NE NARYS?
Registruokis

Forumas

Klausimas pažengusiems

Nežinomas
Nežinomas
Parašyta: 7/02/2012 16:46
Ar gali būti, kad žmogus, kuris nori pasikalbėti, o jam siūlo pasimylėti jaučiasi taip pat, kaip ir tas, kuris nori pasimylėti, o jam siūlo pasikalbėti?
Pakeitė 2012 Vasario 7 20:09
Atsakymai (54)
Įrašai: 2335
Parašyta: 17/02/2012 10:13
Ryšio sutrikimai..
Pakeitė 2012 Vasario 17 12:07
Įrašai: 2335
Parašyta: 17/02/2012 10:20
Ryšio sutrikimai..
Pakeitė 2012 Vasario 17 12:07
Nežinomas
Nežinomas
Parašyta: 17/02/2012 22:56
Norėčiau parasyti ka nors reikšmingo, pareklamuoti save, bet viskas, ka sugebu padaryti išlikdamas nuoširdžiu, tai pasakyti kaip jaučiuosi. Manau, kad jausmas yra pats tikriausias dalykas, visa kita yra pasekmė. Būtų miela, jei galėtumėte tai paneigti.
Nežinomas
Nežinomas
Parašyta: 17/02/2012 23:32
Tai klausimai tetoms tet-a-tet. Jei joms tai įdomu.
Nežinomas
Nežinomas
Parašyta: 18/02/2012 08:15
Žalakevičius mėgdavo sakyti: kalbu, kad geriau suprasčiau ką galvoju. O kam aš galvoju? Gal tam, kad geriau suprasčiau, ką jaučiu?
Pakeitė 2012 Vasario 18 08:16
Įrašai: 447
Parašyta: 18/02/2012 21:17
[quote='erotomanas']Sudėtingų psichologinių klausimų nagrinėjimas sekso pažincių portale,- rodo liguistą potraukį. Normaliam vyrui tai tik užmuš aistrą.
Abejoju, kad seksualiai moteriai, nusiteikusiai žaismingam vakarui, labai idomu bus gvildenti filosofinio rato temą. Tai tik sukels įtarimus, ar tas vyras jos geidžia.[/quote]

Na bentjau mane tai ir traukia tik tokie zmones, kurie yra nuosirdus, atviri, taktiski ir nesuvarzyti..... Keistai nuskambejo "Normaliam vyrui tai tik užmuš aistrą. " - manau, kad vyras kuris sugeba tik ikist ir pamakaluot, vargu ar gali vadintis normaliu vyru.... Kaip pavyzdys - vakar viename vakarelyje buvau su tokiu vyrioku, kuris cia labai drastiskai, gal kartais net ir izuliai komentuoja forumuose ir rasioja asmeniskai. Vakarelyje neprieina net pasilabinti (jau net nekalbu apie kazkokios diskusijos pratesima), o grizes prie pc ir vel toliau rasalioja... Na tokie zmones sudaro toki ispudi,kad jie tik tusciai rasalioja... Su tokiais nei seksas nei jokie pokalbiai manes nedomins...
Bendrauti, kalbetis, diskutuoti, analizuoti galima visur ir visada- tik reikia siek tiek smegeneliu turetu zmones.... Cia as susipazinau su keliais zmogeliukais, su kuriais galiu valandu valandas tiek kalbetis ir tiek vartytis lovoj- su jais net ir i zvalgyba eiciau... Tad manau,jog jokio skirtumo kur tu bendrauji- one.lt, facebooke ar cia- svarbu su kuo bendraujate... O jei jau nemokate atsirinkti su kuo bendrauti tai cia jau kita kalba... :)

Nuo pokalbio iki sekso, nuo sekso iki pokalbio, nuo meiles iki neapykantos- tik vienas zingsnis... jei nesutampa dvieju zmoniu poreikiai- tai kaltam nereikia jaustis neivienam! Tiesiog tai nemokejimas islaviruoti situacijoje ir gauti tai ko norime :)
Nežinomas
Nežinomas
Parašyta: 18/02/2012 21:34
Ну и распустил нюни, а мужику как ни как уже 41 год...
Einu, bet nežinau į kur nueisiu,
Ir gyvenu, bet palaidai ir be prasmės,
Ragaudamas gyvenimą kaip vaisių,
Ir vėl jį nešdamas, kaip naštą ant peties.
(Prizas tam, kas žinos negooglindamas, kieno šios eilės)
Įrašai: 2335
Parašyta: 18/02/2012 22:07
Mėlyna katyte, gal čia tik man užmuša aistrą sudėtingi pokalbiai apie gyvenimiškas nuoskaudas... Kai moteris pasipasakoja savo nelinksmą ir už širdies griebiančią gyvenimo istoriją, man dingsta bet koks noras su ja mylėtis, nors ji bus labai seksuali. Kodėl jos taip atsiveria,- man lieka paslaptis...
O vyras niku "aš tave myliu", man atrodo žodžiu "meile", švaistosi į kairę ir dešinę, ir taip bando žaisti moterų jausmais.
Įrašai: 1058
Parašyta: 18/02/2012 22:07
skyEnterio?
Nežinomas
Nežinomas
Parašyta: 18/02/2012 22:09
[quote='medutis']skyEnterio?[/quote]
I don't want to live on this planet anymore... :D
Įrašai: 447
Parašyta: 18/02/2012 22:32
[quote='erotomanas']Mėlyna katyte, gal čia tik man užmuša aistrą sudėtingi pokalbiai apie gyvenimiškas nuoskaudas... Kai moteris pasipasakoja savo nelinksmą ir už širdies griebiančią gyvenimo istoriją, man dingsta bet koks noras su ja mylėtis, nors ji bus labai seksuali. Kodėl jos taip atsiveria,- man lieka paslaptis...
O vyras niku "aš tave myliu", man atrodo žodžiu "meile", švaistosi į kairę ir dešinę, ir taip bando žaisti moterų jausmais.[/quote]


tai silpna aistra matyt buvo, jei kazkas sugebejo ja prislopint
Pakeitė 2012 Vasario 18 22:46
Įrašai: 2335
Parašyta: 18/02/2012 22:55
Katyte, galvok ką nori :) Bet kartais net ir padykusiam vyrui norisi tiesiog paguosti moterį, įsiklausyti į išgyvenimus ir nepasinaudoti jos silpnumu...
Įrašai: 447
Parašyta: 18/02/2012 23:00
[quote='erotomanas']Katyte, galvok ką nori :) Bet kartais net ir padykusiam vyrui norisi tiesiog paguosti moterį, įsiklausyti į išgyvenimus ir nepasinaudoti jos silpnumu...[/quote]


na ar as sakiau priesingai? viskam turi buti laikas
Įrašai: 218
Parašyta: 19/02/2012 09:39
[quote='Lara']Ačiū, Lara. Pamaniau, pabendrausiu su su žmonėm, o tu siunti mane į bibiuoteką. Be to, saves ir aplinkinių žeminimas irgi aktuali tema. Ar galiu paklausti, kuo X-ai skiriasi nuo likusių žemės gyventojų?

Biblioteka ne pati blogiausia vieta, kur gali pasiųsti. Atsiprašau, jei žeminiau, nieko asmecniško. Tavo klausimas yra nevienareikšmis, į jį vargu ar atsakysi vienu ar net dešimtimis sakinių. Antra vertus ši aplinka f9nesuteikia galimybių plėstis ir užsiimti psichoanalize (konkrečiu atveju: kaltės jausmo priežasčių paieškomis).
Atsakymas į klausimą: X-ai (žmonės) nuo likusių žemės gyventoju (taip pat žmonių) skiriasi tik tiek kiek ir visit kiti žemės egyventojai vienas nuo kito.[/quote]
Mano manymu, x-ai tai ir yra TA erdve, kurioje apstu nauju ir nepasikartojanciu situaciju ir
akimirku, leidzianciu save ir kitus zmones matyti per visai kitokia prizme....dazniau, po gerai geru festivaliu, pajausti kaltes jausma, nei kur kitur. Tai ir suteikia tobula galimybe uzsiimti psichoanalize kaltes jausmo priezasciu paieskoms.
Nežinomas
Nežinomas
Parašyta: 19/02/2012 09:50
http://www.lol.lt/lol/visi/visi/naujausi/autobuso-isdykelis-id36454
...