demesio :)

Man buvo atvejis pries savaite, buvau su profilio nuotrauka, kurioj uztusuotas veidas mano, isivaizduojat, ja uzblokavo, nes nuotraukoje nesimate veido... :)[/quote]

o butum pimpala idejes,viskas but buve gerai[f79].Cia kitos zaidimo taisykles,jos zaismingos[f85]
Posts: 65
Posted: 12/03/2016 14:15
[quote='zepelinas']Matai man ta ideja kilo ne todel, kad as labai jau pries lytinius organus nuotraukose, bet todel, kad 18metu merginos ir vaikinai ateina, o jie pamate kas per profilio nuotraukos savo pacia pirmaja darosi vonioj nuogi, nes galvoja, kad cia taip reikia :)) Pasedeje kelias dienas (merginos gal labiau) gauna tiek demesio, kaip niekur kitur, o tai iskreipia ju psichika/mastyma, labai greitai pasikeicia supratimas ir galvoja, ne kad ar blogai padariau jog tokia foto uzsidejau, o labiau - hmm, kodel anksciau cia neatejau, visi cia mane dievina :)) Nesvarbu kad moteru cia gal 20% o vyru 80% aktyviu, uztenka but ir be nuotraukos mergina jau gaus demesio :)

Man buvo atvejis pries savaite, buvau su profilio nuotrauka, kurioj uztusuotas veidas mano, isivaizduojat, ja uzblokavo, nes nuotraukoje nesimate veido... :)

o butum pimpala idejes,viskas but buve gerai[f79].Cia kitos zaidimo taisykles,jos zaismingos[f85][/quote]

O tau idomiau prieit prie merginos jau zinant ka ji turi, ar labiau patinka pamatyt ja nurengus ka ji slepia? :) Kad ir matytum foto merginos su delnais uzdenga krutine, tai manau ji tau daugiau emociju sukelt, nei merginos atvira krutine. Bent jau man turi likt, kazkas ko tu nematai, bet zinoma tie kurie tik nori sekso poreiki numalsint, jiems net nurengt moters nereikia, svarbu prieit su savo kotu link moters vaginos :D
Posts: 301
Posted: 12/03/2016 14:28
[quote='Aukstaugis']Matai man ta ideja kilo ne todel, kad as labai jau pries lytinius organus nuotraukose, bet todel, kad 18metu merginos ir vaikinai ateina, o jie pamate kas per profilio nuotraukos savo pacia pirmaja darosi vonioj nuogi, nes galvoja, kad cia taip reikia :)) Pasedeje kelias dienas (merginos gal labiau) gauna tiek demesio, kaip niekur kitur, o tai iskreipia ju psichika/mastyma, labai greitai pasikeicia supratimas ir galvoja, ne kad ar blogai padariau jog tokia foto uzsidejau, o labiau - hmm, kodel anksciau cia neatejau, visi cia mane dievina :)) Nesvarbu kad moteru cia gal 20% o vyru 80% aktyviu, uztenka but ir be nuotraukos mergina jau gaus demesio :)

Man buvo atvejis pries savaite, buvau su profilio nuotrauka, kurioj uztusuotas veidas mano, isivaizduojat, ja uzblokavo, nes nuotraukoje nesimate veido... :)

o butum pimpala idejes,viskas but buve gerai[f79].Cia kitos zaidimo taisykles,jos zaismingos[f85]


O tau idomiau prieit prie merginos jau zinant ka ji turi, ar labiau patinka pamatyt ja nurengus ka ji slepia? :) Kad ir matytum foto merginos su delnais uzdenga krutine, tai manau ji tau daugiau emociju sukelt, nei merginos atvira krutine. Bent jau man turi likt, kazkas ko tu nematai, bet zinoma tie kurie tik nori sekso poreiki numalsint, jiems net nurengt moters nereikia, svarbu prieit su savo kotu link moters vaginos :D[/quote]
cia kam ko reikia,man kaip tik patinka ziuret i nuogas ir jaust kas darosi tavo kune[f1]
Posts: 301
Posted: 12/03/2016 14:28
[quote='Aukstaugis']Matai man ta ideja kilo ne todel, kad as labai jau pries lytinius organus nuotraukose, bet todel, kad 18metu merginos ir vaikinai ateina, o jie pamate kas per profilio nuotraukos savo pacia pirmaja darosi vonioj nuogi, nes galvoja, kad cia taip reikia :)) Pasedeje kelias dienas (merginos gal labiau) gauna tiek demesio, kaip niekur kitur, o tai iskreipia ju psichika/mastyma, labai greitai pasikeicia supratimas ir galvoja, ne kad ar blogai padariau jog tokia foto uzsidejau, o labiau - hmm, kodel anksciau cia neatejau, visi cia mane dievina :)) Nesvarbu kad moteru cia gal 20% o vyru 80% aktyviu, uztenka but ir be nuotraukos mergina jau gaus demesio :)

Man buvo atvejis pries savaite, buvau su profilio nuotrauka, kurioj uztusuotas veidas mano, isivaizduojat, ja uzblokavo, nes nuotraukoje nesimate veido... :)

o butum pimpala idejes,viskas but buve gerai[f79].Cia kitos zaidimo taisykles,jos zaismingos[f85]


O tau idomiau prieit prie merginos jau zinant ka ji turi, ar labiau patinka pamatyt ja nurengus ka ji slepia? :) Kad ir matytum foto merginos su delnais uzdenga krutine, tai manau ji tau daugiau emociju sukelt, nei merginos atvira krutine. Bent jau man turi likt, kazkas ko tu nematai, bet zinoma tie kurie tik nori sekso poreiki numalsint, jiems net nurengt moters nereikia, svarbu prieit su savo kotu link moters vaginos :D[/quote]
cia kam ko reikia,man kaip tik patinka ziuret i nuogas ir jaust kas darosi tavo kune[f1]
Posts: 65
Posted: 12/03/2016 14:53
[quote='zepelinas']Matai man ta ideja kilo ne todel, kad as labai jau pries lytinius organus nuotraukose, bet todel, kad 18metu merginos ir vaikinai ateina, o jie pamate kas per profilio nuotraukos savo pacia pirmaja darosi vonioj nuogi, nes galvoja, kad cia taip reikia :)) Pasedeje kelias dienas (merginos gal labiau) gauna tiek demesio, kaip niekur kitur, o tai iskreipia ju psichika/mastyma, labai greitai pasikeicia supratimas ir galvoja, ne kad ar blogai padariau jog tokia foto uzsidejau, o labiau - hmm, kodel anksciau cia neatejau, visi cia mane dievina :)) Nesvarbu kad moteru cia gal 20% o vyru 80% aktyviu, uztenka but ir be nuotraukos mergina jau gaus demesio :)

Man buvo atvejis pries savaite, buvau su profilio nuotrauka, kurioj uztusuotas veidas mano, isivaizduojat, ja uzblokavo, nes nuotraukoje nesimate veido... :)

o butum pimpala idejes,viskas but buve gerai[f79].Cia kitos zaidimo taisykles,jos zaismingos[f85]


O tau idomiau prieit prie merginos jau zinant ka ji turi, ar labiau patinka pamatyt ja nurengus ka ji slepia? :) Kad ir matytum foto merginos su delnais uzdenga krutine, tai manau ji tau daugiau emociju sukelt, nei merginos atvira krutine. Bent jau man turi likt, kazkas ko tu nematai, bet zinoma tie kurie tik nori sekso poreiki numalsint, jiems net nurengt moters nereikia, svarbu prieit su savo kotu link moters vaginos :D
cia kam ko reikia,man kaip tik patinka ziuret i nuogas ir jaust kas darosi tavo kune[f1][/quote]

Na dziaugiuos kad tu turi savo nuomone, o as savo, bet vat tame idomumas, kad cia tik musu dvieju nuomone, idomu kur visi kiti, galetu ir kiti reikst, dabar tiesiog vienam patinka blynai su uogom kitam su cukrum, tai mes ir ginsim savo isitikinimus, gan nuobodzios diskusijos gaunasi tarp dvieju zmoniu :)
Posts: 301
Posted: 12/03/2016 15:33
[quote='Aukstaugis']Matai man ta ideja kilo ne todel, kad as labai jau pries lytinius organus nuotraukose, bet todel, kad 18metu merginos ir vaikinai ateina, o jie pamate kas per profilio nuotraukos savo pacia pirmaja darosi vonioj nuogi, nes galvoja, kad cia taip reikia :)) Pasedeje kelias dienas (merginos gal labiau) gauna tiek demesio, kaip niekur kitur, o tai iskreipia ju psichika/mastyma, labai greitai pasikeicia supratimas ir galvoja, ne kad ar blogai padariau jog tokia foto uzsidejau, o labiau - hmm, kodel anksciau cia neatejau, visi cia mane dievina :)) Nesvarbu kad moteru cia gal 20% o vyru 80% aktyviu, uztenka but ir be nuotraukos mergina jau gaus demesio :)

Man buvo atvejis pries savaite, buvau su profilio nuotrauka, kurioj uztusuotas veidas mano, isivaizduojat, ja uzblokavo, nes nuotraukoje nesimate veido... :)

o butum pimpala idejes,viskas but buve gerai[f79].Cia kitos zaidimo taisykles,jos zaismingos[f85]


O tau idomiau prieit prie merginos jau zinant ka ji turi, ar labiau patinka pamatyt ja nurengus ka ji slepia? :) Kad ir matytum foto merginos su delnais uzdenga krutine, tai manau ji tau daugiau emociju sukelt, nei merginos atvira krutine. Bent jau man turi likt, kazkas ko tu nematai, bet zinoma tie kurie tik nori sekso poreiki numalsint, jiems net nurengt moters nereikia, svarbu prieit su savo kotu link moters vaginos :D
cia kam ko reikia,man kaip tik patinka ziuret i nuogas ir jaust kas darosi tavo kune[f1]

Na dziaugiuos kad tu turi savo nuomone, o as savo, bet vat tame idomumas, kad cia tik musu dvieju nuomone, idomu kur visi kiti, galetu ir kiti reikst, dabar tiesiog vienam patinka blynai su uogom kitam su cukrum, tai mes ir ginsim savo isitikinimus, gan nuobodzios diskusijos gaunasi tarp dvieju zmoniu :)[/quote]

zinok,turiu pripazint,kad mudu dabar esam durniu vietoj:snekam,svajojam,o visi kiti ta daro[f35]
+1
Posts: 146
Posted: 15/03/2016 05:55
[quote='irenejaxxx']tegu dedasi jie/jos tas fotkes, aš tokiem neatrašau ir iškart blokuoju.[/quote]

ahaha, va va, butent! dabar bent iskart issiryskina :D nors tiek to pozityvo.

na ir tada beveik nelieka bitch'u cia (?)..
+1
Posts: 374
Posted: 16/03/2016 18:23
Šeip pliki pimpalai ar plikos putės nuotraukose tiesiog parodo žmogaus debiliškumą, tai yra gerai (paprasčiau atsirinkti), bet tai yra labai blogas pavyzdys pasiklydusioms sieloms kaip minėjo temos autorius, tai yra blogai, nes tai dar vienas žingsnis link debiliškumo.
...