NOT A MEMBER?
Sign up

Forum

Lašiniai lovoje

Unknown
Unknown
Posted: 1/09/2010 16:08
Chebra, ar lašiniai (svoris) trukdo seksui?
Replies (92)
« 1 2 3 ... 7 »
Unknown
Unknown
Posted: 8/09/2010 02:30
[quote='anuarda']Chebra, ar lašiniai (svoris) trukdo seksui?[/quote]

Kvailas klausimas arba kiek zmoniu tiek nuomoniu. Siaip kiekvieno skonis skirtingas, man asmeniskai patinka kaip yra uz ko paimti,bet proto ribose. O isdziuvusios kur su pirstais grobus gali skaiciuoti o ant uzpakalio deti rubus ir juos lyginti tai tikrai ne prie sirdies....
Posts: 45
Posted: 8/09/2010 09:13
[quote='anuarda']Chebra, ar lašiniai (svoris) trukdo seksui?[/quote]

Na jau neeee :) Esu apvalute :) Tikrai ne liuliuojanti.
Kaip 80-60-80 mergina issireiske, kad nevalyvumas, jei zmogus neatitinka standartu(kurie jau keiciasi, oi kaip keiciasi visam pasauly) :) Nepagalvojom kad yra dar ir genai :)
Netrukdo ne kiek :)
Changed 2010 September 8 09:16
Unknown
Unknown
Posted: 15/09/2010 11:28
taip jei tokie genai nieko cia nepakeisi nors tu ka
Posts: 21
Posted: 5/10/2010 21:46
As turiu geru pleistriuku lasinukams numesti...:) moteris sukluskit...:):):)
Posts: 2335
Posted: 6/10/2010 16:45
Mes lašinių lovoje nevalgom,- tik prie stalo [f73]
Posts: 45
Posted: 6/10/2010 18:44
[quote='murr']man asmeniškai žymiai baisiau yra kūdos neprisižiūrėjusios mergos su suglebusia oda ir celulitu, kreivom kojom, peroksidu išbalintais ir slenkančiais plaukais, juodom panagėm, arklio veidu, be smegenų ir t.t.. o lašiniai lašiniam nelygu..
p.s. aš ir nesutikau tokio kuriam trukdytų..anaiptol :)[/quote]


[b5] lasiniai lasiniams nelygu :)
Posts: 7
Posted: 3/05/2012 12:44
esu vidutinio sudėjimo, bet viskas lyg savo vietoj, aš manau, nelygu kur tie apvalumai pasiskirstę.
Beje, buvau numetusi 12kg , draugas pareiškė, kad jam buvo baisu, jog kaulai kyšo :)
Posts: 2
Posted: 6/05/2012 17:18
man tai nepatinka ir stambios,bet ir nepatinka sudziuvusios :)
bet viena karta norejau pabandyti su stambia, tad pasikabinau ir pabandziau :]
o antsvoris buna pas zmogu ne vien del apsileidimo, buna ir liga, tad nereikia visus ir smerkti :)
Unknown
Unknown
Posted: 15/06/2012 15:45
Man tai nezinau, kazkodel patinka kai mergina issitepa aliejumi visa kuna, sexualu
Unknown
Unknown
Posted: 18/06/2012 21:44
[quote='Veinasas']Man tai nezinau, kazkodel patinka kai mergina issitepa aliejumi visa kuna, sexualu[/quote]
cia priejo Kindziulis ir tare ( ne i tema ) :D
Posts: 22
Posted: 19/06/2012 12:07
[quote='']Prie gero vyro lasiniai,kaip mat istirpsta...
Vyru,kurie,,velniukus akyse uzdega,,-labai mazai...jei toki sutinki,tai minus 10kg per savaite...geriausia dieta...
Patinka ,,ryzi,,-jie tokie ugningi ir istvermingi... :-))
Toks atsilieptu-istirpciau,kaip pernykstis sniega saulei pasvietus...[/quote]
idomu jai po savaites -10 kas liktu po dvieju menesiu[f43] tikriausiatoks skeletas[f3]
o kam grausti kaulus jai ant ju nera mesytes
Unknown
Unknown
Posted: 19/06/2012 20:18
[quote='loretta']Kalbant apie svorį, aš visgi turiu savo nuomonę. Mano manymu anstvoris - vienas iš apsileidimo ar tiesiog valios neturėjimo požymių. Ir liurlantys lašinukai manęs tikrai nejaudina. Žinoma, jei žmogui tai netrukdo, tuomet jokių problemų...[/quote]
Tiek vyro, tiek moters kūno formos/plaukuotumas ir t.t.- asmeninio fetišo idealo reikalas. Ne vienas turbūt pažįsta tokias vizualiai "derančias" poras, kad laba diena...Kas dėl [i]apsileidimo ir valios neturėjimo[/i], kaip gerai įmitęs paršas galiu pasakyti kad [i]man [/i]valios neturėjimas yra dulkintis sporto klube ant bėgimo takelio 2 valandas, idant kažkam patikti ar prisitempti prie S rūbų standarto. Tai nereiškia, kad mano alternatyva- lydytų taukų gėrimas žiūrint TV.
Posts: 1058
Posted: 19/06/2012 20:24
[quote='SkyEnter']Kalbant apie svorį, aš visgi turiu savo nuomonę. Mano manymu anstvoris - vienas iš apsileidimo ar tiesiog valios neturėjimo požymių. Ir liurlantys lašinukai manęs tikrai nejaudina. Žinoma, jei žmogui tai netrukdo, tuomet jokių problemų...
Tiek vyro, tiek moters kūno formos/plaukuotumas ir t.t.- asmeninio fetišo idealo reikalas. Ne vienas turbūt pažįsta tokias vizualiai "derančias" poras, kad laba diena...Kas dėl [i]apsileidimo ir valios neturėjimo[/i], kaip gerai įmitęs paršas galiu pasakyti kad [i]man [/i]valios neturėjimas yra dulkintis sporto klube ant bėgimo takelio 2 valandas, idant kažkam patikti ar prisitempti prie S rūbų standarto. Tai nereiškia, kad mano alternatyva- lydytų taukų gėrimas žiūrint TV.[/quote]

Negaliu neprisikabint - 2val nebūtina, juolab kažkokiam rūsy ant takelio. Pradžiai rekomenduoju 15-20min rytais, atsikėlus išbėgti į lauką kai saulė jau šviečia, paukšteliai čiulba. Nepraeis nei 2sav., kaip pajusi skirtumą, nekalbant kad kiekvieną dieną būsi žvalus, laimingas ir visa kita [f59]
Posts: 2012
Posted: 20/06/2012 12:32
Spirgucius Karmelavos cepelininej paspringdami ryjat[f43].
Jei pasimylejime,sekse t.t pradedi rinktis ismatavimus esi kompleksuotas zmogeliukas:),svarbiau aistra:)akyciu zybejimas t.t.
Mylek save toki koks esi:)ir tave Myles,cia is patirties:)
Posts: 2012
Posted: 20/06/2012 12:50
[quote='gegute15']dar nesutikau tokio kuriam mano lašiniai lovoje butu trugdę

Nes tie, kuriems nepatinka apkūnumas, ir nesigultu kartu.
As nesu kudute, ir man teko ishgirsti pastabu del svorio... labai nemalonu[/quote]

Veliava jiems in rankas kas taip sako[f43]lai paziuri "vyrai" i savo snuki ryte[f43].
i pastabas atsakyk jumoru:turiu kremo kiausiuku raukslem[f43]
...