NOT A MEMBER?
Sign up

Forum

Ligoninės priimamasis

Unknown
Unknown
Posted: 24/07/2016 08:31
Įdomi statistika: iš xsuose išdalintų 20 kartų, mūsų telefono numerio, 10 nepaskambino, 5 išgirdę mūsų porelės vyro balsą metė telefoną(turbūt ir fiziškai ant žemės :D ), du pradėjo kaifuot, kuomet atsiliepė moteris, du buvo girti, vapaliojo kažkokias nesamones, su vienu pavyko pabendrauti... Prieš kelis metus teko organizuotis gangbangiuką, iš apie šimto reiškusių norą sudalyvaut, atrinkau 10(planavom apie 5 vyrus pasikviest, bet žinojau, kad pusė neatvyks) Vyrai buvo atrinkti jau pakankamai lyg ir normalūs, su visais susiskambinom, apsišnekėjom, norą ir entuziazmą reiškė visi be išimties. Atspėkit, kie atvyko??? ......1.... Paskutinis atvejis, tai žmogus(žmogelis, ką ten žmogus) duoda savo telefoną, susitariam, kada galima jam paskambint, o jis nekelia, parašo, kad neva nevienas, bet xsuose prisijungęs sėdi ir taip visą dieną ir visą vakarą... Pasakykit, mielieji, kas darosi su Mūsų Lietuviškais ąžuolais, vyrais vadinamais? Jie mutavosi į varnalėšas, ar į Sosnovskio barščius??? Ar čia tokia publika tik xsuose susikaupė? Aš šį portalą žaismingai vadinu ligoninės priimamuoju, kur 98 procentai įvairų neįgalumą turinčių, gulinėja, vartosi, dažnai tik savo tam tikrose išskyrose, o likę 2 proc. užsuko fiktyvų "biletenį" išsipaišyt... Žiauru. Žinau, Erotomanas viską žino, jis paaiškins viską (respektuks jam), suprantu ir aš, puikiai išstudijavęs esu ir tokių žmonių psichologiją, jie paduodami telefoną, po to sulaukdami skambučio dalinai realiai prisiliečia prie fantazijų įgyvendinimo, nuo skambučio jiems kaupiasi adrenalinas, kurį jie perdirbą į energiją, reikalingą rankos judesiams "aukštyn žemyn"... viskas man aišku su tom diagnozėm, bet vistiek neatsistebiu, iš kur tų ligonių tokia gausybė??? Aaaaa???
Changed 2016 July 24 08:35
Replies (33)
Posts: 58
Posted: 25/07/2016 19:40
Reikia bandyti ir bandyti.. kaskada vistiek pavyks.. nusivilti neverta.. :)
Unknown
Unknown
Posted: 25/07/2016 21:43
[quote][/quote][quote][/quote]brangieji, ne apie tai kalba eina, ne apie bandymą vėl ir vėl... beje, tai nepigiai kainuoja... pats nenorėtum taip bandyt ir bandyt, taip kartą bent per mėnęsį kaimo sodybą pasiimt ir vienas ten praleist naktį? o klausymas buvo, į ką vyrai Lietuvos, ąžuolai, pavirto, į kurį augalą, ar varnalėšą, ar Sosnovskio barščius??? :D [quote='toamus']Reikia bandyti ir bandyti.. kaskada vistiek pavyks.. nusivilti neverta.. :)[/quote]
Changed 2016 July 25 21:49
+2
Posts: 431
Posted: 26/07/2016 11:12
Vyrai jau iprato gauti neigiama atsakyma arba buti pasiusti. Kai jiems sakoma"TAIP" jie tam dar nepasiruose, o jei dar ir pinigu is ju nereikalaujama ir viskuo pasirupinama, tame jie jau izvelgia klasta. Gal nufilmuos ar dar ka negero su jais padarys. Mes nuejome kitu keliu. Organizuojame pirtis, svingo vakarelius. Norinciu labai daug, prasosi jau maziau, o realiai atvaziuoti isdrysta tik vienas kitas. Ka padarysi, kol kas daugumas dar savo seselio bijosi :) :)
+1
Unknown
Unknown
Posted: 26/07/2016 20:45
Teko but panasioj situacijoj, tik as buvau tas bailys vyras [f43] aciu dievui, gedos jausmas buvo stipresnis uz baime(viska padarem kaip planavom, nors atejus laikui kinkos drebejo :D), visada galvojau, kad del tos baimes kaltas nebrandus mano amzius. Bet dauguma kuriem skambinot turbut gerokai uz mane vyresni.
Unknown
Unknown
Posted: 30/07/2016 11:11
tas pats, as ne porele. bet jei kas atvyksta tai tolygu manpo nustebimas kaip nojaus arka isvyst...........
Posts: 2012
Posted: 31/07/2016 09:03
[quote='DariGraža']Įdomi statistika: iš xsuose išdalintų 20 kartų, mūsų telefono numerio, 10 nepaskambino, 5 išgirdę mūsų porelės vyro balsą metė telefoną(turbūt ir fiziškai ant žemės :D ), du pradėjo kaifuot, kuomet atsiliepė moteris, du buvo girti, vapaliojo kažkokias nesamones, su vienu pavyko pabendrauti... Prieš kelis metus teko organizuotis gangbangiuką, iš apie šimto reiškusių norą sudalyvaut, atrinkau 10(planavom apie 5 vyrus pasikviest, bet žinojau, kad pusė neatvyks) Vyrai buvo atrinkti jau pakankamai lyg ir normalūs, su visais susiskambinom, apsišnekėjom, norą ir entuziazmą reiškė visi be išimties. Atspėkit, kie atvyko??? ......1.... Paskutinis atvejis, tai žmogus(žmogelis, ką ten žmogus) duoda savo telefoną, susitariam, kada galima jam paskambint, o jis nekelia, parašo, kad neva nevienas, bet xsuose prisijungęs sėdi ir taip visą dieną ir visą vakarą... Pasakykit, mielieji, kas darosi su Mūsų Lietuviškais ąžuolais, vyrais vadinamais? Jie mutavosi į varnalėšas, ar į Sosnovskio barščius??? Ar čia tokia publika tik xsuose susikaupė? Aš šį portalą žaismingai vadinu ligoninės priimamuoju, kur 98 procentai įvairų neįgalumą turinčių, gulinėja, vartosi, dažnai tik savo tam tikrose išskyrose, o likę 2 proc. užsuko fiktyvų "biletenį" išsipaišyt... Žiauru. Žinau, Erotomanas viską žino, jis paaiškins viską (respektuks jam), suprantu ir aš, puikiai išstudijavęs esu ir tokių žmonių psichologiją, jie paduodami telefoną, po to sulaukdami skambučio dalinai realiai prisiliečia prie fantazijų įgyvendinimo, nuo skambučio jiems kaupiasi adrenalinas, kurį jie perdirbą į energiją, reikalingą rankos judesiams "aukštyn žemyn"... viskas man aišku su tom diagnozėm, bet vistiek neatsistebiu, iš kur tų ligonių tokia gausybė??? Aaaaa???[/quote]

Nestresuokit,mums is kokiu 150 isdalintu atsiliepe koki 30+-.
Unknown
Unknown
Posted: 31/07/2016 10:39
Diskusinė tema gera, gal greičiau labai aktuali, ir aktuali per 2 aspektus:
1. Prieš N metų sau ir keliems šio portalo nariams pasakiau - portalo laukia rimta krizė, jis pataps komercija+psichikos sutrikusių "dugnas".
2. Kaip beskaitysi tema padaryta kad problema yra Vyrai, ir "kas jiems atsitiko"; o gal norite paanalizuoti Moteris - ir "kas joms atsitiko" :). Esmė kitame - KAS VYKSTA su visuomene, bendrai reikia sakyti kiek tiksliau - LT visuomene?
O šiaip atsakymai į visus ir šiuos klausimus slypi labai fundamentaliose sąvokose - žinojimas ko nori ir atsakomybė prieš save patį.
Unknown
Unknown
Posted: 31/07/2016 18:51
[quote][/quote]Labai šaunu, kad išlindo nors vienas iš tos stovyklos, na bet šis jaunuolis vertas pagarbos, jis nepavedė žmonių. Na, be abejo, nebrandus amžius gali pakišti koją, tai suprantama, todėl mes amžiaus cenzo kartelę pakėlėm iki 35-40 metų, tai turėtų būti jau brandžios asmenybės, bet kurrr tauuuu... Na šitą diskusiją galima plėtoti ir temą nagrinėti iš įvairiausių aspektų, viena iš jų, apie vyrų psichologinę, socialinę brandą. Šitas jaunuolis perlipo per save, jis perlips ir per daugiau kliūčių gyvenime, bet mums būtų labai įdomu išgirsti tų žmonių nuomonę, kurie prisišlapina į trumpikes, kuomet jiems reikia realiai jas nusiimti, kodėl, kas vyksta jų galvoje, kokios panikos juos apninka, gal jiems tuo metu balti žirgai pasimato, gal nuomaris meta, ką jie jaučia, kai suskamba telefonas iš galimai "TOS PORELĖS"???[quote='StudentasVLN']Teko but panasioj situacijoj, tik as buvau tas bailys vyras [f43] aciu dievui, gedos jausmas buvo stipresnis uz baime(viska padarem kaip planavom, nors atejus laikui kinkos drebejo :D), visada galvojau, kad del tos baimes kaltas nebrandus mano amzius. Bet dauguma kuriem skambinot turbut gerokai uz mane vyresni.[/quote]
Unknown
Unknown
Posted: 31/07/2016 19:44
[quote='DariGraža'][quote][/quote]Labai šaunu, kad išlindo nors vienas iš tos stovyklos, na bet šis jaunuolis vertas pagarbos, jis nepavedė žmonių. Na, be abejo, nebrandus amžius gali pakišti koją, tai suprantama, todėl mes amžiaus cenzo kartelę pakėlėm iki 35-40 metų, tai turėtų būti jau brandžios asmenybės, bet kurrr tauuuu... Na šitą diskusiją galima plėtoti ir temą nagrinėti iš įvairiausių aspektų, viena iš jų, apie vyrų psichologinę, socialinę brandą. Šitas jaunuolis perlipo per save, jis perlips ir per daugiau kliūčių gyvenime, bet mums būtų labai įdomu išgirsti tų žmonių nuomonę, kurie prisišlapina į trumpikes, kuomet jiems reikia realiai jas nusiimti, kodėl, kas vyksta jų galvoje, kokios panikos juos apninka, gal jiems tuo metu balti žirgai pasimato, gal nuomaris meta, ką jie jaučia, kai suskamba telefonas iš galimai "TOS PORELĖS"???Teko but panasioj situacijoj, tik as buvau tas bailys vyras [f43] aciu dievui, gedos jausmas buvo stipresnis uz baime(viska padarem kaip planavom, nors atejus laikui kinkos drebejo :D), visada galvojau, kad del tos baimes kaltas nebrandus mano amzius. Bet dauguma kuriem skambinot turbut gerokai uz mane vyresni.[/quote]

Tai manau kad iš N+K turėtų kontaktinių telefonų gal dar nors vienas "gyvas" būtų. Tai vat imkite ir skambinkite ar sms-inkite būtent tiems. Jeigu čia Jums kokia tai nuoskauda - tai noriu priminti kad ją aiškiai, gerai ir pakankamai išsakėte savo pirmu "postu", vėliau jau per daug emocijų ir tik tas pats per tą patį.
-2
Posts: 26
Posted: 1/08/2016 20:31
Kam daryti išvadas apie visą bendruomenę? Tiek pat ąžuolų liko Lietuvoje, kiek ir rožių ( jei galiu dailiąją lytį su jomis sutapatinti).

Čia kaip tam anekdote: moterys dažo plaukus, klijuoja dirbtinius nagus ir blakstienas ir ieško tikrų vyrų :D

Bet būkite ramios, mes dar egzistuojame - ne visi aplinkui metroseksualai.
Changed 2016 August 2 10:33
Posts: 18
Posted: 4/08/2016 16:49
Kartą porelė man pasiūlė susitikti ir praleisti naktį kartu, prisipažinau kad man tai bus pirmas kartas, parašė kad nieko tokio. Atidėjau reikalus tą dieną, galvojau įdomu bus, bet skambučio taip iš jų ir nesulaukiau. :)
Unknown
Unknown
Posted: 5/08/2016 09:26
[quote='Siltasmenulis']Kartą porelė man pasiūlė susitikti ir praleisti naktį kartu, prisipažinau kad man tai bus pirmas kartas, parašė kad nieko tokio. Atidėjau reikalus tą dieną, galvojau įdomu bus, bet skambučio taip iš jų ir nesulaukiau. :)[/quote]

Šioje vietoje, išlaikant diskusijos "dvasią" tau tuoj turėtų autoriai parašyti kad tu "nevykęs" nes tu neturėjai patirties, tau būtų buvęs pirmas kartas, o tai reiškia kad tu galimai būtum nežinojęs "ko atėjai", bei jeigu tu pats tą dieną 10 kartų prieš sutartą laiką neskambinai, reiškia tu neparodei "susidomėjimo ir DERAMO dėmesio". :) Taip kad nusiramink - čia tokia tema kad bet kuriuo atveju - kalti vyrai :)
Posts: 18
Posted: 5/08/2016 16:26
[quote='Elementarus']Kartą porelė man pasiūlė susitikti ir praleisti naktį kartu, prisipažinau kad man tai bus pirmas kartas, parašė kad nieko tokio. Atidėjau reikalus tą dieną, galvojau įdomu bus, bet skambučio taip iš jų ir nesulaukiau. :)

Šioje vietoje, išlaikant diskusijos "dvasią" tau tuoj turėtų autoriai parašyti kad tu "nevykęs" nes tu neturėjai patirties, tau būtų buvęs pirmas kartas, o tai reiškia kad tu galimai būtum nežinojęs "ko atėjai", bei jeigu tu pats tą dieną 10 kartų prieš sutartą laiką neskambinai, reiškia tu neparodei "susidomėjimo ir DERAMO dėmesio". :) Taip kad nusiramink - čia tokia tema kad bet kuriuo atveju - kalti vyrai :)[/quote]
Kalbėjau su moterim, atsargiai klausinėjau kas jei patinka, kas ne, ji sakė kad mane pati pasirinko ir viskas jai priimtina, buvo santūri, manau kad netikau jos vyrui. Po to rašiau, skambinau, sms rašiau jiems, bet atsakymo negavau, bet manau kad esi teisus, kažkuo turbūt prasikaltau :).
Changed 2016 August 5 16:56
Unknown
Unknown
Posted: 5/08/2016 17:36
[quote='Siltasmenulis']Kartą porelė man pasiūlė susitikti ir praleisti naktį kartu, prisipažinau kad man tai bus pirmas kartas, parašė kad nieko tokio. Atidėjau reikalus tą dieną, galvojau įdomu bus, bet skambučio taip iš jų ir nesulaukiau. :)

Šioje vietoje, išlaikant diskusijos "dvasią" tau tuoj turėtų autoriai parašyti kad tu "nevykęs" nes tu neturėjai patirties, tau būtų buvęs pirmas kartas, o tai reiškia kad tu galimai būtum nežinojęs "ko atėjai", bei jeigu tu pats tą dieną 10 kartų prieš sutartą laiką neskambinai, reiškia tu neparodei "susidomėjimo ir DERAMO dėmesio". :) Taip kad nusiramink - čia tokia tema kad bet kuriuo atveju - kalti vyrai :)
Kalbėjau su moterim, atsargiai klausinėjau kas jei patinka, kas ne, ji sakė kad mane pati pasirinko ir viskas jai priimtina, buvo santūri, manau kad netikau jos vyrui. Po to rašiau, skambinau, sms rašiau jiems, bet atsakymo negavau, bet manau kad esi teisus, kažkuo turbūt prasikaltau :).[/quote]

Nu klausyk kaip čia dabar taip gavosi... nu taigi ale matyt kad poros vyrui neįtikai, taigi koks moralas? Ech tie vyrai, vyrai šiame portale, ar jie vieniši ar poroje, nu kas su jais pasidarė :)
Posts: 31
Posted: 6/08/2016 00:49
Tiesa pasakius, esu buves ir toj myzniu pusej, kai buvo organizuotas renginukas kelis kartus, kvieciama is anksto(tiesa, telefonu nebendravom), ir galiausiai teko fantazuoti atmazke, nes sudrebejo kinkos, kol galiausiai is n-ojo karto organizatoriui nusibodau ir mete mane kviesti, o veliau kazkaip yra pavyke susibendrauti su pora ir sudalyvauti trise.
Esmini skirtuma pajutau, kai gali susitikti neutraliai, pasisneketi (ok, kartais sunku rasti tema su visiskai nepazistamu zmogum), bet bent jau pamatai, jis tau tinka/patinka/nera itartinas, ir tada jau arba tariesi susitikti kita karta, ar, pagal galimybes, dar ta pati vakara pereiti prie pagrindines vakaro dalies.


Ir siaip pritariu, kad vyrai cia yra prate gauti neigiama atsakyma. Ir kai atsakymas buna teigiamas - pradedi tikrinti visas samokslo teorijas, nes kazkas cia vistik turetu buti negerai...Ir tik itin retais atvejais viskas buna gerai:))
Changed 2016 August 6 00:54
...