NE NARYS?
Registruokis

Forumas

Vakarėliai, jų kaina ir kokybė

Įrašai: 431
Parašyta: 2/10/2013 15:04
Ar įmanoma už ypač mažą kainą suorganizuoti vakarėlį, kuriame jo dalyviai jaustųsi patogiai ir išsivežtu gerus prisiminimus?
Ką mes tikimės gauti mokėdami daugiau ir ar to reikia geram vakarėliui?
Atsakymai (197)
« 1 ... 5 6 7 ... 14 »
Įrašai: 148
Parašyta: 3/10/2013 14:34
[quote='Gincia_balamutas']Gincia, man butu geda dejuoti bel to, kad po vakarelio tavo suo nesueda likusio maisto, bent nesiskelbk, tai nepagarba dalyvavusiems pas tave vakarely,, o jei lieka daug maisto, atiduok i Carita, uz tai tau dar pedekos, bet buk geras nesumenkink zmoniu kurie buna pas tave vakarely

geda ar dejuoti[f43],as keikejus,kai kroviau in bazine[f43].Dar kart sakom vezam po truputi:).o jei norit musu boba pamaitint:)prasom:)[/quote]
tai dar karta parodai nepagarba vakarelio dalyviams...
Įrašai: 2335
Parašyta: 3/10/2013 14:37
Gincia, geriau vaikams prie parduotuves atiduok, bet tik neserk suni netinkamu jam maistu. Pagalvok ir apie vaikus, ir apie jusu suni.
P.S. mano katei nei uz ka neikisi kiaulienos, o tuo labiau virtos ar parukytos.
Nežinomas
Nežinomas
Parašyta: 3/10/2013 14:43
[quote='erotomanas']Gincia, geriau vaikams prie parduotuves atiduok, bet tik neserk suni netinkamu jam maistu. Pagalvok ir apie vaikus, ir apie jusu suni.
P.S. mano katei nei uz ka neikisi kiaulienos, o tuo labiau virtos ar parukytos.[/quote]
o mano vienas katinas ėda kiaulieną tiek žalią, tiek virtą, o pvz. jam kalakutienos nė už ką neįkiši, kaip ir bet kokio "katiniško" maisto. O kita ėda tik sausą, bet net konservų ar guliašų nepripažįsta. O šuniui tinka ir naudinga viskas, šunys ne katinai - neišrankūs.
Įrašai: 2335
Parašyta: 3/10/2013 14:55
[quote=`keila`]
o mano vienas katinas ėda kiaulieną tiek žalią, tiek virtą, o pvz. jam kalakutienos nė už ką neįkiši, kaip ir bet kokio "katiniško" maisto. O kita ėda tik sausą, bet net konservų ar guliašų nepripažįsta. O šuniui tinka ir naudinga viskas, šunys ne katinai - neišrankūs.[/quote]
Vienoje knygoje apie veislines kates, buvo parasyta, kad joms netinka kiauliena jokiu pavidalu...
Bet mes jau uzsiciklinom su maistu. Tema apie kainos-kokybes santyki vakareliuose.
Taciau, as manau, kad Ixsiukai turejo mintyje ne privacius, o pazintysxxx.com, organizuojamus vakarelius.
Nežinomas
Nežinomas
Parašyta: 3/10/2013 14:58
Gincia,gal gali paaiskinti kuom skiriasi mano vakareliai nuo jurgos vakareliu ir tavo vakareliu? Lygiai tokie patys.todel nesakyk,kad pas kitus pisbaliai,o pas tave kazkas ipatingo.esu dalyvavusi visuose,nesureiksmink saves,nes net neskanu skaityti.nusileisk ant zemes.nezinociau,nekalbeciau.
Įrašai: 55
Parašyta: 3/10/2013 15:00
[quote='jolantax']Gincia,gal gali paaiskinti kuom skiriasi mano vakareliai nuo jurgos vakareliu ir tavo vakareliu? Lygiai tokie patys.todel nesakyk,kad pas kitus pisbaliai,o pas tave kazkas ipatingo.esu dalyvavusi visuose,nesureiksmink saves,nes net neskanu skaityti.nusileisk ant zemes.nezinociau,nekalbeciau.[/quo

kaip kuo skiriasi? pas mus komercija ir pistbaliai, o pas ji aukstuomenes banketai ir uz aciu
Įrašai: 148
Parašyta: 3/10/2013 15:00
[quote='jolantax']Gincia,gal gali paaiskinti kuom skiriasi mano vakareliai nuo jurgos vakareliu ir tavo vakareliu? Lygiai tokie patys.todel nesakyk,kad pas kitus pisbaliai,o pas tave kazkas ipatingo.esu dalyvavusi visuose,nesureiksmink saves,nes net neskanu skaityti.nusileisk ant zemes.nezinociau,nekalbeciau.[/quote]
pritariu stobaliai... bent pas mus vakareliuosee buna prizai ar kazkokios dovaneles dalyviams, Gincia pas tave BANKETUOSE tikrai to nepastebejau
Įrašai: 2335
Parašyta: 3/10/2013 15:10
Mielos moterys, nesuasmeninkit pas ka geriau ar blogiau. Diskutuojam kaip pagerinti bet kokio vakarelio kokybe ir nesvarbu ar tai pisbalis ar pazinciu vakaruska, ar naktinis erotinis klubas.
Nežinomas
Nežinomas
Parašyta: 3/10/2013 15:12
Jeigu galima, as taip nedrasiai biskio isiterpsiu tarp diskutuojanciu apie sunu, kaciu ir zmoniu edala bei kurio vakareliai geresni, o taipogi tuo paciu priminsiu, kad temike sesi puslapiai atgal buvo apie vakareliu kainas ir kokybe. Atsiprasau, kad pertraukau, prasom testi[s176]
Įrašai: 2335
Parašyta: 3/10/2013 15:21
O as noreciau pas muduabudu i pirtele. Retai tokius smaikstuolius sutiksi, o man butu visai nesvarbu, ar saslai kiaulienos, ar avienos. Tik jie zalciai manes nekviecia :)
Nežinomas
Nežinomas
Parašyta: 3/10/2013 15:24
O žiūrėkite, turiu ir aš klausimą, jei jau čia susirinko visi likę organizatoriai ir pradėjo kapotis pas ką renginys geresnis, pas ką rankšluosčiai minkštesni. Kodėl visi jūsų renginiai vyksta pirtyse? Čia ką tokia mada dabar? Su rankšluosčiu ir šlepetėmis ir nutekėjusiu makiažu po pirties? Nes skaitant renginių skiltį dauguma renginių vienodi savo konceptu, skiriasi gal tik miestai ir dešrelės.
Įrašai: 2012
Parašyta: 3/10/2013 15:46
[quote='Lara']O žiūrėkite, turiu ir aš klausimą, jei jau čia susirinko visi likę organizatoriai ir pradėjo kapotis pas ką renginys geresnis, pas ką rankšluosčiai minkštesni. Kodėl visi jūsų renginiai vyksta pirtyse? Čia ką tokia mada dabar? Su rankšluosčiu ir šlepetėmis ir nutekėjusiu makiažu po pirties? Nes skaitant renginių skiltį dauguma renginių vienodi savo konceptu, skiriasi gal tik miestai ir dešrelės.[/quote]


Draugai,svarbiau:)
Nežinomas
Nežinomas
Parašyta: 3/10/2013 16:48
[quote='erotomanas']O as noreciau pas muduabudu i pirtele. Retai tokius smaikstuolius sutiksi, o man butu visai nesvarbu, ar saslai kiaulienos, ar avienos. Tik jie zalciai manes nekviecia :)[/quote]

Cia kaip tam anekdote - senas, plikas, o..niekaip neapsisprendi[f43] Papesioji tave forume - zegnojies, kad tavo ne kojos pas mus nebus, praeina kiek laiko - atvaziuot bevelytum[f43] Stabilumo kaip tai trukst, nemanai?;) O i temos tema - bijau, kaip cia viena ponia labai razumniai isdeste, kad atvykimo sanaudos gali niekaip nesusikoreliuoti su organizatoriu uzlankstyta kaina uz pirtele bei turimais biudzeto istekliais....Sustosi kur nors palei Raseinius, saliarkai pasibaigus, susalsi, neduok die, pas Abraoma iseisi - visa likusi gyvenima tokia netektis ant mano sazines gules[f21]
Nežinomas
Nežinomas
Parašyta: 3/10/2013 16:53
[quote='Lara']O žiūrėkite, turiu ir aš klausimą, jei jau čia susirinko visi likę organizatoriai ir pradėjo kapotis pas ką renginys geresnis, pas ką rankšluosčiai minkštesni. Kodėl visi jūsų renginiai vyksta pirtyse? Čia ką tokia mada dabar? Su rankšluosčiu ir šlepetėmis ir nutekėjusiu makiažu po pirties? Nes skaitant renginių skiltį dauguma renginių vienodi savo konceptu, skiriasi gal tik miestai ir dešrelės.[/quote]

As cia gal biski ne i tema, bet butu idomu kur nors gauti sarasiuka, kur dar galetu tokio tipo renginukai vykti, jei ne vadinamojam kaimo turizme ar pirtelese?:) Turiu galvoje poroms skirtus renginius:)
Įrašai: 2335
Parašyta: 3/10/2013 18:20
Mudu, tiesiog esu žingeidus [f85]
...