NE NARYS?
Registruokis

Forumas

Pranešimų archyvas

Įrašai: 1058
Parašyta: 2/12/2011 17:38
Pritarkit, kam tai irgi aktualu!
Nesąmonė kad gautų ir išsiųstų laiškų laikoma tik ~400 naujausi. Kartais atsidarai anketą ir nebepameni, kad jau susirašinėjai, o būtų gerai rasti kažkur archyve ir pažiūrėt kas, kaip ir kada.
Atsakymai (7)
Nežinomas
Nežinomas
Parašyta: 2/12/2011 18:42
reikia maziau zolytes rukyt ir atmintis bus geresne [d11]
Nežinomas
Nežinomas
Parašyta: 2/12/2011 18:56
pritariu!
Nežinomas
Nežinomas
Parašyta: 7/12/2011 22:12
Esu naujokas (3 savaiciu kudikis), man jau pradejo "trinti" zinutes, tai suprantama sukels nepatogumu zvelgiant i ateiti, tad paskelbiau apklausa (referenduma) siuo aktualiu klausimu, tuo labiau, kad forume tylu apie toki esmini dalyka !!!
Didelis dekui meduoliui uz sia pradeta iniciatyva, o as avansu siunciu visiems oro pastu silta bucinuka, kurie nepagailes skirti keleta sekundziu savo brangaus laiko siam klausimui.
TAD BUKITE AKTYVUS - GI VISKAS MUSU RANKOSE :)
Įrašai: 2335
Parašyta: 7/12/2011 22:34
Aš tam naudoju funkciją - "Užrašai" ir pastabose trumpai susikonspektuoju man reikalingą info, kuri gali praversti ateityje. Paprasta :)
Bet palaikau iniciatyvą, kad padidinti laiškų archyvą minimum dvigubai. Tegul geriau apriboja filmukų dydį, jei taupoma vieta serveryje.
Įrašai: 1058
Parašyta: 8/12/2011 00:22
Į užrašus reik pačiam kilnot :) Kiekvieno laiško nesukilnosi ten. Kartais pvz. tiesiog nesinori trukdyt antrąkart damų, jei atsidarai anketą ir matai kad kažkadaise siuntei laišką ir nieks neatsakė - per ilgą laiką būna ir pasimiršta :)
Pakeitė 2011 Gruodžio 8 00:26
Įrašai: 2335
Parašyta: 10/12/2011 14:07
Man patiko asmeninių žinučių realizavimas sexpazintyse. Ten prie kiekvienos anketos yra susirašinėjimo istorija. Tarkim, po pusmečio, parašo norintys susipažinti. Juk ne visi tokie drąsūs ir apsisprendę. Paskaitai istoriją apie ka buvo bendrauta ir nepradedi nuo pradžių, o vystai pažintį teisinga linkme.
Tokia funkcija būtų čia sveikintina ir palengvintų tarpusavio bendravimą, bei sumažintų nesusipratimus, dėl pakartotinų, dažnai įkyriais, atrodančių klausimų. O juk įkyrumas yra sunkiai toleruojamas.
Nežinomas
Nežinomas
Parašyta: 25/01/2012 22:29
Šis įrašas buvo ištrintas moderatoriaus dėl Registracijos taisyklių pažeidimo
...