NOT A MEMBER?
Sign up

Forum

Ligoninės priimamasis

Unknown
Unknown
Posted: 24/07/2016 08:31
Įdomi statistika: iš xsuose išdalintų 20 kartų, mūsų telefono numerio, 10 nepaskambino, 5 išgirdę mūsų porelės vyro balsą metė telefoną(turbūt ir fiziškai ant žemės :D ), du pradėjo kaifuot, kuomet atsiliepė moteris, du buvo girti, vapaliojo kažkokias nesamones, su vienu pavyko pabendrauti... Prieš kelis metus teko organizuotis gangbangiuką, iš apie šimto reiškusių norą sudalyvaut, atrinkau 10(planavom apie 5 vyrus pasikviest, bet žinojau, kad pusė neatvyks) Vyrai buvo atrinkti jau pakankamai lyg ir normalūs, su visais susiskambinom, apsišnekėjom, norą ir entuziazmą reiškė visi be išimties. Atspėkit, kie atvyko??? ......1.... Paskutinis atvejis, tai žmogus(žmogelis, ką ten žmogus) duoda savo telefoną, susitariam, kada galima jam paskambint, o jis nekelia, parašo, kad neva nevienas, bet xsuose prisijungęs sėdi ir taip visą dieną ir visą vakarą... Pasakykit, mielieji, kas darosi su Mūsų Lietuviškais ąžuolais, vyrais vadinamais? Jie mutavosi į varnalėšas, ar į Sosnovskio barščius??? Ar čia tokia publika tik xsuose susikaupė? Aš šį portalą žaismingai vadinu ligoninės priimamuoju, kur 98 procentai įvairų neįgalumą turinčių, gulinėja, vartosi, dažnai tik savo tam tikrose išskyrose, o likę 2 proc. užsuko fiktyvų "biletenį" išsipaišyt... Žiauru. Žinau, Erotomanas viską žino, jis paaiškins viską (respektuks jam), suprantu ir aš, puikiai išstudijavęs esu ir tokių žmonių psichologiją, jie paduodami telefoną, po to sulaukdami skambučio dalinai realiai prisiliečia prie fantazijų įgyvendinimo, nuo skambučio jiems kaupiasi adrenalinas, kurį jie perdirbą į energiją, reikalingą rankos judesiams "aukštyn žemyn"... viskas man aišku su tom diagnozėm, bet vistiek neatsistebiu, iš kur tų ligonių tokia gausybė??? Aaaaa???
Changed 2016 July 24 08:35
Replies (33)
Unknown
Unknown
Posted: 6/08/2016 08:41
[quote='Kazanova_']Tiesa pasakius, esu buves ir toj myzniu pusej, kai buvo organizuotas renginukas kelis kartus, kvieciama is anksto(tiesa, telefonu nebendravom), ir galiausiai teko fantazuoti atmazke, nes sudrebejo kinkos, kol galiausiai is n-ojo karto organizatoriui nusibodau ir mete mane kviesti, o veliau kazkaip yra pavyke susibendrauti su pora ir sudalyvauti trise.
Esmini skirtuma pajutau, kai gali susitikti neutraliai, pasisneketi (ok, kartais sunku rasti tema su visiskai nepazistamu zmogum), bet bent jau pamatai, jis tau tinka/patinka/nera itartinas, ir tada jau arba tariesi susitikti kita karta, ar, pagal galimybes, dar ta pati vakara pereiti prie pagrindines vakaro dalies.


Ir siaip pritariu, kad vyrai cia yra prate gauti neigiama atsakyma. Ir kai atsakymas buna teigiamas - pradedi tikrinti visas samokslo teorijas, nes kazkas cia vistik turetu buti negerai...Ir tik itin retais atvejais viskas buna gerai:))[/quote]

Dėkui žmogui už atvirumą. Būtent viena iš tokių situacijų "susidarymo" priežasčių yra arba netikėjimas kad gali gautis, nes užtenka vien tik pereiti per Porų anketas ir >90% jose parašyta - "vieniši vyrai nedomina, arba domina tik moteris", o ir pabandžius pakalbinti poras "ar domintų susitikimas?" kokius atsakymus gausite? Taigi po tokių "terapijų" tikrai nereikia stebėtis kad netgi ir telefonu pasitarus ir ale susitarus paėmė ir neatvyko didžioji dalis ar visi, nes elementaru - jokio pasitikėjimo. Taigi gerbiama portalo visuomene - ką pasėsi, tą ir pjausi.
Posts: 31
Posted: 6/08/2016 21:45
Dėl pasėjimo ir pjovimo - nepritariu. Jei jau nebūtų minties ir vilties eiti iki galo, t.y. sėkmingo susitikimo, net nebandytume.
Reikia pripažinti faktą, kad kartais vien mintis, kad"oh boy oh boy, čia tuoj kažkas bus!" išveda iš komforto zonos ir kartais kelnės neatlaiko :)) Matyt, tas lūžio taškas (patikėjimo, kad kažkas realaus visgi gal ir įvyks) vyrams ir moterims yra skirtingu momentu, deja, matyt, ne vyrų naudai..:)

Va kad vyrų pasitikėjimas savimi(su visomis iš to išplaukiančiomis pasekmėmis, viena jų-šita tema) čia kertamas iš esmės kai kurių išpuikusių arba valiutinių mergaičių - tai jau taip, pritariu. Ir šituo punktu jau gal ir galim teigti, kad "ką pasėsi-tą ir pjausi".
Posts: 2012
Posted: 8/08/2016 21:23
[quote='DariGraža']Įdomi statistika: iš xsuose išdalintų 20 kartų, mūsų telefono numerio, 10 nepaskambino, 5 išgirdę mūsų porelės vyro balsą metė telefoną(turbūt ir fiziškai ant žemės :D ), du pradėjo kaifuot, kuomet atsiliepė moteris, du buvo girti, vapaliojo kažkokias nesamones, su vienu pavyko pabendrauti... Prieš kelis metus teko organizuotis gangbangiuką, iš apie šimto reiškusių norą sudalyvaut, atrinkau 10(planavom apie 5 vyrus pasikviest, bet žinojau, kad pusė neatvyks) Vyrai buvo atrinkti jau pakankamai lyg ir normalūs, su visais susiskambinom, apsišnekėjom, norą ir entuziazmą reiškė visi be išimties. Atspėkit, kie atvyko??? ......1.... Paskutinis atvejis, tai žmogus(žmogelis, ką ten žmogus) duoda savo telefoną, susitariam, kada galima jam paskambint, o jis nekelia, parašo, kad neva nevienas, bet xsuose prisijungęs sėdi ir taip visą dieną ir visą vakarą... Pasakykit, mielieji, kas darosi su Mūsų Lietuviškais ąžuolais, vyrais vadinamais? Jie mutavosi į varnalėšas, ar į Sosnovskio barščius??? Ar čia tokia publika tik xsuose susikaupė? Aš šį portalą žaismingai vadinu ligoninės priimamuoju, kur 98 procentai įvairų neįgalumą turinčių, gulinėja, vartosi, dažnai tik savo tam tikrose išskyrose, o likę 2 proc. užsuko fiktyvų "biletenį" išsipaišyt... Žiauru. Žinau, Erotomanas viską žino, jis paaiškins viską (respektuks jam), suprantu ir aš, puikiai išstudijavęs esu ir tokių žmonių psichologiją, jie paduodami telefoną, po to sulaukdami skambučio dalinai realiai prisiliečia prie fantazijų įgyvendinimo, nuo skambučio jiems kaupiasi adrenalinas, kurį jie perdirbą į energiją, reikalingą rankos judesiams "aukštyn žemyn"... viskas man aišku su tom diagnozėm, bet vistiek neatsistebiu, iš kur tų ligonių tokia gausybė??? Aaaaa???[/quote]


Trint jei nezinomas.
...