NE NARYS?
Registruokis

Forumas

naujovės

Įrašai: 7
Parašyta: 3/05/2012 12:52
Narys ištrynė atsakymą
Atsakymai (38)
Įrašai: 2335
Parašyta: 3/05/2012 17:23
Vatokia, mergina, pabandyk savo boifrendą šiek tiek pašantažuoti. Neduoti jam kurį laiką ir švelniai užsiminti, dėl ko tau pradėjo skaudėti galvą, ir tu nebenori įprastai. Jei jis nors kiek tave supranta - pasistengs tave išklausyti ir gal pats imsis iniciatyvos, kad kažką pakeisti. Mokykis vyrus palenkti į savo pusę. Tau tai pravers ateityje [f79]
Manau, kad buki patarimai, keisti kotą - čia ne vietoje.

P.S. Zmejka, tu juk geroji samarietė [f79]
Nežinomas
Nežinomas
Parašyta: 3/05/2012 21:31
atejo tete ir tare... tebunie, kaip as pasakysiu :D keista, kad dar komentaru per puse temos neisvale :D
Nežinomas
Nežinomas
Parašyta: 4/05/2012 15:10
[quote='Vatokia']Žodžiu situacija va tokia: Mano vaikis visiškai nenori naujovių, jam gerai dviese, lovoj, prie prigesintos šviesos, švelniai ir tu daryk ką nori, bandžiau šnekėtis, bet gavau štai ką: ateis laikas bus ir vaikas.
Tik ko tais to laiko jau laukti nebesinori [f18][/quote]

Tu ne "šnekėtis bandyk", o paprastai ir aiškiai pasakyk, kad tavęs nebetenkina tokia situacija, ir kad laikas daryt išvadas. Žinau aš tuos "bandžiau šnekėtis". Tikriausiai prasideda ir baigiasi nuo frazės "zuiki, o gal norėtum..." :D
Nežinomas
Nežinomas
Parašyta: 4/05/2012 21:51
[quote='nePatikimas']atejo tete ir tare... tebunie, kaip as pasakysiu :D keista, kad dar komentaru per puse temos neisvale :D[/quote]
Keista, kad tamstos įsiterpimo anyway [i]kokia tema[/i] bei viešų tarpusavio susirašinėjimų su tetom neištrina... [f43]
Temos autorei: pastovus seksas kaip senos šlepetės- patikima ir patogu. Jei vyras nesileidžia į eksperimentus, kurių nori- atidžiau pažiūrėk į save.
Nežinomas
Nežinomas
Parašyta: 6/05/2012 21:31
Yra "n" konservatyviu zmoniu ir nieko cia nepakeisi...sexas, t.y. sueitis tik vaikams daryt, naaaa geru geriausiu atveju is pareigos...mano pazistami netgi savaites diena turi per kuria jie "sueina" tipo sexadienis :DDD ir tai tik ale misionieriukas valdo...nekalbant oral, apie anal itariu ne nezino...vat tokie posakiai ir gimsta: "Visiems patinka analinukas, tik ne visi dar zino"... ;)
Nežinomas
Nežinomas
Parašyta: 7/05/2012 02:07
to skyenter: seni nukvakeliai mane maziausiai domina, todel ant tokiu man tik nusispjaut :)
to black: tas ir yra, kad nezino :) nes jei zinotu tokius malonumus, tai tas misionierius liktu kazkur devintam plane :) nu bet nieko :) svarbu gerai tiem, kurie tai zino :)
Nežinomas
Nežinomas
Parašyta: 9/05/2012 16:51
Tavo vaikis apuokas.. Nepyk, bet negaliu skaityti kaip neisnaudojamos tokios galimybes.
Nežinomas
Nežinomas
Parašyta: 11/05/2012 00:21
Aš žmonos keliolika metų naujovėms įkalbėti nesugebėjau: tyliai, ramiai, viena iš dviejų trijų pozų, būtinai tik lovoj, be garsų... Po kiek laiko pradėjau naujovių ieškoti kitur, pvz., šiame tinklalapyje. Naujovių aš tai radau, bet žmona tuo neapsidžiaugė...
Žodžiu, moj vam, molodež, sovet, - norit būt kartu, susitarkit.
...