NE NARYS?
Registruokis

Forumas

Vakarėliai, jų kaina ir kokybė

Įrašai: 431
Parašyta: 2/10/2013 15:04
Ar įmanoma už ypač mažą kainą suorganizuoti vakarėlį, kuriame jo dalyviai jaustųsi patogiai ir išsivežtu gerus prisiminimus?
Ką mes tikimės gauti mokėdami daugiau ir ar to reikia geram vakarėliui?
Atsakymai (197)
« 1 ... 6 7 8 ... 14 »
Nežinomas
Nežinomas
Parašyta: 3/10/2013 18:46
[quote='erotomanas']Mudu, tiesiog esu žingeidus [f85][/quote]
As po siai dienai jauciu didziule nostalgija 9-aji desimtmeti ypac aktualiai buvusiai taisyklei-maziau zinosi, ramiau (ir kas be ko-ilgiau) gyvensi:)
Įrašai: 2335
Parašyta: 3/10/2013 19:21
[quote='muduabu2']Mudu, tiesiog esu žingeidus [f85]
As po siai dienai jauciu didziule nostalgija 9-aji desimtmeti ypac aktualiai buvusiai taisyklei-maziau zinosi, ramiau (ir kas be ko-ilgiau) gyvensi:)[/quote]
Šiandien ta taisyklė visai negalioja, nes jei mažiau žinosi - nieko neuždirbsi.
Nežinomas
Nežinomas
Parašyta: 3/10/2013 19:42
Šis įrašas buvo ištrintas moderatoriaus dėl Registracijos taisyklių pažeidimo
Pakeitė 2013 Spalio 4 07:20
Nežinomas
Nežinomas
Parašyta: 3/10/2013 19:49
Šis įrašas buvo ištrintas moderatoriaus dėl Registracijos taisyklių pažeidimo
Nežinomas
Nežinomas
Parašyta: 3/10/2013 19:52
Šis įrašas buvo ištrintas moderatoriaus dėl Registracijos taisyklių pažeidimo
Nežinomas
Nežinomas
Parašyta: 3/10/2013 20:25
Šis įrašas buvo ištrintas moderatoriaus dėl Registracijos taisyklių pažeidimo
Įrašai: 2335
Parašyta: 3/10/2013 21:48
[quote='erotomanas']Gincia, kartais tau reiktų nusileisti ant žemės ir pagalvoti, kad žmonės ne vien vakarėliais gyvena. Ir tai tik papildoma pramoga, bet ne siekiamybė bet kokia kaina taip leisti laisvalaikį. Pabandyk surinkti avansus - ir pamatysi, kaip pirtyje švęsi vienas [f43][/quote]
[quote='resketenai']esi neteisus Erotomanai,pvz pas mane taisykle aiski karta neatejei tai antra karta nepateksi,beja ne tik kad pasitvirtino bet ir buvo atvejis kai zmogus nepraneses neatvyko i vakareli po dvieju dienu atnese puokste geliu,buteli wiskio,paaiskino kad ji butu pirkes vakareliui ir pirties kaina,va tokie zmones visad laukiami,jie supranta vakarelio kaina ir tai kad jei jis butu perspejas is anksto as buciau i jo vieta priemus kita[/quote]
Aš būnu daug dažniau teisus, nei neteisus [f22]
Įrašai: 1058
Parašyta: 3/10/2013 23:32
[quote='resketenai']isiterpsiu ir as,nu neteko dar girdet kad kas nors is sirdies padares vakarelius PRALOPSTA[s172][/quote]

Kad PRALOBSTA, tai tikrai neteko girdėt, bet kad PRALOPSTA (palengva tampa lopais), tai labai gali būt :D
Įrašai: 2012
Parašyta: 4/10/2013 09:50
[quote='jolantax']Gincia,gal gali paaiskinti kuom skiriasi mano vakareliai nuo jurgos vakareliu ir tavo vakareliu? Lygiai tokie patys.todel nesakyk,kad pas kitus pisbaliai,o pas tave kazkas ipatingo.esu dalyvavusi visuose,nesureiksmink saves,nes net neskanu skaityti.nusileisk ant zemes.nezinociau,nekalbeciau.[/quote]


Niekuom nesiskiria:),as viena kart visiems padarysiu komercini pisbali,paziuresim kas sudalyvaus:),is ankto kaina sakau nuo 500,vyrai apmoka.
Įrašai: 2012
Parašyta: 4/10/2013 09:55
[quote='erotomanas']Gincia, geriau vaikams prie parduotuves atiduok, bet tik neserk suni netinkamu jam maistu. Pagalvok ir apie vaikus, ir apie jusu suni.
P.S. mano katei nei uz ka neikisi kiaulienos, o tuo labiau virtos ar parukytos.[/quote]

parasiau apie suni tik del to kad,nevestumet kg.valgyt blyn atvaziiuoja[f43],apzoros[f43]
Įrašai: 2012
Parašyta: 4/10/2013 09:58
[quote='SexBaroniene']Gincia,gal gali paaiskinti kuom skiriasi mano vakareliai nuo jurgos vakareliu ir tavo vakareliu? Lygiai tokie patys.todel nesakyk,kad pas kitus pisbaliai,o pas tave kazkas ipatingo.esu dalyvavusi visuose,nesureiksmink saves,nes net neskanu skaityti.nusileisk ant zemes.nezinociau,nekalbeciau.
pritariu stobaliai... bent pas mus vakareliuosee buna prizai ar kazkokios dovaneles dalyviams, Gincia pas tave BANKETUOSE tikrai to nepastebejau[/quote]

pasitaisysim:),gausit po pradurta sargi[f43]
Įrašai: 2012
Parašyta: 4/10/2013 10:00
[quote='resketenai'][quote='erotomanas']Gincia, kartais tau reiktų nusileisti ant žemės ir pagalvoti, kad žmonės ne vien vakarėliais gyvena. Ir tai tik papildoma pramoga, bet ne siekiamybė bet kokia kaina taip leisti laisvalaikį. Pabandyk surinkti avansus - ir pamatysi, kaip pirtyje švęsi vienas [f43][/quoteesi neteisus Erotomanai,pvz pas mane taisykle aiski karta neatejei tai antra karta nepateksi,beja ne tik kad pasitvirtino bet ir buvo atvejis kai zmogus nepraneses neatvyko i vakareli po dvieju dienu atnese puokste geliu,buteli wiskio,paaiskino kad ji butu pirkes vakareliui ir pirties kaina,va tokie zmones visad laukiami,jie supranta vakarelio kaina ir tai kad jei jis butu perspejas is anksto as buciau i jo vieta priemus kita[/quote]


o galima gintaro kranto vineli,in dovanu jei kazkada nepranese nesudalyvausim:)
Įrašai: 2012
Parašyta: 4/10/2013 11:56
temos savinikai:),ku darom:komercini pisbali,nekomercini bet pisbali,ar normalu komercini pisbali?,o gal fainu Draugu susibegima:)
Nežinomas
Nežinomas
Parašyta: 4/10/2013 12:15
Gražiai čia jūs padiskutavote. Bet jei leisite man įkišti savo žioplą trigrašį, ar tie vakarėliai vyksta tik kažkokiam vip išrinktųjų rateliui, ar ir paprastiem mirtingiesiems, tokiems, kaip aš, vargšė Aukštaitijos pelė? kaip žinot? (oj suvarys dabar mane visi, jau matau lekiant akmenis ir švilpiant spiras) :D
Įrašai: 2335
Parašyta: 4/10/2013 12:55
[quote='Kamania']Gražiai čia jūs padiskutavote. Bet jei leisite man įkišti savo žioplą trigrašį, ar tie vakarėliai vyksta tik kažkokiam vip išrinktųjų rateliui, ar ir paprastiem mirtingiesiems, tokiems, kaip aš, vargšė Aukštaitijos pelė? kaip žinot? (oj suvarys dabar mane visi, jau matau lekiant akmenis ir švilpiant spiras) :D[/quote]
Patarimas. Susidraugauk su Gincia ir tapsi vip išrinktąja [f43] Oi, norėjau į privatą parašyti [f85]
...