NE NARYS?
Registruokis

Forumas

Kaip išsiaiškinti, ar buvau pirmas?

Nežinomas
Nežinomas
Parašyta: 9/12/2010 13:45
Pasimylėjome, kraujai nebėgo, bet ji įrodinėja, kad buvau jai pirmas... Nesąmonė? juk taip?
Atsakymai (26)
Nežinomas
Nežinomas
Parašyta: 21/12/2010 12:04
taip galima atstatyti yra speciali operacija, skaiciau kad Anglijoj ar kur kazkokia moteris per vestuviu metines visada savo vyrui dovanoja nekaltybe :D
Nežinomas
Nežinomas
Parašyta: 8/06/2011 09:08
Man nebuvo nei kraujo, nei skausmo, nei malonumo, nejauciau nieko isskyrus baime, itampa. O veliau kai jau ipratau myletis buvo ir kraujo, gal kazkas itruko nuo per didelio sekso kiekio, toks kaip tu greiciausiai butum sakes o tu dar nekalta, arba menesiniu pradzioj, tas kraujas nieko nereiskia jei jo ir buna tai laselytis koks net pastebeti neimanoma.
Įrašai: 5
Parašyta: 26/07/2011 21:34
juk nebutinai merginai per pirma karta kraujas bega, o beto galima nustatyti lb paprastai, mergina jaudinasi visalaik pries pirma karta, nedrasi, ir kai iejineji i ja jei skauda ir pan...
Nežinomas
Nežinomas
Parašyta: 27/07/2011 13:30
[quote='valdasx']juk nebutinai merginai per pirma karta kraujas bega, o beto galima nustatyti lb paprastai, mergina jaudinasi visalaik pries pirma karta, nedrasi, ir kai iejineji i ja jei skauda ir pan...[/quote]
mda...na nieko užaugsi pats suprasi, kad moteris (beveik kiekviena) lovoje gali suvaidinti oskaro vertą vaidmenį - tiek nekaltybę ir skausmą, tiek daugybinius orgazmus ir netgi meilę :)
Įrašai: 1058
Parašyta: 27/07/2011 14:40
[url]http://tv.delfi.lt/video/uDjP9JQz/[/url]
Nežinomas
Nežinomas
Parašyta: 31/07/2011 12:59
to suzinot tikrai neimanoma, gali tik itarti, nebent suzinosi koki karta po daug daug metu, kad ir kaskas pries tave ja turejo, ir jam sake kad jis pirmas, ir dar pries ji, ir dar kitam oralini dare :)
Nežinomas
Nežinomas
Parašyta: 2/05/2012 18:54
Šis įrašas buvo ištrintas moderatoriaus dėl Registracijos taisyklių pažeidimo
Įrašai: 27
Parašyta: 13/05/2012 18:39
Hmmm... Na pvz manasis pirmas kartas buvo be skausmo, be kraujo. Tiesiog mėnesinių metu tamponai padaro savo. Na tai buvo keik liudna, nes to skausmo gal ir norėjau tokio, kad būtu "Uoj" Ba dėja. Ir kitas dalykas, nesakykir, kad pirmas kartas merginos nedrasios. Čia buna tik tom kurios nelabai supranta kas bus. Mano pirmas kartas matyt buvo išturėtas. žinojau ko noriu tą ir gavau.
Nežinomas
Nežinomas
Parašyta: 3/08/2012 16:07
satan is tikro yra jega, ypac apie uz nakti juodesni negro uzpakali, ir Broniu shernasmaugi. neraliai pavare ;)
Nežinomas
Nežinomas
Parašyta: 27/08/2013 14:07
[quote='']"Kaip išsiaiškinti, ar buvau pirmas?" - ivairiu budu yra...Galima po nagais adatas pakaisiot, lygintuvu pilva, padukus pasildyt (cia daugiau gal gestapo metodai, grubus ir kiek atgyvene jau), galima is vakaro silke pavaisint ir po to gert neduot (toks biskio subtilesnis budas, zymiu nelieka), nu, dujokaukes, elektra, konkrecios malkos - samo saboj, cia jau nesiplesim, viskas ir taip aisku. Vienzo, ijunk fantazija ir.....[f36][/quote]


užskaitau :D
o šiaip tikrai reiktų lytinių pamokėlių mokykloje, nes net pati visai nesenai sužinojau, kad merginai mergystė plėvė ne plykšta ir kažkur dingsta, o tiesiog ji tamposi, dėl to ir per pirmą kartą gali nebėgti kraujas, o gali ir per penkta bėgti.
Įrašai: 169
Parašyta: 5/06/2014 19:23
patarimas - kaip issiaiskint ar buvai jai pirmas ? prieini prie veikiancios rozetes.ten dvi skylutes.i viena skylute ikisk vinuka.po to i kita skylute padaryk ta pati.apsiauk sausomis pliazinemis slepetemis ir paimk uz vieno ikisto vinuko.po to ,laikydamas pastaraji ,kalbek burtazodi ir svelniai naguciu priliesk kita is skylutes islindusi vinuka...jei pajutai ne itin malonu atmestinumo jausma,zinok ,kad buvai ne pirmas.[of87]
...