NOT A MEMBER?
Sign up

Forum

Moterų biseksualumas - įgimtas reiškinys?

Unknown
Unknown
Posted: 16/09/2010 15:39
Na va. Nauja forumo skiltis, tai nusprendžiau ją pradėti klausimu, ar moterų bisexualumas yra įgimtas? Kažkur teko skaityti, kad visos moterys yra bisexualios, tačiau pati pažįstu merginų, kurios su tuo tikrai nesutiktų. Ką manote jūs?
Replies (86)
« 1 ... 5 6
Posts: 3
Posted: 29/12/2012 18:54
Sveiki , nesutinku su daugelio nuomone , kad visos moterys yra bi. As bandziau , ir ne karta , net gal norejau tokia tapti...... ir nieko , taip , man moterys patinka , nes.... as pati esu moteris , su jomis man gera plepet ,apsikabint , pasiguost , pasidziaugt....buvau su pasakisko grozio moterim , kuri yra visiska Bi ir ne karta ir nieko !!!! Galejau buti su ja kiek tik noresiu , bet nenorejau. Ir nenoriu. Gaila , bet ka padarysi....
man patinka vyrai , ju jega , ju aistra , ju kvapas ( ne ne prakaito ir ne ozio :)))) bet tai , ko nenupasakosi.
Unknown
Unknown
Posted: 3/01/2013 15:27
aisku, kad ne visos moterys tokios yra, nesamone.
Unknown
Unknown
Posted: 13/02/2013 10:39
[quote='']Vienos moterys yra siauresniu,kitos-platesniu paziuriu.Manau nuo to ir priklauso jos biseksualumas-jis uzsleptas giliai viduje ar rodomas viesai.
Is patirties galiu pasakyti tik tiek,kad tos moterys,kurios nebijo pripazinti,kad yra bisex,yra tikrai laisvesnes,nebijo eksperimentu tiek seksualiniame,tiek siaip gyvenime.[/quote]
Tą patį pasakyčiua ir apie vyrus - visi vyrai yra giliai užsislaptinę gėjai, bet tik tie, kurie yra laisvi, nebijo eksperimentų ir yra plataus akiračio, sugeba tai priopažinti ir yra daug geresni vyrai, nei tie, kurie yra siaurapročiai heteroseksualai :)
Unknown
Unknown
Posted: 14/02/2013 12:10
[quote='Keila']Vienos moterys yra siauresniu,kitos-platesniu paziuriu.Manau nuo to ir priklauso jos biseksualumas-jis uzsleptas giliai viduje ar rodomas viesai.
Is patirties galiu pasakyti tik tiek,kad tos moterys,kurios nebijo pripazinti,kad yra bisex,yra tikrai laisvesnes,nebijo eksperimentu tiek seksualiniame,tiek siaip gyvenime.
Tą patį pasakyčiua ir apie vyrus - visi vyrai yra giliai užsislaptinę gėjai, bet tik tie, kurie yra laisvi, nebijo eksperimentų ir yra plataus akiračio, sugeba tai priopažinti ir yra daug geresni vyrai, nei tie, kurie yra siaurapročiai heteroseksualai :)[/quote]

Gal Teta-Keila pirma atsirink pati savo žodžiuose - gėjus ir biseksualumas, nes panašu kad dabar tauzyji kaip visada bobiškas nesąmones. Ir jeigu ką ... gal tu tada liezbietė :) o ne moteris.
Unknown
Unknown
Posted: 18/02/2013 21:11
Man visiškai nepatinka su moterim, tai ir manau, kad tai nėra įgimta. Greičiau tai naujo nuotykio patyrimo norėjimas
Posts: 5
Posted: 6/03/2013 22:22
Member deleted reply
Posts: 5
Posted: 6/03/2013 22:22
Na isties daug merginu apie tave pasvajoja,bet bijo pripazinti :)
Posts: 5
Posted: 6/03/2013 22:22
Na isties daug merginu apie tave pasvajoja,bet bijo pripazinti :)
Unknown
Unknown
Posted: 7/03/2013 10:16
[quote='Aistrosvergai']Na isties daug merginu apie tave pasvajoja,bet bijo pripazinti :)[/quote]
"išties daug" - palyginti su kuo? Galiu tegti, kad išties daug vyrų svajoja pasimylėti su vyru.
Posts: 5
Posted: 23/03/2013 14:43
Hm... Šiuo atveju tikiu Z.Froido psichoanalitine teorija, kad visi žmonės gimsta biseksualūs. Man patinka ir moterys, ir vyrai. Moterims jaučiu ne tik seksualinį potraukį, bet ir emocinį. Psichologiškai tai yra labai sunku, kai tam tikroje aplinkoje turi tai slėpti. Taipogi tai turėtų suprasti ir toleruoti antroji pusė. Juk visi mes šiame gyvenime norime būti suprasti ir mylimi...
Vieniems- tai nukrypimas, kitiems- įprastas ir kasdienis gyvenimas... Kiekvienam savo. Ši diskusija gali būti be pabaigos, nes kiek žmonių, tiek nuomonių. Tik diskutuodami gerbkime kitų nuomones.
Posts: 5
Posted: 23/03/2013 14:46
Labiausiai nesuprantų tų moterų, kurios daro tai dėl vyrų. Kurioms nei įdomu, nei patinka...
...