NE NARYS?
Registruokis

Forumas

Vaginaliniai rutuliukai

Nežinomas
Nežinomas
Parašyta: 25/11/2010 15:44
Nzn, nusipirkau vaginalinius rutuliukus ir nieko nejauciu juos naudodama, gal kazka darau ne taip?....
Atsakymai (53)
Nežinomas
Nežinomas
Parašyta: 30/11/2010 11:37
[quote='SMALSUCIAI']siaip kaip sakoma galima ir moterelem pasipraktikuot mankstinant vaginos raumenukus :)))
sako profe ta kuri bent 4-5 val pravaiksto ir jie neiskrenta
vat profanu nuomone kokia siuo klausimu butu ???kiek tame tiesos ????[/quote]

Oho :D na abjeoju ar kuri moteris ar mergina traniruojasi tokiais metodais :)))
Nežinomas
Nežinomas
Parašyta: 2/12/2010 18:06
[f60] tai nera norinciu merginu pirkti is manes šaratų?? turiu 4 nuo ZIL-130 , nubeicuoti nuvaksuoti [c7] tik kišk pyzdon ir mankštink savo katyte
Nežinomas
Nežinomas
Parašyta: 3/12/2010 13:19
kiek kainuoja? gal reiks nustebint saviske kaledu proga :D
Nežinomas
Nežinomas
Parašyta: 3/12/2010 13:33
[d1] žebenkštes aliuka bambals
Nežinomas
Nežinomas
Parašyta: 6/12/2010 15:59
Siaip maniskiai kainavo apie 80 Lt, bet tie man neveiksmingi. Aciu is issamius paaiskinimus. Mane dar domina, tai koks gi butu optimalus dydis rutuliuku? Jie turetu buti metalo pagrindo?
Pakeitė 2010 Gruodžio 6 16:01
Nežinomas
Nežinomas
Parašyta: 6/12/2010 16:01
Pvz tokie?[img=1c9500f6c14ba.jpg][/img]
Pakeitė 2010 Gruodžio 6 16:02
Nežinomas
Nežinomas
Parašyta: 6/12/2010 16:03
Jo jo, ar tokie, nes pas mane jie kaip plasmasiniai... Rožiniai tokie...
Nežinomas
Nežinomas
Parašyta: 7/12/2010 12:18
Man daugiau sportinis interesas būtų išbandyt...
Nežinomas
Nežinomas
Parašyta: 8/12/2010 17:00
Aš tai girdėjau, kad padeda paskiau orgazmą greičiau pajausti ir šiaip pačiai moteriai malonumo pamokos...
Nežinomas
Nežinomas
Parašyta: 13/12/2010 15:46
Reikia su jais žaisti. Ne šiaip įsidėti, o su virvutėm tampyti, su raumenukais spausti, tada efektas bus ;)
Nežinomas
Nežinomas
Parašyta: 28/05/2011 11:24
As apie juos pirma karta isgirdau mama.lt forume, tie vaginaliniai rutuliukai sako gerai moterims po gimdymo, is pradziu juos kai issidedi sako jie iskrenta, turi ismokti sutraukineti raumenis, taip kaip tarkim sulaikai slapima, kai gerai ismoksti tuos pratimus stengies tuos rutuliukus islaikyt minute, veliau penkias, kol ismoksti vaikscioti su jais, taciau mylintis jie nenaudojami, jie tik pratimams, ir sako pavaiksciojus su jais pusmeti ar kelis menesius priklauso nuo moters gabumu, vyras jauciasi taip pat kaip myledamasis su negimdziusia, todel ,kad ji ismoksta suspausti ir pasidaro anksta. tai va taip man paaiskino sex prekiu parduotuveje Aistra,o pasidomejau todel ,kad moterys is mamos .lt labai juos gyre sake veiksmingi, padeda, o ir vyrai nustebo pagyre nes eme jausti didesni malonuma. pati nenaudoju, todel nezinau veiksminga tai ar ne, sakau tik tai ka skaiciau, ka girdejau, beje sexo prekese sake kad juos labai perka ir moterys patenkintos kad ismoksta tokiu sugebejimu.
Nežinomas
Nežinomas
Parašyta: 18/02/2012 22:22
I sporto kluba galima nueiti ar krosa begti, apie naktinius klubus nerasysiu, cia atskira tema :) Kieti, slidus, mazuciai(3,4-4,2cm), kurie chaotiskai(!) juda viduje mmm... :), vibruoja (Pandoros deze :) ) per sieneles ir pertvaras (jauti, kad turi ne viena, o dvi skylutes :) ) , kuo stipresnis fizinis aktyvumas, tuo daugiau "kalbasina", mikroorgazmiuku cunamis, to-O-okia milziniska banga... blynkt! :) Ir svarbiausia, niekas nei neitaria, kas dedasi ir kur... :)
Įrašai: 2335
Parašyta: 18/02/2012 23:31
Jie gali būti ir labai stilingi. Viena padykusi draugė mums padovanojo raudonus su deimančiukais. Galima vietoje papuošalo panaudoti [f43]
Bet, merginos, juk šlapios liksit... gaila kelnaičių... nebent, be kelnaičių...

[img=8749c4dd9ecff.jpg][/img]
Nežinomas
Nežinomas
Parašyta: 19/02/2012 13:07
O, situ turiu net kelis :)
Gimdziau du kartus ir neisivaizduoju kaip jie ten gali iskristi? Gal per sunkus guoliai naudojami? :D Gal tiesiog ne giliai ivedami, arba is tikruju labai jau mazi? Nors is maniskiu, tai butent maziausi man ir geriausi. Reikia nusistumti iki pat galo, kaip tampona, kad tos virvutes tik maziukas galiukas liktu ;)
Imho, visokie papuosimai nereikalingi. Turi buti is gumos ar pn medziagos, tusciaviduriiai, o viduje tam tikri svoriukai, kurie judedami ir atsitrenkdami i minksta guma, o ta guma ir kitp rutuliuko guma, del ko sujudinamas to kito viduje esantis svoriukas, ir taip be galo sukeliami tie virpesiukai. Jei isore buna plastmase arba siaip kieta, tai ir smugiai gaunasi stipresni, o ne maloniai vibruojantys. Pvz tie auksiniai rutuliukai gerai, kad su duobutem i vidu - tai apdeda sukelti chaotiska judejima, taciau man tiesiog nepatinka kieta isore. Geriausia pirkti realioj parduotuvej ir visus ciupineti rankose - nereikia dideles fantazijos, kad iskart suprastum kurie labiau patiks :) Malonumas tikrai ypatingas, ir tikrai toks astrus, kad jau po 5min kelnaites visiskai slapios, tai as nelabai isivaizduoju ju nesiojimo po keleta valandu. Kaip ir naudojimi viesoj erdveje, tai manau daugiau fantazijos, nes staigiai judant girdisi, kaip jie juda. Ypatingas jausmas supantis, letai sokant su jais, jau nekalbant apie kunilinga tuo metu - puikus moters kankinimo irenginys :) Tokiems tikslams yra dar panasus kiausineliai su distanciniu valdymo pulteliu :)
Bet mano vyras jokiu pasikeitimu nepastebedavo. Gal kad nenesiodavau po 5h, tik iki orgazmo? :D
Pakeitė 2012 Vasario 19 13:13
Nežinomas
Nežinomas
Parašyta: 22/03/2012 19:20
[quote='mrnothing']O ne geriau vaikino kompanija?[/quote]

o tu gal geriau pasidomek kam jie reikalingi, pries komentuodamas.
...