NOT A MEMBER?
Sign up

Forum

Jusu nuomone apie xxx poreles

Posts: 10
Posted: 19/07/2016 12:03
Kaip Jus manot kodel poreles iesko beveik tik merginu ar poreliu?
Replies (22)
+1
Unknown
Unknown
Posted: 28/10/2016 15:30
[quote='muduabu2']Kaip Jus manot kodel poreles iesko beveik tik merginu ar poreliu?
Greiciausiai todel, kad butent tokie yra ju poreikiai ir paieskos tikslai. Elementaru, tiesa?[/quote]
Mes ieškom vyro ar kelių :) Ir ka jūs galvojat?, pasiulem keturiem, vienas is ju susirgo, kitas pametė pinigine, trečiam prasidejo menstruacijos:D, ketrvirtas issigando:D Tiesiog moterys drąsesnės ir su jom lengviau susitarti:)[quote][/quote]
+1
Posts: 117
Posted: 29/10/2016 17:36
Na, kam vyrai siūlosi, o man porelės siūlosi, nes pažymėta, kad ir moterys domina. Tačiau niekaip neina jom paaiškinti, kad man jų (moterų iš porelių) vyrai nereikalingi. Jie matot nori trise. O aš va noriu tik moters :) Taip kad kalbant apie įkyrumą - porelės ne ką mažiau įkyrios, ypač jaunos iki 30m.
Posts: 2012
Posted: 30/10/2016 08:46
[quote='Silkines_lupos']Porelė jei parašo kad ieškai vyro, tai laiškų gauni po keliadešimt per dieną ir visi labai gudrūs pasislėpę už mėlynų paveikslėlių...tipo susitikime gyvai... tai neužtektų paros eiti į pasimatymus su visais pasiūlymais....neatsirinkus iš ankto....[/quote]

Nenusiminkit,viskas bus gerai[f85]
Posts: 2012
Posted: 30/10/2016 08:46
[quote='Silkines_lupos']Porelė jei parašo kad ieškai vyro, tai laiškų gauni po keliadešimt per dieną ir visi labai gudrūs pasislėpę už mėlynų paveikslėlių...tipo susitikime gyvai... tai neužtektų paros eiti į pasimatymus su visais pasiūlymais....neatsirinkus iš ankto....[/quote]

Nenusiminkit,viskas bus gerai[f85]
-1
Posts: 2012
Posted: 30/10/2016 08:50
[quote='ausreja']Na, kam vyrai siūlosi, o man porelės siūlosi, nes pažymėta, kad ir moterys domina. Tačiau niekaip neina jom paaiškinti, kad man jų (moterų iš porelių) vyrai nereikalingi. Jie matot nori trise. O aš va noriu tik moters :) Taip kad kalbant apie įkyrumą - porelės ne ką mažiau įkyrios, ypač jaunos iki 30m.[/quote]

OHO,tai gal nuo savo info pradekime.
Posts: 117
Posted: 31/10/2016 19:45
[quote='Gincia_balamutas']Na, kam vyrai siūlosi, o man porelės siūlosi, nes pažymėta, kad ir moterys domina. Tačiau niekaip neina jom paaiškinti, kad man jų (moterų iš porelių) vyrai nereikalingi. Jie matot nori trise. O aš va noriu tik moters :) Taip kad kalbant apie įkyrumą - porelės ne ką mažiau įkyrios, ypač jaunos iki 30m.

OHO,tai gal nuo savo info pradekime.[/quote]

o kas tau neaišku mano infoje?

PORELĖS, jūs gal trenktos? po pasisakymo forume rašo kaip pasitusios. jej bogu, su galvom ir galvutėm negerai................
Posts: 1
Posted: 2/11/2016 19:40
Vyru surasti realiam susitikimui cia NEINA. kai pradedi tartis konkreciam susitikimui dauguma dingsta. Be to niekas is vyru negali vakarais ir savaitgaliais, o per pietu pertrauka susitikineti tai ka as zinau...
...