NOT A MEMBER?
Sign up

Forum

Idomiausia pazintis.

Unknown
Unknown
Posted: 29/05/2016 22:43
Sveiki na pasidalinkit savo idomiausia pazintimi sitoja svetaineja :))
O gal kaskokiu idomiu pazinciu ieskot ? ir parasykit
Replies (12)
+1
Unknown
Unknown
Posted: 30/05/2016 01:51
Gal ir banaloka istorija bus bet vistiek... radau iternete pazinciu tinklapije viena malonu vaikinuka tikrai patikekit buvo grazuoliukas niekad netikejau kad galima kazka tokio rasti... svelnus... jautrus kaip sakan pasakiskas...praleidom labai malonia nakti... bet kas blogiausia po tos nakties jis dingo kaip i vandeni :((
Unknown
Unknown
Posted: 30/05/2016 14:02
Tik vienas atsakymas tebus ?
+1
Unknown
Unknown
Posted: 30/05/2016 21:47
Tai buvo praejusia vasara Palangoje. Su bicu is xxx susiraseme, susitikome, laika leidome Sporto lizde girtuokliaudami... Buvo nuobodu. Paraleliai sedejo porele ir vaikinas. Buten su tuo vaikinu man pasidare idomu flirtuoti...Susimirsejom, , lapcia pasisypsojom...Kai nuejau i wc, jis is paskos... Ploviausi rankas ir pasakiau jam savo mob. nr. Tapo smagiau - plauke sms is idomaus vyro....Sunkokai atssikraciau zanuda.... Zingsniuosju link viesbucio. Sms vaikinui - jau galiu kalbet. Jis skambina - kur tu??? Jau beveik prie fontano,laukiu lygiai 3 minutes. Jis atbego....Nuo maluno vilu :))) Nakti praleidome puikiai....
Unknown
Unknown
Posted: 30/05/2016 22:12
O tia kaip tas vaikinas is xxx ? :D
Unknown
Unknown
Posted: 2/06/2016 22:55
Teko susitikti su puikiu vyriškiu..nežinojau,koks gali but superinis seksas,kol jo nepatyriau su Juo.tik deja Jis vedes,dabar gyvenam skirtinguose miestuose ir nebera galimybiu Juo megautis:((((
+1
Posts: 301
Posted: 2/06/2016 23:04
[quote='Zuzie']Teko susitikti su puikiu vyriškiu..nežinojau,koks gali but superinis seksas,kol jo nepatyriau su Juo.tik deja Jis vedes,dabar gyvenam skirtinguose miestuose ir nebera galimybiu Juo megautis:(((([/quote]

Jei atstumas ir padetis sudaro kliutis,tai nuvilsiu tave ,megaujeisi tikt tu juo.
-1
Unknown
Unknown
Posted: 5/06/2016 23:59
Ka nieks neturit kaskokiu labai idomiu papasakojimu ?
Unknown
Unknown
Posted: 8/06/2016 18:58
Dar kolkas nieko idomaus neteko rasti sitoja svetaineja,nors tiek as cia ir tebunu ;))
Unknown
Unknown
Posted: 9/06/2016 11:15
O tai ko mergyte ieskai jai nepaslaptis ?
-1
Posts: 18
Posted: 10/06/2016 16:01
Įdomiausia pažintis buvo, kai ėjau Palangoje šiaip ir prie manęs priėjo jauna, graži moteris iš Baltarusijos ir paprašė apsaugot jos auklėtines, jos apie 14 - 15 metų buvo, nuo vietinių vaikinų. Padėjau ir porą kartų man atsidėkojo tikrai karštai ir jausmingai viešbučio numeryje.
+1
Posts: 2335
Posted: 11/06/2016 12:44
Hmm... sunku net ir išsirinkti, kuri įdomiausia...
Atvažiavau į komandiruotę, pasiėmiau viešbutį. Susitikau kavinėje vieną jauną moterį iš pažinčių. Smagiai pabendravom, bet ji anksti turėjo išskristi į verslo kelionę. Grįžusi, ji su manimi susisiekė, bet, aš jau buvau grįžęs namo... Pakviečiau pas save į Pajūrį ir ji atvažiavo. Po kurio laiko važiavau jau į ilgalaikę komandiruotę ir ji pasikvietė pas save. Taip aš pas ją persikrausčiau iš viešbučio ir "užstrigau" dviem su puse mėnesio... Tada ji juokavo: niekaip tavęs neprisikviečiu, o dabar taip prisikviečiau, ant savo galvos, kad net atsikratyti nebegaliu :)
O, juk aš buvau komandiruotėje - kiek galimybių! Įdomiausia tai, kad įsitikinau viena esmine taisykle: jei gera moteris šalia - vyras kitų neieško.

P.S. gal būt gims dar vienas blogas ( jei istorijos autorė tam neprieštaraus).
Changed 2016 June 11 12:48
Posts: 2
Posted: 15/06/2016 15:54
Member deleted reply
...