NE NARYS?
Registruokis

Forumas

sexas nudistų paplūdimyje

Nežinomas
Nežinomas
Parašyta: 2/09/2011 06:14
tai labai jaudina kaip tave stebi daug nuogalių
Atsakymai (33)
Įrašai: 386
Parašyta: 2/09/2011 12:19
turguje pabandyk, dar daugiau zmoniu bus:)
Nežinomas
Nežinomas
Parašyta: 2/09/2011 14:02
toks dalykas dar nebandytas,gan įdomiai skamba:)
Įrašai: 2335
Parašyta: 2/09/2011 14:04
Kad tai jaudina - sutinku, bet ne visi moka atsipalaiduoti. Visgi, jaudiniesi ne dėl to, kad mato, o kokia neadekvati reakcija gali būti po to iš tų stebėtojų.
Nežinomas
Nežinomas
Parašyta: 2/09/2011 23:58
[quote='erotomanas']Kad tai jaudina - sutinku, bet ne visi moka atsipalaiduoti. Visgi, jaudiniesi ne dėl to, kad mato, o kokia neadekvati reakcija gali būti po to iš tų stebėtojų.[/quote]

smaukalu burelio
Įrašai: 2335
Parašyta: 3/09/2011 11:35
Sia vasara teko taip paisdykauti aukstai kopose. Tai darem vakarop, kai poreles su vaikais jau issiskirste namo ir daugiau niekam netrukdeme savo tokiu elgesiu. Vistiek visi supranta, ka ten veikiame, kai moteriskos kojos uzkeltos vyrui ant kaklo, o arciau besideginantys dar ir girdi... Musu tai nei kiek neglumino, juk esame gamtoje tarp laisviau mastanciu zmoniu. O jausmas labai kaitina abieju aistras. Sakem, kita sezona issikabinsim veliava su uzrasu: drovuoliai-netrukdykite, o drasus-galite pasijungti prie musu :-)
Nežinomas
Nežinomas
Parašyta: 6/09/2011 15:34
[quote='erotomanas']Sia vasara teko taip paisdykauti aukstai kopose. Tai darem vakarop, kai poreles su vaikais jau issiskirste namo ir daugiau niekam netrukdeme savo tokiu elgesiu. Vistiek visi supranta, ka ten veikiame, kai moteriskos kojos uzkeltos vyrui ant kaklo, o arciau besideginantys dar ir girdi... Musu tai nei kiek neglumino, juk esame gamtoje tarp laisviau mastanciu zmoniu. O jausmas labai kaitina abieju aistras. Sakem, kita sezona issikabinsim veliava su uzrasu: drovuoliai-netrukdykite, o drasus-galite pasijungti prie musu :-)[/quote]
o jei šiaip smalsu? Galima prieiti ir duoti patarimų?
Nežinomas
Nežinomas
Parašyta: 8/09/2011 16:15
[i]Norvegijoj yra vietų, kur yra normalūs ženklinimai - atsargiai, galite užklupti besimylinčius :D žygiai į kuriuos eina porelės :)

Asmeniškai man - mylėtis paplūdimyje, kur yra daug smėlio, atrodo per daaug smėlėta :) Maža kur tas smėlis paklius :)
Man patinka kitos gamtos vietos :)
Žinojimas, kad gali stebėti, kažkas, kas to visai nenorėtų stebėti, manę atšaldo :)
Kaip sakant viskas savo vietose ir savo laiku :)
--[b]Ji[/b][/i]
Įrašai: 12
Parašyta: 16/09/2011 09:49
tai pat teko tai daryti kopose ,tai labai saunu ,o beto maciau ir daug kitu.
Nežinomas
Nežinomas
Parašyta: 10/11/2011 03:25
man teko myletis pliaze ties Nemirseta...maciau mus stebincia porele, tai mane dar labiau uzveda
Nežinomas
Nežinomas
Parašyta: 10/11/2011 13:24
Su drauge vieną kart bandėm,visai patiko :)
Įrašai: 10
Parašyta: 17/11/2011 19:40
mums tai teko mylėtis Smiltynės pliaže. Ten gana platu. Netikėtai niekas neužklups. Tai praeinančius taip pat gerai matai iš tolo. Ir praeinantys gali nesiartinti, bet ten tai matyt įprasta. Pora žmonių matė.
Nežinomas
Nežinomas
Parašyta: 27/03/2012 15:25
taip, myletis gamtoje kai aplink jokiu sienu ir kaimynu uz sienos.....tikrai geras jausmas.. Aisku viskas turi buti savo vietoje ir tinkamu laiku... Nes kai tai butu daroma papludymyje kur pilna mazu vaiku ir zmoniu, man labiau butu panasu i ligota potrauki...
Nežinomas
Nežinomas
Parašyta: 7/04/2012 08:08
Patiko seksas su mergina nudistu papludimyje,i prazdiu nejaukiai jautemes,veliau viskas isibegejo.tokiam papludimi pamatyti kad vyras su moterim uzsiema seksu,maciau ta syk ne vienus,tai pirstukais putyte paglosto,taj moteris rankyte padyrba.ten grazu,pasijauti visas laisvas,nusimetes apatinius :)
Nežinomas
Nežinomas
Parašyta: 21/06/2012 16:16
awsome :)
Nežinomas
Nežinomas
Parašyta: 21/06/2012 16:16
awsome :)
...