NE NARYS?
Registruokis

Forumas

XXX boulingas

Nežinomas
Nežinomas
Parašyta: 11/03/2012 17:50
Niuuuu, manau jau atsigavot po penktadienio ar net šeštadienio, nes turbūt daug kam buvo sunkus savaitgalis :D
Smagu, kad jums patiko tiek pati idėja, tiek praėjęs vakaras, nes man dar labiau :P tikiuosi, kad ir ne kauniečiai nesigailėjo užsukę :)
Gerai, kad ir kritikos sulaukiau, nors kas buvo blogai, tai čia ir taip aišku :D

Tai vistik galvojam daryti visa tai dažniau, kad patikusiems pakartoti, o naujiems prisijungti, tik kyla klausimas kaip dažnai ir kada? Vienas variantas yra pvz kas antrą ketvirtadienį susirinkti šiaip laiką praleisti, o kartais penktadieniais ne tik pažaisti, bet ir bendrą afterį daryti.
Taip pat, kad būtų didesnis azartas, pagalvokit ir apie žaidimo taisykles, iš ko galėtumėm žaisti arba ką reiktų daryti laimėjusiai/pralaimėjusiai komandai(-oms).
Kadangi aš viena visko nesugalvosiu kaip daugumai tiktų, todėl visų idėjos ir pamąstymai labai laukiami :)
Pakeitė 2012 Kovo 13 00:31
Atsakymai (169)
1 2 ... 12 »
Nežinomas
Nežinomas
Parašyta: 11/03/2012 17:54
buuuuuwoo labai smagu![b12] ir pazaiti ir susipazinti su naujeis bei sutikti senuosius narius! [f79] Laukiam l ir toliau tokiu pavakarooojimu...[e12] tikekimes sekantys tures ir afterparcius! [s168]
Nežinomas
Nežinomas
Parašyta: 11/03/2012 18:06
kazkam afterris matomai nepatiko :( :D:D:D buvo idomu. pirma karta kisau pirstukus i skylutes.. (as apie boulingo kamuolius jei ka :D:D:D )
Nežinomas
Nežinomas
Parašyta: 11/03/2012 19:10
Idėja nuo pat pradžių man pasirodė tikrai verta dėmesio, nes tik tokiu aktyviu būdu išsijudina ledai ar net pralaužia ledus tarp iksų bendruomenės narių, kurie užsitūnoja. Tad tikrai nesigailiu, jog pajūrio vėjai atpūtė manę nuo Molo, kad pamatyčiau šį gyvą reginį bei įsitikinčiau viskuo, ir kas be ko, morališkai palaikyt šios idėjos būtinumą. O dėl dažnumo man sunku pasakyt, nesu kaunietis, ir jo mentalitetui prijaučiantis asmuo, tai sunku įmatyt visą realybę. Mano nuomone, turėtų imti viršų ne vien sportinis azartas (turiu minti, jei tarkim bus komandų apdovanojimai, tai tada chebrytė ne tiek smagiai leis laiką, o inyks į tą inirtingą kovos azartą), nes gi tai tik įrankis sutvirtinant realų bendravimą tarp iksų narių. Kaip bebūtų keista, net savo personos bei organizatoriaus akimis žiūrint viskas buvo išties super (kaip pirmam kartui), nes galų gale nesam tobulybės. O jei kas ir nutiko ne taip sklandžiai kaip sumanyta, ko tikrai net neužmačiau, tai visados šį reikalą kompensuoja draugystė, kuri ir užglaisto nenumatytus trūkumus, o ne tik patiekiama bei išreiškiama nepagrįsta kritika. Ir dar grįžtant prie nominacijų temos, tai aš palaikau individualių apdovanojimų ritualą (dėl įvairių aplinkybių, tas komandinis apdovanijimas nėra patogus reikalas šitoje vietoje) Tarkim, tai galėtų būti tokios nominacijos 1. Geriausias dress kodas 2. Azartiškiausias žaidėjas 3. Aistringiausias žaidėjas 4. Geriausiai užvedantis savo komandą 5....Žinoma, kad galima prikūrt begales kitų originalių nominacijų šia nurodyta linkme, nes dabar tebuvo tik geriausio žaidėjo titulas...

O kas dėl afterio:
Kas norėjo, tai tas ir turėjo afterį pagal savo poreikius ir norus (gi visuomet gyvuoja afterio tradicija ir visi tai puikiai žino), o kita vertus, kai per labai trumpą laiką tiek daug tų skylutaičių pričiupinėji, kad net bet koks afteris nepakartos šio malonaus malonumo...[f43]
Nežinomas
Nežinomas
Parašyta: 11/03/2012 19:19
[quote='ramutaitis']Ir dar grįžtant prie nominacijų temos, tai aš palaikau individualių apdovanojimų ritualą (dėl įvairių aplinkybių, tas komandinis apdovanijimas nėra patogus reikalas šitoje vietoje) Tarkim, tai galėtų būti tokios nominacijos 1. Geriausias dress kodas 2. Azartiškiausias žaidėjas 3. Aistringiausias žaidėjas 4. Geriausiai užvedantis savo komandą 5....Žinoma, kad galima prikūrt begales kitų originalių nominacijų šia nurodyta linkme, nes dabar tebuvo tik geriausio žaidėjo titulas... [/quote]

Tada turėtų kažkas sėdėti ir stebėti visą žaidimą iš šono, kad galėtų išrinkti kelių titulų laimėtojus :D
Nežinomas
Nežinomas
Parašyta: 11/03/2012 19:35
Išeitis paprasta, panelės, kurios nenorės ar negalės žaisti (kaip šįsyk ir buvo) dėl savo lakuotų nagų grožio ar dar kitų priežasčių, tai jos kuo puikiausiai atliktų tos žiūri komisijos vaidmenį ir taip isilietų į tą visumą, tad nebus jau jaučiamas kažkoks toks kaip atskirties taškas: Jie žaidžia, o kiti kažkur tenai už borto lyg jų nebūtų...
Nežinomas
Nežinomas
Parašyta: 11/03/2012 21:02
galiu but stebetoju :P man tai patinka :D:D bet mergaites turi tada but butinai su dress codu[f81][f81][f28][f28][e12]
Pakeitė 2012 Kovo 11 21:02
Įrašai: 447
Parašyta: 11/03/2012 21:25
[quote='ramutaitis']Išeitis paprasta, panelės, kurios nenorės ar negalės žaisti (kaip šįsyk ir buvo) dėl savo lakuotų nagų grožio ar dar kitų priežasčių, tai jos kuo puikiausiai atliktų tos žiūri komisijos vaidmenį ir taip isilietų į tą visumą, tad nebus jau jaučiamas kažkoks toks kaip atskirties taškas: Jie žaidžia, o kiti kažkur tenai už borto lyg jų nebūtų...[/quote]


o mudvi ir nesijutom atskirtos [f1]
Nežinomas
Nežinomas
Parašyta: 11/03/2012 21:56
[img=d8ba0f7f091e1.jpg][/img]

[d8] cia ideja toms merginoms kurios nezais , gales but palaikymo komanda
Nežinomas
Nežinomas
Parašyta: 11/03/2012 22:18
[quote='bluecat']o mudvi ir nesijutom atskirtos [f1][/quote]

Gintarėli,
Aš nesu Tu, o kaip jautiesi žinai tik pati [s157]
Aš čia visai neturėjau jokios minties apie konkrečius nežaidžiančius asmenys [s144]
Tai tik bendras pasvarstymas, kaip bent tuos nežaidžiančius įtraukti į šį audringą vyksmą [b12]
Tarp kitko, kaip jau ir matai, jau atsirado vienas pretendentas į savanorius iš Panevėžio į žiūri komisijos kėdę...[d8]
Nežinomas
Nežinomas
Parašyta: 11/03/2012 22:21
ciur as komisijos pirmininkas :P skirkit is desines ir is kaires po zavia mergaite ir galesit lauzyt tuos keglius :D:D kysiu iskart pasakau , kad nepriimsiu :P
Pakeitė 2012 Kovo 11 22:22
Įrašai: 218
Parašyta: 12/03/2012 00:01
Manau kiekvienam renginiui reikia 'jungianciojo asmens' tipo zmogaus su mikrafu[f22] ar sisip reksnio, kuris kurtu bendra kolektyviskumo atmosfera [s169][s170][s168][d4][s163] Jei to nera, tai dalyviai tera tik grupe zmoniu, nepazystanciu netgi daugumos ir beviltiskai laukiantys renginio pradzios, draugiskumo atmosferos antpludzio, o galiausiai nukabine nosis ( varo linksmintis kitur)... skirstosi :)
Įrašai: 447
Parašyta: 12/03/2012 11:23
[quote='Pragaras']Manau kiekvienam renginiui reikia 'jungianciojo asmens' tipo zmogaus su mikrafu[f22] ar sisip reksnio, kuris kurtu bendra kolektyviskumo atmosfera [s169][s170][s168][d4][s163] Jei to nera, tai dalyviai tera tik grupe zmoniu, nepazystanciu netgi daugumos ir beviltiskai laukiantys renginio pradzios, draugiskumo atmosferos antpludzio, o galiausiai nukabine nosis ( varo linksmintis kitur)... skirstosi :)[/quote]


nebuvo taves ir nebuvo tvarkos :)
Įrašai: 218
Parašyta: 12/03/2012 17:18
Beda ta, kad nebuvo bardako! O per didele tvarka palaimos neatnesa;)
Įrašai: 2335
Parašyta: 12/03/2012 17:23
Tai kas laimėjo? Naujokai ar senbūviai [f85]
Nežinomas
Nežinomas
Parašyta: 12/03/2012 17:46
asmeniskai du straikai ir trys buckiai :) manau kaip pirmam sykiui vyyysai ledovai :D pajabat kas ten senbuvis kas naujokas :D ir nustokit i tas kastas cia skirstyt zmones :D
...