NE NARYS?
Registruokis

Forumas

KONKURSAS!!! LAIMĖK KVIETIMUS Į PAZINTYSXXX VALENTINO VAKARĖLĮ KLUBE MEN'S FACTORY

Įrašai: 34
Parašyta: 13/02/2014 11:57
Su didžiausiu džiaugsmu norime jums padovanoti 3 porinius kvietimus (mergina+vaikinas) į XXX St. Valentines day – True Aroma of Love renginį kuris vyks vasario 15, 22:00 klube Men's Factory.

Komentaruose įrašykite savo arba nario, kuris Jūsų manymų yra vertas gauti šiuos kvietimus nicką bei priežastį, kodėl būtent jam turėtų atitekti šis puikus prizas.

Nugalėtojus paskelbsime vasario 14 d. 16:00.

P.S. nugalėtojai gaus ir VIP narystes.
Atsakymai (45)
Įrašai: 2
Parašyta: 13/02/2014 12:12
Manau sis prizas turetu atitekti panelei nicku Brazill! ji isties verta sio prizo, kadangi yra apsilankiusi jau ne viename Jusu surengtame vakarelyje bei dalyvavusi ant scenos Jusu zaidimuose, ir siaip labai sexuali simpatiska bei belenkaip nereali mergycka!:)
Įrašai: 433
Parašyta: 13/02/2014 12:20
prizai,prizeliai man patinka Istar,43,na ji asmenybe,turinti charizma,nuomone,pagal mane tikra dama ir manau ji papuostu vakareli,draugiska,nuosirdi,tai manau ji verta yra prizo..........(jei ka atsiprasau,gal nesupyksi)
Įrašai: 7
Parašyta: 13/02/2014 12:26
Nickas: [b]Sqlaner[/b] už veterano statusą [b]Narys nuo: 7 Sausio 2005[/b]


P.S. Būtų simboliškai :D
Nežinomas
Nežinomas
Parašyta: 13/02/2014 12:34
sveiki na as nesuslaikiau, o galima xxx giminele pasiulyti,pradesim nuo veteranu seneliui referee sirdute,teveliui erotomanui sirdute -buckis,brangiausiam apsauginukui saldainiukas tau :),broliukam Balamutui :) dar is Alytaus broliukam baikeriukam,vilniaus broliukam baikeriukam,sesutem jau net nebesuskaiciuoju Ingusia,Sexbaroniene ,Saksa,klaipedos sesutem,jetau o dar va kaunui didelis ciupaciupsas, manau Adminam pakvietimu neuzteks ;) ,na nieko bet jie man visi brangus ir VISUS SU VALENTINUKU VISUS JUS SU MEILES DIENA !!!!!!!!!!
Įrašai: 2335
Parašyta: 13/02/2014 12:58
Ačiū Satija, dukryt [f41] Bet man nereikia pakvietimo, nes pats tuo pačiu metu būsiu kitame vakarėlyje.
Net nežinau, ką rekomenduoti, nes tie, kuriuos pažįstu ir kuriems reiktų pakvietimo - dalyvaus kitur :)

Sugalvojau :) nePatikimas. Jam duokit pakvietimą. Jis toks nedrąsus ir niekaip nesudalyvauja. Bus vyrukui paskatinimas :)
Nežinomas
Nežinomas
Parašyta: 13/02/2014 13:10
[quote='erotomanas']Ačiū Satija, dukryt [f41] Bet man nereikia pakvietimo, nes pats tuo pačiu metu būsiu kitame vakarėlyje.
Net nežinau, ką rekomenduoti, nes tie, kuriuos pažįstu ir kuriems reiktų pakvietimo - dalyvaus kitur :)

Sugalvojau :) nePatikimas. Jam duokit pakvietimą. Jis toks nedrąsus ir niekaip nesudalyvauja. Bus vyrukui paskatinimas :)[/quote]




eeee teveliuk, as jum siunciau visiem meiles prisipazinima, nesvarbu kur busite ar nebusite, manau nepakaks tiek kvietimu :)))) o nepatikimas didelis berniukas,manau palydos jam nereikia ir kvietimu, juk jam neytiksi,viskas jam blogai :(
Nežinomas
Nežinomas
Parašyta: 13/02/2014 13:54
[quote='erotomanas']Ačiū Satija, dukryt [f41] Bet man nereikia pakvietimo, nes pats tuo pačiu metu būsiu kitame vakarėlyje.
Net nežinau, ką rekomenduoti, nes tie, kuriuos pažįstu ir kuriems reiktų pakvietimo - dalyvaus kitur :)

Sugalvojau :) nePatikimas. Jam duokit pakvietimą. Jis toks nedrąsus ir niekaip nesudalyvauja. Bus vyrukui paskatinimas :)
[/quote]
Lasinini. Jei as cia kiekvieno savo zingsnio nekomentuoju, tai da nereiskia kad nedalyvavau niekur. Ir kiek tau reikia kalt i ta durna puodyne kad ne visi zmones cia del tu vakareliu anketas susikure:))
Niekaaip as neisgydau tavo trenktos galvutes..
Beje, uzgavenes ant nosies, tad lasininio etatas laisvas.
Pakeitė 2014 Vasario 13 14:02
Nežinomas
Nežinomas
Parašyta: 13/02/2014 13:56
Atsakant i temos klausima : vieno is pakvietimu esu vertas as ir panele su nick vedenedomina.. esam draugai ir nebuve sionportalo rengiamuose vakareliuose. Ta akis paganyt butu saunu. Naryste ir priimaime;) tikimes nugaleti siame itemptame konkurse:)
Įrašai: 2012
Parašyta: 13/02/2014 17:17
Tik 3 pakvietimai[d8].Galetumet nors 14 pasiulyt.Sese Aciu:),ir as nesusilaikiau:)tiksliau susilaikiau,neskaitant krutines:).Nesubrendeli dziaugiames:),pagaliau suradai ne sli.....,o siulydamas save nepamirsk koja pakelt ar uodega,zema.Gal ir balsuociau uz cmo,jei jis pazadetu striptiza susokt,jei ne,tada siulome Istar[f41]:)su Draugu.
Nežinomas
Nežinomas
Parašyta: 13/02/2014 20:45
VIP Satijukas,uz gera nuotaika,energija ir reklamini veida[f36]gincia balamutas uz nepailstamus,balamutiskus komentarus forumuose[s117]ir 3 VESIOLYJ uz puikias XXX fotosesijas,tai zmogus kuris nepailstamai fiksavo visas istvirkiausias akimirkas[f40]
Pakeitė 2014 Vasario 13 21:05
Nežinomas
Nežinomas
Parašyta: 13/02/2014 20:50
[quote='resketenai']VIP Satijukas,uz gera nuotaika,energija ir reklamini veida[f36][/quote]



ui isdykele[f65] ir tau uz visada geriausia nuotaika ir skambu balsa[f26], uz ydeju realizatore[f63][f63],ir aplamai jum abiem reiketu iteikti pakvietima[f33], jus tokia sauni mylinti pora[of81][of81] pavyzdys mum visiems [f70]
Įrašai: 2012
Parašyta: 13/02/2014 20:58
kas daugiau duos,uz ta ir balsuosiu:),vo tiap:)
Įrašai: 55
Parašyta: 13/02/2014 21:26
Aciu, sesut, ir tave su artejanciu Valentadieniu [f41][s155][s152]




[quote='satijukas']sveiki na as nesuslaikiau, o galima xxx giminele pasiulyti,pradesim nuo veteranu seneliui referee sirdute,teveliui erotomanui sirdute -buckis,brangiausiam apsauginukui saldainiukas tau :),broliukam Balamutui :) dar is Alytaus broliukam baikeriukam,vilniaus broliukam baikeriukam,sesutem jau net nebesuskaiciuoju Ingusia,Sexbaroniene ,Saksa,klaipedos sesutem,jetau o dar va kaunui didelis ciupaciupsas, manau Adminam pakvietimu neuzteks ;) ,na nieko bet jie man visi brangus ir VISUS SU VALENTINUKU VISUS JUS SU MEILES DIENA !!!!!!!!!![/quote]
Nežinomas
Nežinomas
Parašyta: 13/02/2014 21:29
[quote='Gincia_balamutas']kas daugiau duos,uz ta ir balsuosiu:),vo tiap:)[/quote]


hihi [f43]broliuk mes galim imti[e11][f21] jai tik kas duotu[f28] - jaigu ka[d8] as apie pakvietimus[f17] ir vip loze [f32][f31]
Nežinomas
Nežinomas
Parašyta: 13/02/2014 21:31
[quote='saksa']Aciu, sesut, ir tave su artejanciu Valentadieniu [f41][s155][s152]




sveiki na as nesuslaikiau, o galima xxx giminele pasiulyti,pradesim nuo veteranu seneliui referee sirdute,teveliui erotomanui sirdute -buckis,brangiausiam apsauginukui saldainiukas tau :),broliukam Balamutui :) dar is Alytaus broliukam baikeriukam,vilniaus broliukam baikeriukam,sesutem jau net nebesuskaiciuoju Ingusia,Sexbaroniene ,Saksa,klaipedos sesutem,jetau o dar va kaunui didelis ciupaciupsas, manau Adminam pakvietimu neuzteks ;) ,na nieko bet jie man visi brangus ir VISUS SU VALENTINUKU VISUS JUS SU MEILES DIENA !!!!!!!!!![/quote]


pati mielaisia[s134] ir brangiausia [s164]seimyna [f52]ui kaip jus visus MYLIU MYLIU MYLIU MYLIU [of81]
...