NE NARYS?
Registruokis

Forumas

Ieskau vyro seksui

Įrašai: 11
Parašyta: 6/01/2013 22:10
esu patraukli, jauna mergaite ir ieskau vyro (o gal dvieju?) pasidulkinimui (ar pasidulkinimams).

atleiskit man tokiai, bet iskelsiu kelis reikalavimus tam vieninteliui (ar tiems nevieninteliams):

1. Megstu vyresnius vyrus, sakykim nuo kokiu 27 iki 40 (ribos gali nestipriai svyruoti)
2. Noreciau, kad jis butu linkes dominuoti
3. Turetu stipria preferencija analiniam seksui
4. Fizinis patrauklumas yra svarbu, bet nereikalausiu to cia, ta prasme, pasitaikius progai, pati nuspresiu - juk vertinimai daznai buna skirtingi
5. Taip pat megstu gerus pokalbius ir kokybiska bendravima bei man yra svarbu uzmegsti tam tikro lygmens emocini rysi pries einant prie reikalo - turekit ta omeny :)

taigi tikriausiai tiek. kas susidomejot, nevenkit apie tai pranesti :)
Atsakymai (90)
« 1 2 3 ... 6 »
Nežinomas
Nežinomas
Parašyta: 8/01/2013 15:32
[quote='erotomanas']o jums neatrodo tai siek tiek keista? na tas faktas, jog as sukuriau cia, atrodytu, visiskai paprasta tema, kur tiesiog, be dideliu uzuolanku, isdesciau tai, ko noriu...
Reakcija yra natūrali todėl, kad merginos čia įpratusios naudotis vyrais. Čia didelė konkurencija, nes vyrų penkis kartus daugiau nei moterų, o moterų, kurios atvirai pasisakytų, kad ieško meilužio, sekso partnerio - labai nedaug. Nes, kaip pati pastebėjai,- vyrauja stereotipai. Moteris negali mūsų visuomenėje atvirai pasisakyti, kad nori sekso. Matai, tai nepadoru, vulgaru, pasileidėliška. Moteris gali tik subtiliomis užuominomis arba kūno kalba parodyti, kad ji trokšta sekso jau su konkrečiu pasirinktu partneriu. O jei moteris, tuo labiau jauna mergina pareiškia, kad nori dulkintis - mūsų visuomenėje kyla mintys, kad tai kekšė. Elementarus pavyzdys - Monic anketa. Apie ją net tema atskira sukurta.
Todėl aš sarkąstiškai paklausiau, ar tavo pašto dėžutė neužkaito, nes net neabejoju, kad gavai krūvas laiškų su pasiūlymais: tai kada susibėgam? o už kiek tu darai? ir panašiais.
Tikrai smagu, kad jaunos merginos pačios bando keisti mūsų mąstymą. Seksas nebėra kažkas tokio intymaus, kaip buvo brukama ankščiau. Tai viso labo geras emocianalus laiko praleidimas, pakeliantis bendra organizmo tonusą ir padedantis kovoti su stresu. Deja, dar daugeliui tai sunkiai suvokiama. Juk jokia paslaptis, kad moterys lygiai taip pat nori gero sekso. Bet vyrams tai pareikšti leidžiama, o moterims - ne![/quote]


Dėl tos konkurecijos. Kiek pastebėjau, ji čia atvirkštinė, ne didelė konkurencija tarp vyrų, o tarp moterų. Kiek skaitinėjau, tai didžioji dalis čia apsilankančių vyrų nėra suinteresuoti bendrauti bent minimaliam intelektualiniame lygyje, o tų, kurie yra suinteresuoti ne tik intymiam bendravimui ir dar gi sugeba kažką pasakyti yra tik saujelė. Taigi, tam būriui moterų, kurios domisi ne tik parama, nėra jau taip ir lengva čia (pataisykit,jei klystu) susirasti įdomų pašnekovą, su kuriuo užmegstas pokalbis gali virsti susitikimu, kuris galimai baigtusi intymiu bendravimu.
Nežinomas
Nežinomas
Parašyta: 8/01/2013 16:48
Visiškai sutinku su lamiloyd.
Ir Tikrai, Erotomanai, nėra paslaptis, kad moteris nori sekso, bet tai nereiškia, kad ji turi skėstis kas antram prašalaičiui. Ir tai nebūtinai yra auklėjimo pasekmė, ar baimė, kad pasmerks visuomenės puritonai. Flirtas, pokalbis, šokis ir, Pačio žodžiais kalbant: "kūno kalba privilioti partnerį", yra daug efektingiau, labiau jaudina. Kartais šis procesas būna net įdomesnis, įtraukiantis ir uždegantis, nei pats tikslas - seksas. Net kai norisi būti "išdulkintai gyvulio", malonus yra jo žadinimo procesas žmoguje
Pakeitė 2013 Sausio 8 16:57
Įrašai: 2335
Parašyta: 8/01/2013 17:28
[quote='Lara']Visiškai sutinku su lamiloyd.
Ir Tikrai, Erotomanai, nėra paslaptis, kad moteris nori sekso, bet tai nereiškia, kad ji turi skėstis kas antram prašalaičiui. Ir tai nebūtinai yra auklėjimo pasekmė, ar baimė, kad pasmerks visuomenės puritonai. Flirtas, pokalbis, šokis ir, Pačio žodžiais kalbant: "kūno kalba privilioti partnerį", yra daug efektingiau, labiau jaudina. Kartais šis procesas būna net įdomesnis, įtraukiantis ir uždegantis, nei pats tikslas - seksas. Net kai norisi būti "išdulkintai gyvulio", malonus yra jo žadinimo procesas žmoguje[/quote]
Tavo mintys teisingos, bet tai subrendusios moters mintys... Jaunos merginos dabar mąsto kitaip. O tema yra sukurta būtent tokios...
Įrašai: 1058
Parašyta: 8/01/2013 18:01
[quote='erotomanas']Visiškai sutinku su lamiloyd.
Ir Tikrai, Erotomanai, nėra paslaptis, kad moteris nori sekso, bet tai nereiškia, kad ji turi skėstis kas antram prašalaičiui. Ir tai nebūtinai yra auklėjimo pasekmė, ar baimė, kad pasmerks visuomenės puritonai. Flirtas, pokalbis, šokis ir, Pačio žodžiais kalbant: "kūno kalba privilioti partnerį", yra daug efektingiau, labiau jaudina. Kartais šis procesas būna net įdomesnis, įtraukiantis ir uždegantis, nei pats tikslas - seksas. Net kai norisi būti "išdulkintai gyvulio", malonus yra jo žadinimo procesas žmoguje
Tavo mintys teisingos, bet tai subrendusios moters mintys... Jaunos merginos dabar mąsto kitaip. O tema yra sukurta būtent tokios...[/quote]

Abi jos rašė apie tą patį - emocinį ryšį. Štai ir išlindo stereotipai apie subrendusias ir jaunas :)
Įrašai: 2335
Parašyta: 8/01/2013 18:12
[quote='medutis']

Abi jos rašė apie tą patį - emocinį ryšį. Štai ir išlindo stereotipai apie subrendusias ir jaunas :)[/quote]
Ne, meduti, čia moterų stereotipai, kad vyrams merginų reikia tik pasidulkinti!
Nežinomas
Nežinomas
Parašyta: 8/01/2013 19:58
[quote='erotomanas']
Tavo mintys teisingos, bet tai subrendusios moters mintys... Jaunos merginos dabar mąsto kitaip. O tema yra sukurta būtent tokios...[/quote]
Gal tuomet išsiplėsk ir papasakok, koks mąstymas jaunų merginų?
Pakeitė 2013 Sausio 8 20:02
Įrašai: 2335
Parašyta: 8/01/2013 22:58
Apie tai aš sprendžiu iš elgesio ir iš bendravimo su jaunomis merginomis. Jas valdo smalsumas ir noras eksperimentuoti. O apie jaunų merginų mąstymą, protingiausia būtų, jei jos pačios ir pasisakytų. Taigi lauksim bent jau temos autorės pasisakymo :)
Įrašai: 30
Parašyta: 9/01/2013 00:54
Na aš ne labai jauna,bet buvau jauna,tai pasisakysiu :) Anksčiau buvo svarbus pats nuotykis,noras įgyvendinti vieną ar kitą idėją,vaikinams/vyrams reikalavimai ne itin dideli,jei nebuvo apie ką pašnekėti bėdos nebuvo...susitikom,nepatiko ir išsibėgiojom kas sau.Su amžiumi bent jau man viskas keičiasi,gal senstu ar ką,bet norisi jau,kad ne tik nuotykis būtų,bet ir įdomus pokalbis,norisi jau kaip čia anksčiau rašė ir lengvo flirto,vilionių,kad ne vien plikas seksas būtų,o visapusiškai tiek fiziškai tiek dvasiškai smagiai praleistas laikas.Gi kartais ta visa preliudija nueita iki sekso taip įaudrina vaizduotę ir ne tik vaizduotę,kad tas seksas būna daug geresnis,nei vien tik "pasidulkinti" susitikus...
Pakeitė 2013 Sausio 9 00:55
Įrašai: 11
Parašyta: 9/01/2013 13:09
na as nelabai galeciau kalbeti uz visas jaunas merginas, viena vertus del to, kad greiciausiai mano patirtis yra galbut ne visai tipiska, kita vertus del to, kad nelabai tureciau su kuo lyginti, t.y, artimai, bent jau pastaruoju metu, nebendrauju su savo amziaus merginomis, ar merginomis apskritai. asmeniskai, dauguma atveju, jei ne visais visi mano lytiniai santykiai pasibaigdavo arba ilgalaikemis draugystemis arba jau prasidedavo nuo gilaus intelektualinio/dvasinio rysio. todel, as net nezinau ar man butinas emocinis rysys su kitu zmogum, kad galeciau su juo myletis, ar ne, nes tiesiog neturiu tokios patirties, kad galeciau sakyti ar priimtina man tai, ar ne :) greiciausiai, man reikalingas yra tam tikro lygmens pasitikejimas, supratimas, na ir be abejo, jau mineta kibirkstele ar emocine/intelektualine trauka, nes kitu atveju tos traukos gali apskritai nebuti :) na netraukia manes asmeniskai vien tik raumeningi vyru torsai, grazios akys - galbut. bet to matyt, bet jau iki siol, neuzteko :)

kodel as esu dabar cia? priezastis yra gana paprasta. esu ilgalaikiuose santykiuose su labai mylimu ir artimu zmogumi, taciau mus skiria nemazas atstumas, todel, geriausiu atveju matomes karta i menesi. tai, naturalu, tam tikri poreikiai lieka nepatenkinti. mes nesam isipareigoje ta prasme, jog privalome buti vienas kitam istikimi ta kuniska prasme, ar pavydim vienas kito. tiesiog, musu rysys yra auksciau viso to :) as tiesiog nenoriu kitu 'rimtu santykiu' paralelej, todel pabandziau uzsukti cia.
Įrašai: 1
Parašyta: 9/01/2013 19:14
o kodle ne 22m
Nežinomas
Nežinomas
Parašyta: 10/01/2013 21:39
another day, another hero.... another fake profile :)
Įrašai: 11
Parašyta: 11/01/2013 00:08
haha. kodel? :)
Nežinomas
Nežinomas
Parašyta: 11/01/2013 19:35
[quote='Keila']another day, another hero.... another fake profile :)[/quote]

Galų gale... nors kiek įdomesnė ir dėmesio vertesnė įžvalga :)
Įrašai: 120
Parašyta: 12/01/2013 14:39
[quote][/quote][quote='unicorns']o jums neatrodo tai siek tiek keista? na tas faktas, jog as sukuriau cia, atrodytu, visiskai paprasta tema, kur tiesiog, be dideliu uzuolanku, isdesciau tai, ko noriu. jus stebites "Bet esi tikrai padukus,taip ir toliau", "Va cia tai tema " ir pan. o tokiu ir panasiu nusistebejimu atsirado ir mano pasto dezuteje. keista ir tai, jog taip pasireiskia portalo senbuviai (!). atrodytu, lyg ir nieko cia ypatingo neturetu buti, tokia yra sito portalo paskirtis, taciau, toks is paziuros paprastas, ganetinai tiesus postas sukele tokias reakcijas.

sutikite su manimi arba nesutikite, taciau, man rodos, musu seksualine kultura yra dar "per jauna" tokiam reiskiniui kaip pazintysxxx. na pasiskaicius kitas forumo temas, ar kitu nariu laiskus, toks ispudis susidaro. nors ir saito yra deklaruojamos itin laisvos paziuros, taciau man pasirode cia, kad daugelio nariu elgesys ir poziuriai cia yra susije labiau su "bandymu atsikratyti kaustanciu tabu" nei su "tabu nebuvimu" ir kad cia stipriai gajus ivairus stereotipai ir tai, kad ju elgesys portale yra labiau susijes su socialiniu normu paisymu, bandymu atitikti tas "senasias seksualines normas" ir tuo paciu joms pasipriesinti. tiesiog turiu omenyje tai, kad si deklaruojama "laisvamanyste" savy slepia laisves nebuvima.

taip pat, as suprantu, kad cia egzistuoja nemaza prostitucijos problema ir tai galetu daryti itaka tokiai nariu reakcijai i mano skelbima. taciau, tai yra tik viena medalio puse, nes, kaip suprantu, cia yra daug skirtingu zmoniu, su skirtingais poreikiais ir ne tik vyru, bet ir moteru tarpe. ir tas faktas, jog sis tinklalapis yra lyderiaujantis sioje srityje lietuvisko interneto platybese ir gal net vienintelis (gal klystu?) (turiu omenyje, jog tai YRA tendencija), atskleidzia ta fakta jog sis projektas yra nesavalaikis musu kulturoje. musu mastymas dar toli grazu nera laisvas. siek tiek liudna, kad zmones cia, turedami kad ir ta dideli anonimiskuma vistiek yra kaustomi baimiu: "o ka apie mane pagalvos?", "tai nera normalu" ir "as nesu iskrypelis" - tokiomis frazemis operuojama dalyviu tarpe. o as cia, tokiu paprastu (naturaliu) pasisakymu tik pranesiau apie tai, ko man reikia, nebandydama savo noru ir poreikiu slepti po 1000 ginybiniu mechanizmu uzvalkalu, ir stai, reakcija tokia.

kokia jusu nuomone?[/quote]


kaip pirstu i aki pataike panele. Visi vieni kitus teisia, smerkia ir t.t ir t.t o turetu buti visai kitaip, paprasciausiai jeigu kas nepatinka ignoruoji ir tiek :)
Nežinomas
Nežinomas
Parašyta: 13/01/2013 10:01
O šiaip tai gera tema - reikia džiaugtis kad dar reikalingas vyras seksui šiais laikais :)
...