NE NARYS?
Registruokis

Forumas

nekaltas

Nežinomas
Nežinomas
Parašyta: 18/05/2011 00:47
Sveiki, esu 21 metų vaikinas, bet vis dar neturėjęs lytinių santykiu. Tikrai nesu nei koks baidyklė, nei šiaip nevykėlis. Aš - kompanijos žmogus, per tūsus dažniausiai būnu dėmesio centre (ar netoli jo :D), bet va kai reikalai pasisuka į panelių kabinimą, kažkaip pritrūkstu drąsos. Tiesa pasakius as prieš kokius metus dėl to net nesukau galvos, bet kažkaip staigiai suvokiau, jog visi turi poras bei gyvena seksualinį gyvenimą, tai pajutau, kad atsilieku.
Didžiausias mano “gruzas” šitam reikale ko gero ir yra tai, jog jaučiuosi atsilikęs, ir kažkiek bijau būsimos panelės reakcijos kai/jei pasakysiu, jog man 21+ ir dar esu nekaltas. Arba, kad ir ką tik susipažinus su mergina kokiam klube ir reikalams palankiai klostantis, gali būti, jog atsidursiu tokioj padėty kai reikes “imtis darbo” ir net nežinosiu kaip elgtis tokio situacijoj: ar pasakyt visa teisybę ir jos akyse pasirodyt visišku atsilikėliu, ar daryt kaip išeina ir pasirodyt visišku nevykeliu. Būtent šitas dalykas dar labiau mane kausto ir muša žemyn pasitikėjimą savim kai reikia užmegsti pokalbį su patikusia panele.
Taigi, būtų įdomu išgirsti nuoširdžias panašaus amžiaus (ir ne tik) panelių nuomones, kokios mintys aplankytų atsidūrus tiek pirmame, tiek antrame scenarijuje?
Vaikinų nuomonės apie mane ir taip aiškios, bet jei norit, galit pasireikšti ;D
Dekui, kas perskaitė ir atrašė.;)
Atsakymai (19)
Nežinomas
Nežinomas
Parašyta: 8/06/2011 09:01
Ziurint ko nori ar visus pasivyti, tada imk perkama sakyk as nekaltas noriu ismokt myletis truputi bijau, teisybe, ir viskas. Arba gali susipazinti su nekalta mergina, draugaudamas jai pasakyk ,kad esi nekaltas ir to nesigedyk, nes dabar jau tai retenybe, o kas retenybe tas vertybe.Sakyk ,kad dar nesutikai tokios su kuria noretum isbandyti tai ir kad nekaltybe saugojai jai, jei ji bus nekalta mastys panasiai ir abiems bus vienodai nedrasu.
Nežinomas
Nežinomas
Parašyta: 21/08/2011 18:21
Gyvenime svarbiausia ne vien seksas, tačiau jei tai nori patirti, manau turi būti bent jau kažkokie jausmai- pvz simpatija..o ne taip,atėjau, padariau ,išėjau. :)
Nežinomas
Nežinomas
Parašyta: 29/09/2011 11:34
kaltas/nekaltas - tai tik zodis , nepatikrinsi gi niekaip.. vaikinams gal tai labiau psichologinis dalykas , taciau tikrai yra nemaza tikimybe, kad jinai net nesuprastu (zinoma jeigu nepasakytum po visko). Nereik sito dalyko labai jau sureiksminti, nori jaustis prie merginu maloniau, nebijot kaip tu sakai, jei susiklostytu i ta puse - pirk kaip dauguma sako, ir ismokins. Beto kaip kazkas minejo kad turi buti jausmai, palaukt vieninteles ir pan, - cia jau konkreciai tavo reikalas, taciau nesigailesi jog praradai be jausmu, tik sustiprinsi savo pasitikejima kaip pats sakai, pakalbint patinkancias ir t.t..
Įrašai: 21
Parašyta: 19/11/2011 18:16
Nesiparink, viskas savo laiku. : )
...