NE NARYS?
Registruokis

Forumas

Vaginaliniai rutuliukai

Nežinomas
Nežinomas
Parašyta: 25/11/2010 15:44
Nzn, nusipirkau vaginalinius rutuliukus ir nieko nejauciu juos naudodama, gal kazka darau ne taip?....
Atsakymai (53)
Nežinomas
Nežinomas
Parašyta: 22/03/2012 19:22
[quote='Irda']Tikri vaginaliniai rutuliukai,vadinami Kinietiškais rutuliukais,(nes juos sugalvojo kiniečiai,yra gan brangūs).Ir jie turi būt [b]skirtingo svorio[/b] Vienas tuščias,o kitas pusiau pripildytas givsidabrio.Moteris isideda pirma tuščią rutuliuką poto tą su svoriu.Atsigulūs reikia daryt judesius klubais ir jų vidine dalim,kad tas sunkus rutuliukas judėtų.Gaunasi toks savotiškas pirmojo stumdymas.O,jei dar vyras prisijungia,tada išvis palaima....
Jei naudojate paprastus silikoninius,ar kokius plastmasinius lengvus kamuoliukus,tokius kur paprastai parduoda sexshopuose,tai jokio malonumo ir nepajausite :)
Beje galima naudot ir šaratus iš guolių.Tik jie turi būt dideli(minimum 2,5 cm).Su jais irgi labai smagu.Tik išsiimt kebloka.Reikia tuptis :)[/quote]

nuo silikoniniu malonumas jauciamas tik po ilgo laiko naudojimo :)
Nežinomas
Nežinomas
Parašyta: 23/03/2012 13:45
Šis įrašas buvo ištrintas moderatoriaus dėl Registracijos taisyklių pažeidimo
Nežinomas
Nežinomas
Parašyta: 27/05/2013 19:47
Man irgi nepatinka
Įrašai: 418
Parašyta: 7/06/2013 16:00
Hmmm paisikaičiau įdomių nuomonių, o jei į temą, tai man patinka jie, netgi jei viešai išėjus, pati pasierzini, užsimeni vyrui, ir jį suerzini visą tą laiką kol grįžti namo....
Įrašai: 2012
Parašyta: 8/06/2013 21:04
[quote='ne_drasiai']Hmmm paisikaičiau įdomių nuomonių, o jei į temą, tai man patinka jie, netgi jei viešai išėjus, pati pasierzini, užsimeni vyrui, ir jį suerzini visą tą laiką kol grįžti namo....[/quote]

todel ir skuba,laviruoja,uzlenda vaziuodami namo,vyrai jei skubat namo:),velevele raudona iskelkit:),praleisim:):)
Įrašai: 418
Parašyta: 8/06/2013 22:39
[quote='Gincia_balamutas']Hmmm paisikaičiau įdomių nuomonių, o jei į temą, tai man patinka jie, netgi jei viešai išėjus, pati pasierzini, užsimeni vyrui, ir jį suerzini visą tą laiką kol grįžti namo....

todel ir skuba,laviruoja,uzlenda vaziuodami namo,vyrai jei skubat namo:),velevele raudona iskelkit:),praleisim:):)[/quote]
Jau kai pasakysi tai...... protingi nerizikuoja taip...tik dėl to :P
Įrašai: 418
Parašyta: 8/06/2013 22:41
[quote='ne_drasiai']Hmmm paisikaičiau įdomių nuomonių, o jei į temą, tai man patinka jie, netgi jei viešai išėjus, pati pasierzini, užsimeni vyrui, ir jį suerzini visą tą laiką kol grįžti namo....

todel ir skuba,laviruoja,uzlenda vaziuodami namo,vyrai jei skubat namo:),velevele raudona iskelkit:),praleisim:):)[/quote]

Jau kai pasakysi tai...... protingi nerizikuoja taip...tik dėl to :P O ir vairuot ne būtinai vyras turi ...
Įrašai: 2012
Parašyta: 10/06/2013 10:10
[quote='ne_drasiai']Hmmm paisikaičiau įdomių nuomonių, o jei į temą, tai man patinka jie, netgi jei viešai išėjus, pati pasierzini, užsimeni vyrui, ir jį suerzini visą tą laiką kol grįžti namo....

todel ir skuba,laviruoja,uzlenda vaziuodami namo,vyrai jei skubat namo:),velevele raudona iskelkit:),praleisim:):)

Jau kai pasakysi tai...... protingi nerizikuoja taip...tik dėl to :P O ir vairuot ne būtinai vyras turi ...[/quote]

ko tik nepridarysi:).o jei ne i tema tai as paskui greitaja naujininkuose 110 lekiau
...