NE NARYS?
Registruokis

Forumas

Pasiūlymas poros anketai

Įrašai: 2335
Parašyta: 6/01/2013 13:55
Kitame forume gime mintis :-)

Viename uzsienio portale, pamaciau labai man patikusi sprendima del poru anketos. Ten is dvieju anketu sukuriama pora ir kiekvienas is pusiu gali bendrauti atskirai, bet iejus i vieno is ju anketa - rodoma ir antra puse. Juk esame savistovus zmones ir kiekvienas reiskiame savo mintis, o ne kazkokio abstraktaus junginio. Net nesupranti kartais su kuriuo bendrauji ar tai vyras, ar moteris ar belytis asmuo. Beje, ten yra galimybe kurti ir vienos lyties anketas. O cia tokiu moteru tikrai yra, o gal ir vyru...
Atsakymai (18)
Įrašai: 2012
Parašyta: 6/01/2013 14:33
gime mintis:),perskacius sitai:),mano pirma mintele buvo-noriu sunaus:)ale jau pozna:).

O jei rimtai! Pritariam minciai :).visom galunem uz:)

pobodo is Drauges anketos seselinius debiloidus siust:)
Pakeitė 2013 Sausio 6 14:40
Įrašai: 2012
Parašyta: 6/01/2013 21:14
visko buna,skyrybos neisimtis,kas tada?
Nežinomas
Nežinomas
Parašyta: 7/01/2013 10:35
[quote='erotomanas']Kitame forume gime mintis :-)

Viename uzsienio portale, pamaciau labai man patikusi sprendima del poru anketos. Ten is dvieju anketu sukuriama pora ir kiekvienas is pusiu gali bendrauti atskirai, bet iejus i vieno is ju anketa - rodoma ir antra puse. Juk esame savistovus zmones ir kiekvienas reiskiame savo mintis, o ne kazkokio abstraktaus junginio. Net nesupranti kartais su kuriuo bendrauji ar tai vyras, ar moteris ar belytis asmuo. Beje, ten yra galimybe kurti ir vienos lyties anketas. O cia tokiu moteru tikrai yra, o gal ir vyru...[/quote]

;) prajuokinai iki ašarų. Kadangi nenoriu įžeisti - nieko nerašysiu :). Permąstyk gerai pats kaip yra čia - portale ir permąstyk kas yra esmė - anketa ar tai kas už jos?
Įrašai: 2012
Parašyta: 7/01/2013 16:54
[quote='KovinisParšas']Kitame forume gime mintis :-)

Viename uzsienio portale, pamaciau labai man patikusi sprendima del poru anketos. Ten is dvieju anketu sukuriama pora ir kiekvienas is pusiu gali bendrauti atskirai, bet iejus i vieno is ju anketa - rodoma ir antra puse. Juk esame savistovus zmones ir kiekvienas reiskiame savo mintis, o ne kazkokio abstraktaus junginio. Net nesupranti kartais su kuriuo bendrauji ar tai vyras, ar moteris ar belytis asmuo. Beje, ten yra galimybe kurti ir vienos lyties anketas. O cia tokiu moteru tikrai yra, o gal ir vyru...

;) prajuokinai iki ašarų. Kadangi nenoriu įžeisti - nieko nerašysiu :). Permąstyk gerai pats kaip yra čia - portale ir permąstyk kas yra esmė - anketa ar tai kas už jos?[/quote]

turesi pora kitaip mastysi
Nežinomas
Nežinomas
Parašyta: 7/01/2013 17:04
Šis įrašas buvo ištrintas moderatoriaus dėl Registracijos taisyklių pažeidimo
Įrašai: 2012
Parašyta: 7/01/2013 20:24
[quote='_KOBRA_']Gincia, galiu uzgarantuoti, kad Kovinis parselis turi pakankamai daug smegenu. Daugeli is cia besireiskianciu tikrai perspjauna... Beje, erotika, gal ir nebloga mintis, bet xxx nieks nepakeis :) man gerai ir taip :)[/quote]

simpatija:),ar smegenelese esme:).virtualiai super zmogus,pora(kovini cia ne apie tave!),o kai susitinkam:)-taip ir norisi pasakyt kad lygintuva pamirsom isjungt:).sedi cia neapsisprende:),siulyciau tokiems draugas.lt.
Įrašai: 15
Parašyta: 8/01/2013 12:20
Bet ziurim Erotomanas su savo manijom nenurimsta:) Mes PRIES! Mes "abstraktus junginys" PORA ir tik taip norime cia atrodyti!
Įrašai: 2335
Parašyta: 8/01/2013 16:10
Čia kad aiškiau atrodytų mano pasiūlymas:

[img=9b0f1c47bffdb.jpg][/img]

Viršuje yra posto/komentaro/žinutės savininkas, o apačioje - jo antroji pusė. Poros anketos, kaip tokios nebūtų, o būtų vyro ir moters anketos, su antrąja puse. Paieškoje būtų galima juos rasti kaip porą. Suradus paieškoje vieną iš pusių - matytusi ir antroji pusė, bei statutas: vedę, prisirišę, atviri santykiai, etc.

Sumažėtų abstrakčių porų. Ir bendrautume su konkrečiais žmonėmis :)

P.S. neberandu to svingerių puslapio, kur yra taip realizuota. Pamenu, kad tai angliškasis puslapis ar USA ar UK...
Nežinomas
Nežinomas
Parašyta: 8/01/2013 16:35
O man atrodo visai nebloga idėja, nes dabar išties situacija atrodo tokia, kad daugelyje porų anketų sėdi tiesiog vieni vyrai ir tiek. O taip būtų iškart matyt su kuo bendraujama ir kas ta antroji pusė. Aišku, kaip ir visuomet piktnaudžiavimo neišvensi, tačiau man idėja patinka.
Įrašai: 386
Parašyta: 8/01/2013 17:19
Narys ištrynė atsakymą
Pakeitė 2013 Sausio 8 17:20
Įrašai: 386
Parašyta: 8/01/2013 17:22
Narys ištrynė atsakymą
Įrašai: 431
Parašyta: 8/01/2013 17:22
O nera tokios galimybes, kad kiekvienas galetu pasirinkti? Kas nori registruojasi kaip pora, kas nori kaip du zmones poroje? Tiesiog su laiku viskas susiguletu ir kiekvienas darytu kaip jam patogiau :) :)
Įrašai: 2012
Parašyta: 8/01/2013 17:35
[quote='Keila']O man atrodo visai nebloga idėja, nes dabar išties situacija atrodo tokia, kad daugelyje porų anketų sėdi tiesiog vieni vyrai ir tiek. O taip būtų iškart matyt su kuo bendraujama ir kas ta antroji pusė. Aišku, kaip ir visuomet piktnaudžiavimo neišvensi, tačiau man idėja patinka.[/quote]

pritariu:),
lenkiu galva:),net paciam keista:)
Įrašai: 386
Parašyta: 8/01/2013 17:36
nu tai jei esi vienisas ir turi antra puse xuose, kuri irgi vienisa, tai gali "susiporuot"
jei esi kaip pora, ir dar turi anketa kaip vienisas irgi gali "susiporuot"
Įrašai: 2335
Parašyta: 8/01/2013 17:39
[quote='paulius_r']kazkas panasaus i tai?[/quote]
Iš dalies tai panašu, bet labai nepatogu. turi landžioti po anketas ir įdėmiai nagribėti kiekvieną punktą. beje, tokio statuso nerasi per paiešką. Šis statusas tik papildoma informacija. Žmonėms, ieškantiems poros, turi būti pirmoje eilėje matoma pora, miestas, gal dar amžius.

iksiukai, čia tik pasiūlymas administracijai. Gal tai labai sunkiai techninškai įgyvendinama, nežinau...
...