NE NARYS?
Registruokis

Forumas

Svingeriu vakareliai

Nežinomas
Nežinomas
Parašyta: 20/04/2010 12:03
Noretume suzinoti kaip papulti i gera ir kokibyska svingeriu vakareli? Ar reikia tureti kokiu tai pazinciu?
Atsakymai (250)
« 1 ... 7 8 9 ... 17 »
Įrašai: 65
Parašyta: 8/11/2010 23:00
Juokingi ,,akademinio'' minusai...mažas partnerių pasirinkimas.....Tai dar kartą parodo, kaip žmonės supranta kokybę ir kiekybę...
Ne partnerių gausa, bet ero fantazijos ir pajėgumas tai įgyvendinti puošia vakarą..Bet KIEKVIENAM SAVO...[b7]
Įrašai: 2335
Parašyta: 9/11/2010 08:48
[quote='trixy']Juokingi ,,akademinio'' minusai...mažas partnerių pasirinkimas.....Tai dar kartą parodo, kaip žmonės supranta kokybę ir kiekybę...
Ne partnerių gausa, bet ero fantazijos ir pajėgumas tai įgyvendinti puošia vakarą..Bet KIEKVIENAM SAVO...[b7][/quote]
Toks įspūdis, kad jūs per daug idealizuojat santykius svinge... ir sprendžiat apie žmones, visai jų nepažinodami...
Nežinomas
Nežinomas
Parašyta: 9/11/2010 11:37
[quote='erotomanas']Toks įspūdis, kad jūs per daug idealizuojat santykius svinge... ir sprendžiat apie žmones, visai jų nepažinodami...[/quote]

Cia matomai [b]vertingiausia[/b] musu perskaityta fraze per visa tema! 90% pilieciu perdem idealizuoja santykius tarp poru, iremina i kazkokios perdetos poezijos, romantikos, kas dar baisiau "meiles" remus. [f76]
Bukite atviri sau, ar namuose kas vakara myledamiesi su vyru/zmona taip "idealizuojate" seksa? O gal tiesiog namini vyra nebesinori idealizuoti, todel ieskomi pakaitalai, kaip is kokios muilo melodramos - grazus, atletiski, saldus, demesingi, erotiski, svelnus, neskubantys ir suprantantys moteri. O dabar vel paziurekite i savo vyra. Cia jis? Ne? Ar tikrai kitai moteriai jis atrodys toks, koks aprasytas auksciau? O jus?
O norint visa tai nuvainikuoti, siulau pastatyti miegamajame automatine foto ar video kamera ir veliau pasiziureti kaip "tai" baisiai atrodo. Bent jau eis suprasti, kodel egzistuoja erotiniu filmu "aktores" ir pades suvokti kaip gerai jos "atrodo" ekrane [b5]
Nežinomas
Nežinomas
Parašyta: 9/11/2010 17:52
[quote='double2']Toks įspūdis, kad jūs per daug idealizuojat santykius svinge... ir sprendžiat apie žmones, visai jų nepažinodami...

Cia matomai [b]vertingiausia[/b] musu perskaityta fraze per visa tema! 90% pilieciu perdem idealizuoja santykius tarp poru, iremina i kazkokios perdetos poezijos, romantikos, kas dar baisiau "meiles" remus. [f76]
Bukite atviri sau, ar namuose kas vakara myledamiesi su vyru/zmona taip "idealizuojate" seksa? O gal tiesiog namini vyra nebesinori idealizuoti, todel ieskomi pakaitalai, kaip is kokios muilo melodramos - grazus, atletiski, saldus, demesingi, erotiski, svelnus, neskubantys ir suprantantys moteri. O dabar vel paziurekite i savo vyra. Cia jis? Ne? Ar tikrai kitai moteriai jis atrodys toks, koks aprasytas auksciau? O jus?
O norint visa tai nuvainikuoti, siulau pastatyti miegamajame automatine foto ar video kamera ir veliau pasiziureti kaip "tai" baisiai atrodo. Bent jau eis suprasti, kodel egzistuoja erotiniu filmu "aktores" ir pades suvokti kaip gerai jos "atrodo" ekrane [b5][/quote]

LABAI TEISINGAS KOMENTARAS :)
Įrašai: 65
Parašyta: 9/11/2010 21:39
Vieni idealizuoja, kiti suvulgarina.....Mes laikomės vidurio. Šie santykiai ir vakarai neturi būti jausmingi, jie turi būti aistringi. Bet kiekvienam savo, vistiek geriau nei tik klapsėti klavišai..o va būtent tokių ir yra 90 proc.[f53]
Įrašai: 8
Parašyta: 10/11/2010 11:54
Nemenka bėda bendraujant poromis ar su pavieniais subjektais yra tai, ant kiek skirtingai visi mes suvokiame ar apibrėžiame tuos pačius žodžius ar sąvokas.
Jausmingas, aistringas, "sexy" - čia telpa viskas: pradedant tobulais ir visai netobulais kūnais, nekaltais bučiniais ir baigiant kaprofagija.
Kas jausminga leisbietei ir gejui, visai nejausminga sadomazochistinei porelei praktikuojančiai 1m+4v.
Pajėgus vyras vs frigidiška dama ar tobulų formų nimfomanė vs tuktelėjęs potencijos kamuojamas vyriškis?
Ar visi jie kalbėdami apie "aistrą" kalba apie tą patį? Važiuodami į vakarėlį tikisi to pačio? Bėgdami nuo "ilgų susirašinėjimų" ar "tuščių pasisėdėjimų prie kavos", vakarėlio metu kažkodėl tikisi gauti tai, apie ką niekas net nežino ar net nepraktikuoja?
Va tokiuose nesusikalbėjimuose ir yra iš anksto užkuoduoti visi vėlesni nesusipratimai ir "žiauriai" neigiamos patirtys. [f24]
Būkite atviresni ir nevenkite įvardinti savo pomėgių, norų, fantazijų... technikos. [b15]
Nežinomas
Nežinomas
Parašyta: 10/11/2010 13:50
Aš tai už erotomano variantą Nr.3 balsuoju :) Nes visa kita yra švaistymasis stovinčiu bybiu. Arba kokaino prisišnioti ir vaidinti povą :)
Nežinomas
Nežinomas
Parašyta: 10/11/2010 14:45
Erotomano isvis cia vieni geriausiu ir protingiausiu pasisakymu :) Visada idomu paskaityti :)
Įrašai: 2335
Parašyta: 10/11/2010 17:42
Kai mes kviečiame į vakarėlį nepažįstamus žmones, būtinai su jais susitinkame pabendrauti. Su moterimis kažkaip paprasčiau, jos iš karto supranta kur jos kviečiamos ir kodėl. Vyrukams reikia viską detaliai išaiškinti :) Daugelis vyrukų išklausę atvirą lekciją - neria į krūmus. keista, bet tai tiesa.
P.S. paskutine, ačiū tau [f41][f34]
Nežinomas
Nežinomas
Parašyta: 10/11/2010 17:50
"Numausi jai kelnaites, islaižysi ir dulkinsi. O aš sedėsiu spintoje ir filmuosiu". Niu bld., aš nepasirašau, aišku kad į krūmus dėsiu :)
Gal tu perdaug tiesmukiškas su berniukais ? :)
Įrašai: 2335
Parašyta: 10/11/2010 17:54
[quote='SkyEnter']"Numausi jai kelnaites, islaižysi ir dulkinsi. O aš sedėsiu spintoje ir filmuosiu". Niu bld., aš nepasirašau, aišku kad į krūmus dėsiu :)
Gal tu perdaug tiesmukiškas su berniukais ? :)[/quote]
Nebijok, su berniukais žaidžia mano žmonelė :P O drovius suvalgo pusryčiams :) Aš kol kas dar hetero, sakau kol kas, nes gyvenime įsitikinau, kad negali sakyti "niekada". O seksas, viena iš sričių, kur tobulėji visą gyvenimą.
Nežinomas
Nežinomas
Parašyta: 10/11/2010 18:52
[quote='erotomanas']"Numausi jai kelnaites, islaižysi ir dulkinsi. O aš sedėsiu spintoje ir filmuosiu". Niu bld., aš nepasirašau, aišku kad į krūmus dėsiu :)
Gal tu perdaug tiesmukiškas su berniukais ? :)
Nebijok, su berniukais žaidžia mano žmonelė :P O drovius suvalgo pusryčiams :) Aš kol kas dar hetero, sakau kol kas, nes gyvenime įsitikinau, kad negali sakyti "niekada". O seksas, viena iš sričių, kur tobulėji visą gyvenimą.[/quote]

Palaikau erotomano pasisakymus, bet vyrui tapimas Bi.. man niekaip nesuderinama su tobulėjimu sexe... :)
Nežinomas
Nežinomas
Parašyta: 10/11/2010 20:03
Įdomiai čia nuskambėjo apie "tobulinimasi sekse" :-)
Ir aplamai,nelabai aišku,ką reiškia tas "tobūlinimasis sekse".Ar tai,kad jau tapai BI,ar tai,kad jau gali sau susikišt 3 vibratorius ir tuo pačiu metu priimti 4 vyrus....
Įrašai: 2335
Parašyta: 10/11/2010 22:16
Cha cha, provokacija pavyko :) Tiesiog padariau socialinį eksperimentą, labai nepykit :) Netgi šioje bendruomenėje žmonės į vyrų biseksualumą stipriai reaguoja :(
Pasakysiu tik tiek, kad labai klaidingai mąstote, kas yra vyriškas biseksualumas. Netgi, jei vyras bus pamylėtas kito vyro, jis netaps bi, jei jam nesinorės to kartoti. Tai bus tiesiog seksualinis eksperimentas ir tiek. Aišku, lengva man rašyti, aš turbūt, toks kaip ir dauguma vyrų - myliu tik moteris ir, galbūt, niekada nesiryšiu tokiam eksperimentui.

Tobulinimasis sekse vyksta visą gyvenimą. Šia fraze, norėjau pasakyti, kad kas šiandien mums yra iškrypimas, rytoj gali tapti norma. Pavyzdžiui, neužsiėmėm S/M žaidimais rimtai, bet maniškė jau po truputį mąsto apie tokius arba fistingas, norėtų pabandyti, bet mano plaštaka per plati jai... Todėl ir sakau, kad sekse pastoviai tobulėjama ir pasakykit, nors vienas, ar jau esate jau tiek tobuli, kad galėtumėte drąsiai sakyti, kad jau viskas išbandyta ir nebėra kur, nepatikėsiu.

Atsiprašau, visai nuo temos nukrypau [d8]
Pakeitė 2010 Lapkričio 10 22:23
Nežinomas
Nežinomas
Parašyta: 10/11/2010 22:27
[b]Netgi, jei vyras bus pamylėtas kito vyro, jis netaps bi[/b]
Mes žinome kuo jis taps :-)
...