NOT A MEMBER?
Sign up

Forum

Mergina apsišiko

Unknown
Unknown
Posted: 23/08/2010 14:51
Ar jums buvo, kad merginai paleistu vidurius, kai bandote pasitratinti su analiniu? As likau biski soke[f20]
Replies (111)
« 1 ... 3 4 5 ... 8 »
Posts: 7
Posted: 9/12/2011 18:55
autoriaus fėjos vietoj aš jam daugiau niekad neduočiau, ne tik anal, bet ir įprastai. su analiniu reikia itin diskretiškai, jei penį ištrauki su biškiu šuduko, reikia jį nepastebimai nuvalyt į servetėlę (nu ne į paklodę) ir apsimest kad nieko nebuvo. turėjau tokią smagią mergaitę Gabijos gt., tai jos vaikinui programeriui nesant namie išdarinėdavome visokius cirkus... tai va su ja buvo daug daug analinio sekso...
Posts: 13
Posted: 9/12/2011 20:29
tiesiog gal mergina sumane ( o gal netgi igyvendinti to vaikino svajone ) gyvai isbandyti skambu posaki " sikau ir tapsnojau " [f35]
Unknown
Unknown
Posted: 11/12/2011 00:16
tai zinojai kur kisai ne tu pirmas ir ne tu paskutinis jai ten pirstelejo siek tiek kas cia tokio :))) nera ko kaisiot kada mergina bent jau nesijaucia tuscia :))) o siaip jai jau taip nutiko reikejo visa kuna isitept uzvalgyt biski :dddddd
+1
Unknown
Unknown
Posted: 29/01/2012 17:33
Ish juoko puses tai panai ant taves nusishikt tikraja to zodzio prasme :D O jaj rimciau jaj nespejo dabegt iki wc tai turejaj ir pats jaust kad ten pilna . . . Bet kad pasidalinai ispudziais nepasigedinai tai mldc kai sakant gera laika uzturejau :D
Unknown
Unknown
Posted: 16/02/2012 12:27
Kai pirma karta pabandziau, viduriavau savaite :) Skystai skystai... :) Isivaizduojau, kad esu Zana D'Ark, ypatinga moteris...visom prasmem ir rakursais :) Bet nieko, cakra atsidare :), draugas laimingas, ko daugiau reikia iki pilnos nirvanos? :) Linkejimai explorer'iams :)
Unknown
Unknown
Posted: 18/02/2012 16:11
super
Posts: 5
Posted: 23/02/2012 13:10
Na visu pirma autoriaus problema manau yra didziausia mazas bagazas ziniu teoriniu.Bet tai jokiu budu nenusako ,kad jis vienas yra kaltas sioje situacijoje.Kadangi Analinis seksas yra dvieju zmoniu reikalas.Visu pirma jie abu turetu turtinti savo teorinias zinias.Ne vien tik vyras.Nebent jai jis tai dare prievarta,tada jau kitas reiklas.Esame technologiju amziuje,tad susirasti informacijos tikrai nera sunku.Pilnos interneto platybes informacijos.Atsirinkti tik reikia kas kam priimtina ir atrodo realu.Kada bus teoriniu ziniu,bus galima uzsiimti po truputi praktika.Nebent zmogui rupi tik FINISAS,o ne pats procesas.Butu uzteke zinoti kelias smulkmenas ir manau butumete apeja siuos nesklandumus.Tokias smulkmenelias kaip:

Geriausiai po rytinio tualeto.
Analines angos plovino
Preliudijos anusui
Beto mityba taipogi is dalies tai itakoja.
Tad linkiu ateiti praturtinti teorinias zinias.Ir bus tik geriau jums patiems
-1
Unknown
Unknown
Posted: 29/02/2012 16:07
Man atrodo,kad analinis sexas patik gali tik pederastams,jug vyrai ne santechnikai,kad kaisiotu varpas i iseinamas angas...
Unknown
Unknown
Posted: 7/03/2012 17:14
Slykstu, mergytei matyt labiau norejos i tuoleta nei analinis, tai matyt ir nebeistvere, kai ikisai :D
Posts: 11
Posted: 9/03/2012 13:15
esu bandes analini man patiko viskas buvo super
Posts: 1
Posted: 12/03/2012 22:19
Visko pasitaiko gyvenime :D
+1
Posts: 7
Posted: 8/04/2012 21:54
Nekaip nesuprantu kam rasomi komentarai "Cha cha", "Nieko sau", "Super", ":D"; ir t.t. [b]O dar turbut kazkas galvoja kad cia reikia pasirodyti smaiksciausiam.[/b]
Nei angliskai kalbanciu saliu, nei rusiskose forumose niekada nemaciau sito...Zmogus sukures tema uzdave klausyma (nors, mano galva, seip sau, del juoko...kaip ir daugelis dalyku Lietuvelei daroma). Tai pagal viska jis turejo sulaukti atsakymu.
Pilnai sutinku su [b]trampliori[/b]: ziniu pritruko arba pradeti tvarkingai uzsiimti analiniu arba rasyti tema (kas man atrodo realiau). 99% kad mergaite pirma karta sutikusi paeksperementuoti turetu 120% buti isitikinusi savo pasiruosimu tam. Tai variantai siuo atveju gali buti keli :
1) Mergaite buvo arba bename arba stotine uz 20 lt .
2) Jeigu pirmas variantas netinka tai persasi variantas kad jinai buvo trukusi nuo suvartoto alkoholio ir vaikezas pats sugalvojo patikrinti jai "kanalizacija".
3) Galimas variantas aisku ir kad mergaitei buvo ivaryta be perspejimo, kas galejo isvis rimtai traumuoti analine anga.
Isvada: Tokie didvyriai ivaro kompleksa ir atmusa visam gyvenimui nora eksperementuoti lovoje
Changed 2012 April 8 22:16
Unknown
Unknown
Posted: 11/04/2012 21:37
atsiprasau .. bet mintyse tik viena - Lochas :DD
Unknown
Unknown
Posted: 17/04/2012 17:33
issigando ir apvare tave:DDD
Unknown
Unknown
Posted: 19/04/2012 11:39
Tragikomiska situacija.
Gali buti abipusis nepatyrimas, apie ka jau cia isdiskutuota daug.

Taipogi gali buti kaltas alkoholis arba kuri nors narkotine medziaga. Tai gali buti ir salyginai laikomas "nekaltas preparatas" Pvz. Properis-Buzas, zolyte ar pan.
Juk kai kurie preparatai labai atpalaiduoja smegenis, tuo paciu ir raumenis. Jei super atsipalaidavo vat super ir gavosi :D
...