NE NARYS?
Registruokis

Forumas

Kaunas - Pažinčių vakaruškos - sveika pirtis

Įrašai: 431
Parašyta: 1/01/2012 13:37
Norime atnaujinti Pažinčių vakaruškas ir propaguoti sveikos pirties teikiamus malonumus. Pastebėjome daug nusivylimo ir pasisakymų, kad "čia negalima nieko susirasti". Mes įsitikinę, kad čia tikrai galima susipažinti, sutikti nuostabių žmonių, rasti daug gerų dalykų ir net visiškai pakeisti savo gyvenimo būdą.
Tokie tikri esame dėl to, kad patys susipažinome šito puslapio pagalba, Pazinčių vakaruškose susijungė nemažai porų, yra net sukūrusių šeimą, atradome nuostabią, sveiką pirtį, kurioje moterims ne per karšta, o didesnį karštį mėgstantys vyrai tikrai nesušala ir kurios malonumais mes jau du metai kiekvieną savaitgalį mėgaujamės.
Norime sukurti galimybę visiems norintiems realaus bendravimo susitikti ir išgirsti daugumos nuomonę ar šis projektas bus įdomus ir naudingas.
Pakeitė 2013 Vasario 16 23:52
Atsakymai (243)
« 1 ... 10 11 12 ... 17 »
Įrašai: 431
Parašyta: 19/02/2013 20:08
[quote='auksapimpis']Turiu labai dyyydelį .... norą apsilankyti NESVEIKOJE pirtyje, bet niekur tokios nerandu.[/quote]

Sveika ar nesveika pirtis priklauso nuo musu paciu elgesio pirtyje. Pakaitink pirti iki 100-140 laipsniu temperaturos, dar gera doze alkoholio, gerai uzkasti. Alkoholi geriausiai vartoti garineje, su socia uzkanda ir varzybos kas tikras vyras ilgiau didesni karsti istvers. Jei organizmas labai stiprus isgyvensi, jei nelabai - gali i gydimo istaiga pakliuti, o jei turi rimtesniu sveikatos problemu, gali ir i amzinos medziokles sali bizonu saudyti iskeliauti. Ai, ziema isejus is tokios pirties galima i ekete pasinerti, stipriau ikalus turi sansa nebeisnerti. :) :)
Nežinomas
Nežinomas
Parašyta: 19/02/2013 20:38
Klausimas Iksiukams, po garines neriant į ekete galvos geriau nešlapinti ? Mums asmeniškai pirtis labai patinka ir tikrai planuojam jei Jūsų kvietimas dar galios apsilankyti Jūsų pirtelėje. :) O kas dėl įvairių kovinių komentatorių tai apgailėtinai atrodot. Lieja žmones savo pykti turbūt kad nekviečia jų niekas į jokius renginius. Veltis su tokias žmonėmis į beprasmius ginčius ar diskusijas tas pats kas diskutuoti apie dizenterija. Paprasčiau nekreipti i juos dėmesio ar tiesiog ignoruoti. Iksiukai Jūsų idėja dėl pirties yra išties šauni, tikimės kad susitiksim ir pasimėgausim pirties teikiamais malonumais.
P.S. Dabar turėtu būti kovinių jūros kiaulyčių griežtas atsakas ir pykčio protrūkis :)
Įrašai: 431
Parašyta: 19/02/2013 20:47
I ekete geriausiai nerti po vanojimo, tada kunas buna gerai ikaites. Galva butinai reikia atvesinti. Geriausiai visiskai pasinerti eketeje. Jei jau labai nesinori, galima atvesinti veida, kakla, pagausi.
Atvesinus kuna ir neatvesinus galvos, visame kune kraujagysles susitraukia, o galvoje ne. Daugiau kraujo priplusta i galva ir po pirties gali ja skaudeti.
Nežinomas
Nežinomas
Parašyta: 19/02/2013 20:58
Įdomus straipsnis.
http://www.lrytas.lt/sveikatos-gidas/pirtis-vieta-kur-gydomos-ligos.htm
Įrašai: 2012
Parašyta: 19/02/2013 21:01
[quote='Iksiukai']Turiu labai dyyydelį .... norą apsilankyti NESVEIKOJE pirtyje, bet niekur tokios nerandu.

Sveika ar nesveika pirtis priklauso nuo musu paciu elgesio pirtyje. Pakaitink pirti iki 100-140 laipsniu temperaturos, dar gera doze alkoholio, gerai uzkasti. Alkoholi geriausiai vartoti garineje, su socia uzkanda ir varzybos kas tikras vyras ilgiau didesni karsti istvers. Jei organizmas labai stiprus isgyvensi, jei nelabai - gali i gydimo istaiga pakliuti, o jei turi rimtesniu sveikatos problemu, gali ir i amzinos medziokles sali bizonu saudyti iskeliauti. Ai, ziema isejus is tokios pirties galima i ekete pasinerti, stipriau ikalus turi sansa nebeisnerti. :) :)[/quote]

na ir primokysit,ims ir isbandys
Įrašai: 431
Parašyta: 19/02/2013 21:24
Siaip viskas teisingai, bet tai tik dalis to, ka galima sveikoje pirtyje gauti. Druskos masazas, druskos inhaliacijos, medaus kauke su masazu, muilo masazas, molio terapija, pirties arbata ... Viska sunku net isvardinti. Kiekvienas metu laikas turi savus privalumus. Ziema ekete, vasara ivairus gydantys augalai. Ziema pirtis kaitina, vasara padeda atsivesinti. Poveikis sveikatai tikrai stebuklingas. Pastoviai lankantis sveikoje pirtyje savijauta nuostabi. Ir visa tai neribont save kuokiomis nors dietomis, o per malonuma ateina. Visos pirties proceduros yra labai malonios. Bet geriau viena karta patirti, nei simta kartu apie tai skaityti. Zodziais tu maloniu pojuciu niekaip nepavyksta pertekti :) :)
Įrašai: 431
Parašyta: 19/02/2013 21:31
[quote='Gincia']Turiu labai dyyydelį .... norą apsilankyti NESVEIKOJE pirtyje, bet niekur tokios nerandu.



na ir primokysit,ims ir isbandys[/quote]

Jau isbande. Pries kelis metus Suomijoje vyko pirtininku cempionatas. Buvo auksta temperatura, pastoviai paduodamas garas ir kas ilgiau istvers. Nugaletojas isvire gyvas, antros vietos laimetoja pavyko atgaivinti.
Nežinomas
Nežinomas
Parašyta: 19/02/2013 23:22
Nors nemėgstu pirties duotybių pramogai. Man tai labiau kūno ir sielos išvalymas, apsiprausimas, po kurio norisi tik į baltą krakmolytą ir nėriniuotą paklotą, tačiau žaviuosi žmonėmis, kurie gebą išlaikyti (atgaivinti) harmoniją tarp gamtos ir žmogaus bei siekia gražinti jį Prarastą Rojų (tikrai nežinau, kaip yra išties, bet paskutiniai pasisakymai buvo malonūs dūšiai).
Pakeitė 2013 Vasario 19 23:23
Įrašai: 431
Parašyta: 20/02/2013 07:19
Labai graziai ir taikliai pasakyta. Po pirties butent taip ir jauciames. Plius tai, kad pats apsivalymo procesas yra nepakartojamas tiek fizinis, tiek moralinis malonumas :) :)
Nežinomas
Nežinomas
Parašyta: 20/02/2013 08:25
Malonu buvo skaityti šį paskutinį psl. Nepastebėjau jame "švento" vandens paminėjimo - gal todėl, kad tiesiog parašėte be suvaikėjimo, reklamos ir viską atvirai.
Nežinomas
Nežinomas
Parašyta: 20/02/2013 08:29
[quote='poraVM']Klausimas Iksiukams, po garines neriant į ekete galvos geriau nešlapinti ? Mums asmeniškai pirtis labai patinka ir tikrai planuojam jei Jūsų kvietimas dar galios apsilankyti Jūsų pirtelėje. :) O kas dėl įvairių kovinių komentatorių tai apgailėtinai atrodot. Lieja žmones savo pykti turbūt kad nekviečia jų niekas į jokius renginius. Veltis su tokias žmonėmis į beprasmius ginčius ar diskusijas tas pats kas diskutuoti apie dizenterija. Paprasčiau nekreipti i juos dėmesio ar tiesiog ignoruoti. Iksiukai Jūsų idėja dėl pirties yra išties šauni, tikimės kad susitiksim ir pasimėgausim pirties teikiamais malonumais.
P.S. Dabar turėtu būti kovinių jūros kiaulyčių griežtas atsakas ir pykčio protrūkis :)[/quote]

Tai Jūs asmeniškai ir eikite, juk dėl to nebūtina pasiskelbti diskusijose kaip eisite jeigu eisite, ar būtina? O kas dėl manęs - tai mane jeigu kas ir kviestų aš neičiau taigi kam laiką gaišt ant manęs? Ir dar - pasiskaitykite mano "ginčų" pradžią, ji apie ĖJIMĄ, APIE PIRTĮ ar apie DIZENTERIJĄ. Jeigu čia kas ir triedė - tai tada reiškia gerai aš Jums visiem ricinos įpyliau.
Įrašai: 1058
Parašyta: 20/02/2013 10:02
[quote='KovinisParšas']Klausimas Iksiukams, po garines neriant į ekete galvos geriau nešlapinti ? Mums asmeniškai pirtis labai patinka ir tikrai planuojam jei Jūsų kvietimas dar galios apsilankyti Jūsų pirtelėje. :) O kas dėl įvairių kovinių komentatorių tai apgailėtinai atrodot. Lieja žmones savo pykti turbūt kad nekviečia jų niekas į jokius renginius. Veltis su tokias žmonėmis į beprasmius ginčius ar diskusijas tas pats kas diskutuoti apie dizenterija. Paprasčiau nekreipti i juos dėmesio ar tiesiog ignoruoti. Iksiukai Jūsų idėja dėl pirties yra išties šauni, tikimės kad susitiksim ir pasimėgausim pirties teikiamais malonumais.
P.S. Dabar turėtu būti kovinių jūros kiaulyčių griežtas atsakas ir pykčio protrūkis :)

Tai Jūs asmeniškai ir eikite, juk dėl to nebūtina pasiskelbti diskusijose kaip eisite jeigu eisite, ar būtina? O kas dėl manęs - tai mane jeigu kas ir kviestų aš neičiau taigi kam laiką gaišt ant manęs? Ir dar - pasiskaitykite mano "ginčų" pradžią, ji apie ĖJIMĄ, APIE PIRTĮ ar apie DIZENTERIJĄ. Jeigu čia kas ir triedė - tai tada reiškia gerai aš Jums visiem ricinos įpyliau.[/quote]

Nu tu tikras didvyris, ricinos pripylei. Mes būtinai pasiskaitysim tavo ginčų pradžią :)
Nežinomas
Nežinomas
Parašyta: 20/02/2013 10:36
[quote='KovinisParšas'] Jeigu čia kas ir triedė[/quote]
Yep, tikrai triedė - tai buvai tu :D
Nežinomas
Nežinomas
Parašyta: 20/02/2013 10:40
[quote='medutis']Klausimas Iksiukams, po garines neriant į ekete galvos geriau nešlapinti ? Mums asmeniškai pirtis labai patinka ir tikrai planuojam jei Jūsų kvietimas dar galios apsilankyti Jūsų pirtelėje. :) O kas dėl įvairių kovinių komentatorių tai apgailėtinai atrodot. Lieja žmones savo pykti turbūt kad nekviečia jų niekas į jokius renginius. Veltis su tokias žmonėmis į beprasmius ginčius ar diskusijas tas pats kas diskutuoti apie dizenterija. Paprasčiau nekreipti i juos dėmesio ar tiesiog ignoruoti. Iksiukai Jūsų idėja dėl pirties yra išties šauni, tikimės kad susitiksim ir pasimėgausim pirties teikiamais malonumais.
P.S. Dabar turėtu būti kovinių jūros kiaulyčių griežtas atsakas ir pykčio protrūkis :)

Tai Jūs asmeniškai ir eikite, juk dėl to nebūtina pasiskelbti diskusijose kaip eisite jeigu eisite, ar būtina? O kas dėl manęs - tai mane jeigu kas ir kviestų aš neičiau taigi kam laiką gaišt ant manęs? Ir dar - pasiskaitykite mano "ginčų" pradžią, ji apie ĖJIMĄ, APIE PIRTĮ ar apie DIZENTERIJĄ. Jeigu čia kas ir triedė - tai tada reiškia gerai aš Jums visiem ricinos įpyliau.

Nu tu tikras didvyris, ricinos pripylei. Mes būtinai pasiskaitysim tavo ginčų pradžią :)[/quote]

Tik atsargiai ir po puslapiuką ir po vieną raidę dėliok Meduti, nes gali vėl nedaskaityti ir į Š įsimaknoti. Juk Š - toks mėgstamas tavo žodis.
Nežinomas
Nežinomas
Parašyta: 20/02/2013 10:44
Diskusija I vietoje jau pasirodo. Autoriams turėtų būti malonu - juk nesvarbu apie ką diskusija - svarbu kaip portalo nariai sakė "protą išpist" ir "šūdą pamalt". Jo... portalas tikrai man paliko įspūdį :)
...