NOT A MEMBER?
Sign up

Forum

Pirkti moteri - koks jausmas?

Posts: 146
Posted: 14/03/2016 05:03
Kaip situacijos valdovo?
O gal kaip Maximoj, tiesiog pinigai uz preke/paslauga, tiesiog "mainai"? Ar priklauso, pavyzdziui, nuo prekes kokybes (ir/ar kainos)?
Nuo pasirinkimo gausos?

Idomu. Gal todel, kad dazniau kalbama apie tai, kaip atseit turetu jaustis save parduodancioji (ok, arba parduodantysis, nediskriminuojant :) ).
Replies (38)
+1
Unknown
Unknown
Posted: 14/03/2016 22:25
Manau tai yra liūdnas dalykas, nes motyvas yra ne malonumas, o pinigai. Parsidavėlis -lė tiesiok atkenčia už pinigus. Aišku yra gražu kombinacija pinigu ir patrauklumo, bet manau kad tai retas dalykas. Manau tai turėtu būti grysta simpatija ir abipuse pagarba, susidomėjimu vienas kitu, bei noru kažka duoti vienas kitam. Pinigai tai tik nenuoširdu intimumą skatinantis dalykas. O nuoširdu intimuma kad patirtu tiek moterys tiek vyrai turi nebijoti atsiverti be priežasties. O be motyvo sunku tai padaryti, už tai ir taip vyksta viskas.
Posts: 146
Posted: 15/03/2016 04:51
HmVaiki, nezinau, ar atsirastu, kas tau pultu i atlapus gincytis...

Vistik, sikart norejau ne toki "moralizuojanti" klausima uzduoti.

O tiesiog apie tai, kaip tai vyksta.
Posts: 5
Posted: 15/03/2016 17:24
Na geriausia butu tureti viena ir neziureti i kitas, o jeigu jau niekaip neiseina, na tavoji isvyko ilgam, o tau hormonu audros, pavasaris.... Tada jau gerau uz pinigus nei meiluze. Nesijauti skolingas, nebus isimylejimu ir prisirisimo. Jeigu jau moketi pinigus tai verta tik uz ispudingo grozio ir figuros moteri. Kadangi moteris nuostabi tai jausmas nuostabus ir sexas fantastiskas. Kas nuostabiausia ,, isauga sparnai" kai giria koks nuostabus... zinoma atsilygini. Sexas kaip maistas reikalingas visada, prisivalgei ir laikinai sotus... praejo kiek laiko ir dar labiau nori, o pakartoti, ar kita nusipirkti jug kainuoja...:) Gyvenimas trumpas ir manau reikia isbandyti, nes susenus galesi tik su nostalgija prisiminti.
Posts: 336
Posted: 15/03/2016 19:00
[quote='Dangis78']Na geriausia butu tureti viena ir neziureti i kitas, o jeigu jau niekaip neiseina, na tavoji isvyko ilgam, o tau hormonu audros, pavasaris.... Tada jau gerau uz pinigus nei meiluze. Nesijauti skolingas, nebus isimylejimu ir prisirisimo. Jeigu jau moketi pinigus tai verta tik uz ispudingo grozio ir figuros moteri. Kadangi moteris nuostabi tai jausmas nuostabus ir sexas fantastiskas. Kas nuostabiausia ,, isauga sparnai" kai giria koks nuostabus... zinoma atsilygini. Sexas kaip maistas reikalingas visada, prisivalgei ir laikinai sotus... praejo kiek laiko ir dar labiau nori, o pakartoti, ar kita nusipirkti jug kainuoja...:) Gyvenimas trumpas ir manau reikia isbandyti, nes susenus galesi tik su nostalgija prisiminti.[/quote]

Oh koki jus vyrai akli ar gi sex nuostabumas priklauso nuo moters grozio??? Jei moki pinigus ji tave isgirs, ne taip kaip zmona kas negerai ir t,t,t
tikrai sparnai gali isaugti. Bet gal reikia nusiimti rozinius akinius. Sex uz pinigus ir yra " darbas " vaidyba... retai kuri is tiesu megaujasi , gal daro viska ka filmukuose rodo... bet tai tik procesas
:D na dabar priestaraukite
-1
Posts: 1058
Posted: 15/03/2016 22:54
Labai geras jausmas, esi aptarnaujamas kaip ponas, tau rodomas dėmesys, renkiesi tą kuri labiausiai patinka ir žinai kad tavo pageidavimai bus išklausyti bei įgyvendinti ;)
OK, o gal išties ne apie jausmus, o apie moralines dilemas paklaust norėjai?
+2
Posts: 17
Posted: 16/03/2016 00:37
Bet pvz meduti, taves nei biskiuko netrugdo faktas kad ta "mergaite" kuri tave aptarnauja ta pacia savaite ragavo dar 20 kitu pimpalu ir taipogi tenkino daugeli kitu? Nejaugi tu ja miegaujies ir jauti malonuma kai zinai kad ji tai daro tik del pinigu o ne del taves? Nezinau, as visgi jaunas tai dar nesuprantu kodel isvis reik pirkti mergina kai gali ja susirasti.
Na zinant kad nesu jau is tu graziuju, bet vistiek sugebu tam rasti partnere ir tokia kuri nera praejus pro 40 kitu bybiu manau rasti mergina gali ir visi kiti... Nesu as koks nekaltutis bet tesiog manau jus gerbsit save labiau susirade pastovia partnere nei eidami pro tokias kurvas kurios tingi darba susirasti ir geriau gyvens is bybiu.
Cia mano nuomone, moteriskes su kainom ant kaktos prasau neuzpulkite manes...
+1
Posts: 5
Posted: 16/03/2016 07:50
Visi mes turbut jauni taip galvojome kaip tu, ir as :) Kai tau bus apie 40 turbut kitaip galvosi :) Tada pakabinti grazia mergina bus biski sunkoka, o uz pinigus lengva. Kas liecia kad jos daug maciusios tai galiu pasakyti, kad patirtis tik i pliusa. Tokios daug aistringesnes.
-1
Posts: 336
Posted: 16/03/2016 09:38
[quote='Dangis78']Visi mes turbut jauni taip galvojome kaip tu, ir as :) Kai tau bus apie 40 turbut kitaip galvosi :) Tada pakabinti grazia mergina bus biski sunkoka, o uz pinigus lengva. Kas liecia kad jos daug maciusios tai galiu pasakyti, kad patirtis tik i pliusa. Tokios daug aistringesnes.[/quote]

Didesnio nusisnekejimo dar negirdejau... kiekvienam grozis yra vis kitoks. visu kunu sandara keiciasi su metais, ir jei del to kompleksuoji tada tikrai turi bedu su galva. Jei tikrai noras yra viskas imanoma
Posts: 2
Posted: 16/03/2016 09:45
Už pinigus perkamas daiktas ...!!!! Žiaurų
Posts: 2
Posted: 16/03/2016 09:45
Už pinigus perkamas daiktas ...!!!! Žiaurų
+1
Posts: 17
Posted: 16/03/2016 11:07
Na bet gi daugelis ir vyresnio amziaus moteriskiu iesko rimtu ir ilgu santykiu, suprantu gal kazkam norisi ivairumo, vis kitos, bet manau atsibostu ir tai, tai didelio skirtumo nematau tarp pastovios ir skirtingu merginu. O patirti visada galima "imusti" i moteri ar mergina :D... Nemanau kad jusu amziaus mergina (30+) bus be patirties.
O seip idomu ka daro tos kalikes su kaina kai pasensta ir nebeperka ju tiek daznai tai sunku beisilaikyti? Jos kazin ar su iskelta galva tada rodosi mieste nes pastebejau tik cia sugeba jaustis bei elgtis auksciau uz kitus "Su savo kapeikomis net nesivarginkite rasydami, ko gi jus mane laikote???" Viena is citatu :D...
Tai manau mano nuomone aiski, pirkti moteri zema plius skatina ju nauja gyvenimo buda tai gyvenimas is bybiu.
-1
Posts: 5
Posted: 16/03/2016 11:45
Orchodeja 48 rase: Didesnio nusisnekejimo dar negirdejau... kiekvienam grozis yra vis kitoks. visu kunu sandara keiciasi su metais, ir jei del to kompleksuoji tada tikrai turi bedu su galva. Jei tikrai noras yra viskas imanoma.
[hr /]
Suprantu as jus, jums jau 48 ir kas belieka? Turbut pavydite jaunom? Moterys greiciau susensta uz vyrus, o gamtoje taip jau yra, kad vyrams patinka grazesnes, jaunesnes. Aisku jokiu budu nesakau, kad visiems. Man pvz. kai buvau 20 patiko moterys vyresnes, o kai sulaukiau beveik 40 jaunesnes :) As neasakau, kad grozis yra nustatytas standartas nors daugelyje atveju taip ir yra 60-90-60 . Zinoma viskas imanoma tik reikalauja daug laiko ir pastangu, o jei neturi laiko ir nenori deti pastangu?
Posts: 336
Posted: 16/03/2016 12:21
[quote='Dangis78']Orchodeja 48 rase: Didesnio nusisnekejimo dar negirdejau... kiekvienam grozis yra vis kitoks. visu kunu sandara keiciasi su metais, ir jei del to kompleksuoji tada tikrai turi bedu su galva. Jei tikrai noras yra viskas imanoma.
[hr /]
Suprantu as jus, jums jau 48 ir kas belieka? Turbut pavydite jaunom? Moterys greiciau susensta uz vyrus, o gamtoje taip jau yra, kad vyrams patinka grazesnes, jaunesnes. Aisku jokiu budu nesakau, kad visiems. Man pvz. kai buvau 20 patiko moterys vyresnes, o kai sulaukiau beveik 40 jaunesnes :) As neasakau, kad grozis yra nustatytas standartas nors daugelyje atveju taip ir yra 60-90-60 . Zinoma viskas imanoma tik reikalauja daug laiko ir pastangu, o jei neturi laiko ir nenori deti pastangu?[/quote]

Jaunuoli apie koki kas belieka kalbi ???? Mano metai privalumas ir mano seksualumas tai ne dirbtiniai " papai" man nereikia parsidavineti as save gerbiu ir salia manes zmones tik toki.
Ir tikrai mastai apatine galvute , nors tavo metu jau riektu mastyti galva ant peciu :) visiskai aisku kada potencija silpsta tada tik su jaunom gerai, nes joms mazai reikia... jos dar nelabai zino koks kokybiskas gali buti mylejimasis, ne sex... matau ir gerbiamasis nezinai...
Standartai kiek supratau perkant moteri kad duotu per visur...
beje as moteru neperku :D nei vyru... tai jus perkate [of43] o tai tas pats kaip negali gauti taip sau... tik uz pinigus... turetu buti zema ... kuri tik gaulejo su 10 vyru ar daugiau nes tai jai darbas... na kame cia sex , vat to nesuprantu net tokiuose metuose ... fui
-1
Posts: 5
Posted: 16/03/2016 12:50
[quote]Jaunuoli apie koki kas belieka kalbi ???? Mano metai privalumas ir mano seksualumas tai ne dirbtiniai " papai" man nereikia parsidavineti as save gerbiu ir salia manes zmones tik toki.
Ir tikrai mastai apatine galvute , nors tavo metu jau riektu mastyti galva ant peciu visiskai aisku kada potencija silpsta tada tik su jaunom gerai, nes joms mazai reikia... jos dar nelabai zino koks kokybiskas gali buti mylejimasis, ne sex... matau ir gerbiamasis nezinai...
Standartai kiek supratau perkant moteri kad duotu per visur...
beje as moteru neperku :D nei vyru... tai jus perkate o tai tas pats kaip negali gauti taip sau... tik uz pinigus... turetu buti zema ... kuri tik gaulejo su 10 vyru ar daugiau nes tai jai darbas... na kame cia sex , vat to nesuprantu net tokiuose metuose ... fui[/quote]
[hr /]
Nematau jokiu privalumu, nors kiekvienas tikime tuo ka norime tiketi. Kas liecia parsidavineti tai jei is jusu atimtu 20m tai butu privalumas, o dabar...
Kad potencija su metais silpsta cia dar neaisku kodel. Gal del to, kad vyro partnere sensta ir nebera tokios traukos ir aistros? O su jaunesne pasijauti kaip budamas 20 be jokio nusilpimo :) As kalbu apie sexsa kai su jaunesne gali kelias valandas myletis ir kokius 3 kartus be poisio, o su vyresne uztenka vieno karto ir daugiau nebenori... Kas liecia pinigus tai jug gali pasirinkti kuri labai patinka ir svarbiausia motery patenkinti ir kad jai butu gera, o tada bus ir tau. Ne visos guli per diena su 10 ir man tokios nepatinka, yra tokiu kurios tai daro del malonumo ir retai, ir tik su tuo kuris patinka.
Posts: 5
Posted: 16/03/2016 13:07
[quote]Na bet gi daugelis ir vyresnio amziaus moteriskiu iesko rimtu ir ilgu santykiu, suprantu gal kazkam norisi ivairumo, vis kitos, bet manau atsibostu ir tai, tai didelio skirtumo nematau tarp pastovios ir skirtingu merginu. O patirti visada galima "imusti" i moteri ar mergina :D... Nemanau kad jusu amziaus mergina (30+) bus be patirties.
O seip idomu ka daro tos kalikes su kaina kai pasensta ir nebeperka ju tiek daznai tai sunku beisilaikyti? Jos kazin ar su iskelta galva tada rodosi mieste nes pastebejau tik cia sugeba jaustis bei elgtis auksciau uz kitus "Su savo kapeikomis net nesivarginkite rasydami, ko gi jus mane laikote???" Viena is citatu :D...
Tai manau mano nuomone aiski, pirkti moteri zema plius skatina ju nauja gyvenimo buda tai gyvenimas is bybiu.[/quote]
Tai seniausia profesija pasaulyje:) ji buvo, yra ir bus. Galim piktintis, uzdrausti, moralizuoti, bet niekas nepasikeis. Zenytis reikia su rimta ir neturincia polinkiu i kitus vyrus, na o tau tokiam jaunam visos merginos yra tavo :) Suprantu jei pinigu neturi, o kabini cia tas kurios parsiduoda, tada ima pyktis :) Dabar tau turetu mokslai rupeti, kad issilavinima gera gautum. O tada bus pinigu, turesi gera gyvenima, tapsi ismintingesnis.
...