NOT A MEMBER?
Sign up

Forum

MERGINU NERASTA

Unknown
Unknown
Posted: 26/09/2010 20:21
NA JAU VISISKAI NEBESUPRANTU.CIA TIEK MERGYNU FOTO BET PUSE NERA APIE KA KALBET.CIA TURBUT ,DIDZIOJI PUSE -VADINAMOS MASAZISTEM.CIA SAITAS TOKS KAD PATYS ZINOT.O PASIRODO MERGYNOS NET NESIORENTUOJA KUR ANKETAS DEDA.NA ,SUNKU SUPRAST KO BENORI ,MANO TAUTIETES
Replies (68)
Posts: 6
Posted: 26/09/2010 20:56
as irgi VISISKAI NESUPRANTU, kodel vyrams atrodo, kad cia uzsiregistravusi mergina praranda teise rinktis su kuo jai buti ir su kuo ne. Ir jei niekas nepasiraso susitikti, tai dar nereiskia, kad mes cia vienokios ar kitokios, o tik tai, kad esi pernelyg nepatrauklus ar kvailas, jog gautum kazka uz dyka.
tikiuosi padejau susidaryti aiskesni vaizda
Changed 2010 September 26 20:56
Posts: 206
Posted: 26/09/2010 21:04
norguose sedi ir nori kad visos pas ji pultu vaziuoti turbut :D
Unknown
Unknown
Posted: 26/09/2010 21:08
Tai nuejus i barą ar klubą ir ne su visom bendrą kalbą surandi, o jei ir surandi tai su reta paišdykaut išvažiuosi. Čia kaip ir visur.. Reikia padirbėt norint saldžių rezultatų. ;)
Unknown
Unknown
Posted: 26/09/2010 22:13
[quote='lt007']Tai nuejus i barą ar klubą ir ne su visom bendrą kalbą surandi, o jei ir surandi tai su reta paišdykaut išvažiuosi. Čia kaip ir visur.. Reikia padirbėt norint saldžių rezultatų. ;)[/quote]


tikra tiesa:)
Unknown
Unknown
Posted: 26/09/2010 23:24
O as pilnai pritariu temos autoriui. Merginos cia isties susirinkusios idomesniu paziuriu :D Nesneku apie visas masazuotojas ir kitas verslininkes, turiu omeny ta likusi "bureli". Kartais tikrai nesuprasi ko cia prisijungusios, kam jom to reikia ir apskritai ko nori, nes kai kurios pasirodo nesuvokancios net bendravimo pagrindu. Nors vel gi, ne apie visas galima taip pasakyt. Apskritai, manau, kad viso sito "nedraugiskumo" esme yra vyru ir moteru skaiciaus santykis sitam puslapyje. Merginu cia yra kur kas maziau nei vyru, o esami vyrai nuolat atakuoja moteris laiskais ir pasiulymais, todel automatiskai jos pasijaucia ITIN svarbiomis. Salyga to, jos laisviau ir drastiskiau atsirinkineja su kuo bendraut, o su kuo ne (jei Petriukas parase nesamone, tai Jonelis turetu parasyt kazka geriau, na jei Jonelis parase nesamone, tai Antanelis tikrai bus geresnis). Taip pat, manau, kad didzioji dauguma moteru realiame gyvenime tiek demesio nesulaukia kiek jo gauna cia, tad cia gali siek tiek daugiau sau leisti...ir be to, ko jom dar daugiau reikia, jei ne demesio, komplimentu ir t.t.? :)
Na stai, tokie mano pamastymai :))) daug minciu sukosi, tad sunku buvo sudet i viena zinute, jei bus kokiu nelogiskumu, atsiprasau, tik neuzmetikit akmenim.. :D
Changed 2010 September 26 23:28
Unknown
Unknown
Posted: 26/09/2010 23:37
tos moterys.. niekaip joms neitiksi..
Unknown
Unknown
Posted: 26/09/2010 23:58
babilon,25 , žinai asmeniškai aš, manau ir kitos merginos čia, gaunu nemažai laiškų, bet apie kokį rodomą didelį dėmesį iš šio puslapio vyrų mes kalbam. Jei ne pirmu laišku, tai jau sekančiu dauguma vyrų įvairiom formom siūlo "paišdykauti". Tai koks čia dėmesys? Aš asmeniškai, ne kokia katė einanti su visais ir visada. Jei nori mane turėti- sugundyk, parodyk, kad geidi, kad sieki mane turėti. O ne "labas, kada kavą gersim?" ir pan.Manau dauguma moterų gauna tokius "orginalius" laiškus, todėl jums vyrai ir nesiseka.
Čia mano nuomonė. :)
Posts: 206
Posted: 27/09/2010 00:10
virtualiai parodyti/irodyti kad geidi moters? hmm kazkoks kosmosas :) manau visai normalu, kad jau pirmame laiske siulo kava/vakariene :) juk dienos metu, viesoje vietoje jusu niekas nedulkins. noresit susitiksit dar ir vakarienej, nepatiks per pietus, galima isvis nebesusitikti :) jau vien is foto ir keliu laisku manau turi buti merginai aisku ji nori ar nenori susitikt ir normliai susipazinti. visi kiti pasiulymai, ten jaau kita kalba, kai siulo litus, siulo iskart sexa ir t.t o tikrai dauguma merginu pacios nezino ka cia veikia:) idomios man tos kurios ateina cia bendrauti ir rekia visa gerkle :) siaip yra puikiu kitu puslapiu draugas lt pazintys lt skirtos bendravimui :) siaip ir ten galima mergina sudomint ir pakviest i pasimatyma, net nebutina i xsus listi :)
Unknown
Unknown
Posted: 27/09/2010 00:18
Na taip, yra tiesos tavo zozdziuose, nekalbu apie tokius primityvius laiskus. Taciau pabandyk tu man paaiskint kaip as tureciau tau parodyt, kad taves geidziu, noriu ir t.t. zinutemis, sitam puslapyje kur raudona spalva jau igriso belenkaip, nematydamas tavo foto ir isvis, nemates taves gyvenime? :)

Ir darm juk bendravimas ar susipazinimas ir prasideda nuo menku ir elementariu zodeliu kaip "labas + kazkoks komplimentas ar dar kazkas", bet jum kazkodel tai netinka. Kazkas cia minejo kluba, tai labai dabar tinka toks pavyzdys. Juk klube kai vyras prieina prie merginos, tai jis nepradeda jai litaniju destyt, ar ne taip? tai ko jus pacios noret is to pirmo laisko? fokusu? atvirumo? anekdotu? ispazinties? :D
Unknown
Unknown
Posted: 27/09/2010 00:18
Na taip, yra tiesos tavo zozdziuose, nekalbu apie tokius primityvius laiskus. Taciau pabandyk tu man paaiskint kaip as tureciau tau parodyt, kad taves geidziu, noriu ir t.t. zinutemis, sitam puslapyje kur raudona spalva jau igriso belenkaip, nematydamas tavo foto ir isvis, nemates taves gyvenime? :)

Ir darm juk bendravimas ar susipazinimas ir prasideda nuo menku ir elementariu zodeliu kaip "labas + kazkoks komplimentas ar dar kazkas", bet jum kazkodel tai netinka. Kazkas cia minejo kluba, tai labai dabar tinka toks pavyzdys. Juk klube kai vyras prieina prie merginos, tai jis nepradeda jai litaniju destyt, ar ne taip? tai ko jus pacios noret is to pirmo laisko? fokusu? atvirumo? anekdotu? ispazinties? :D
Unknown
Unknown
Posted: 27/09/2010 00:19
ir vel tai tik mano samprotavimai :)
Unknown
Unknown
Posted: 27/09/2010 00:34
Cia irgi klausimas, ko reikia. Sudominti zmogu visada galima, ir nerasant pirmos zinutes "labas, grazios akys". Tikrai galima buti isradingesniems. Viskas priklauso nuo to, ko ieskai: jei nori iskart i lova, tai ir nesivarginsi per daug. Zinoma, kazkuri dalis tiesiog neatsako, bet tai taip pat normalu - nebent jus tokie desperatiski, kad jums nesvarbu kokybe, svarbu kiekybe. Juk pagalvokit, jei jums dabar duotu 30 skirtingu moteru laisku i diena, juk net nesivargintumet kalbeti su ta, kuri yra ne jusu skonio. Ka jau kalbeti apie kuno formas etc. Viskas cia yra taip, kaip ir turetu buti tokio pobudzio tinklapy. Bent mano nuomone.
Unknown
Unknown
Posted: 27/09/2010 01:34
tai kad raso daug vyru ir panasiai...labas...gal sex?cia pirma zinute,antra mazdaug taip:gal masinoj tiktu?tai kaip su tokiu moliu bendraut?
Unknown
Unknown
Posted: 27/09/2010 02:40
Jos tokios banalios savo originalumo troškimu. Atleiskit, mielosios ir nelabai mielosios, bet seksas yra gana banalu, kaip ten bežiūrėsi, ir tai tik įrodo, kad banalūs dalykai irgi gali būti malonus. O jei ieškote čia kažko labai originalaus, tai greičiausiai tik pačios nesuvokiate, kad nieko iš tiesų neieškote, kad ko nors realaus bijote ir todėl iškeliate reikalavimus "nueik nežinia kur, atnešk nežinia ką".
Spėju dauguma paklaustos, kaip tą originalumą įsivaziduoja tik pamikčiotų ir tuo viskas baigtųsi. Gal jūsų mažai, gal didelė dalys vyrų čia beraščiai ir intelekto nesubjauroti, bet savikritka net ir tokiu atveju nepakenktų.
Unknown
Unknown
Posted: 27/09/2010 04:00
manau didzioji dalis merginu registruojasi cia tik vedamos smalsumo (ir nieko daugiau) arba siulydamos savo paslaugas.. trumpai tariant "nieko gero is jusu" idomesniu zmoniu susiradau kazkur kitur placiajame internete, tik ne cia.. is sito puslapio matyt per daug buvo tikimasi...
...