NE NARYS?
Registruokis

Forumas

Veiksmas

Nežinomas
Nežinomas
Parašyta: 31/05/2014 17:09
Čia gal daugiau toks retorinis klausimėlis. Tiesiog sutikime, kad visi čia susirenkame daugiau mažiau tuo pačiu tikslu. Šitas puslapėlis kaip ir turėtų viską palengvinti pagreitinti, ar ne taip? :)

Sutinku, kad reikia susipažinti, pabendrauti, pamatyti kitą žmogų. Bet kodėl viskas vyksta atvirkščiai? Pasivaikščiojimai, kava, o po to gal kažkas link esmės pagaliau. Ar taip turėtų būt, kažkaip esu susipainiojęs labai?
Atsakymai (9)
Įrašai: 237
Parašyta: 31/05/2014 17:33
O tu tai sutiktum duotis su belekuo?
Nežinomas
Nežinomas
Parašyta: 31/05/2014 17:58
[quote='Roockeet']Čia gal daugiau toks retorinis klausimėlis. Tiesiog sutikime, kad visi čia susirenkame daugiau mažiau tuo pačiu tikslu. Šitas puslapėlis kaip ir turėtų viską palengvinti pagreitinti, ar ne taip? :)
[/quote]
Cha, tai vyrai čia susirenka tuo pačiu tikslu, o tu galvoji, kad moterims reikia palengvinimo, kad susirastų sekso partnerį? Žinoma, jaunom ir gražiom, kokių tu, be abejo, ir nori. Jos ir taip realybėje turi daug gerbėjų, su kuriais bet kada gali į lovą nueiti, jei tik pačios panorėtų. Va pagalvok kokiu tikslu iš tiesų čia ateina moterys ir tada viskas taps aiškiau.
Nežinomas
Nežinomas
Parašyta: 31/05/2014 19:30
Nu tai tu man durnam paaiškink, ko jos čia susirenka? :)

Niekas nesako duotis, tai yra kažkoks bendravimas, susirašinėjimas ir tt. Niekas po 2 žinučių neįvyksta.
Nežinomas
Nežinomas
Parašyta: 1/06/2014 00:13
Moterys - merginos čia pagrinde renkasi dėl pinigų. Kitos dėl dėmesio,nes patinka savimeilę patenkinti. Na ir žinoma yra tokių kaip aš kurios su savo draugu čia ieško partnerės seksui trise ir manau, kad tik nedidelė dalis merginų čia ieško sekso partnerio, hmm dažniausiai jos būna ne itin išvaiždžios.
Įrašai: 235
Parašyta: 1/06/2014 16:05
friendswith_benefits: Moterys - merginos čia pagrinde renkasi dėl pinigų. Kitos dėl dėmesio,nes patinka savimeilę patenkinti. Na ir žinoma yra tokių kaip aš kurios su savo draugu čia ieško partnerės seksui trise ir manau, kad tik nedidelė dalis merginų čia ieško sekso partnerio, hmm dažniausiai jos būna ne itin išvaiždžios.

Išvaizda nenusako nei emocinio, nei seksualinio intelekto, mergyt. Sakau tau/jam ir retorinio klausimo autoriui. Norite dulkintis ar mylėtis? Va į šitą klausimą pirma sau atsakykite.
Įrašai: 374
Parašyta: 1/06/2014 17:22
Teisingai Istar pasakė.. O dar geriau būtų, kad visų pirmą atrastum kelis skirtumus tarp vyrų ir moterų emocine prasme..
Nežinomas
Nežinomas
Parašyta: 6/06/2014 16:04
[quote='friendswith_benefits']manau, kad tik nedidelė dalis merginų čia ieško sekso partnerio, hmm dažniausiai jos būna ne itin išvaiždžios.[/quote]
Labas rytas, jei dar neatsibudote ir miegodami kalbate.
-
Autoriui: taip, yra neabejotinas pagreitinimas spontaniškiems maloniems ir nemaloniems įvykiams.
Nežinomas
Nežinomas
Parašyta: 6/06/2014 22:50
[quote='Roockeet']Čia gal daugiau toks retorinis klausimėlis. Tiesiog sutikime, kad visi čia susirenkame daugiau mažiau tuo pačiu tikslu. Šitas puslapėlis kaip ir turėtų viską palengvinti pagreitinti, ar ne taip? :)

Sutinku, kad reikia susipažinti, pabendrauti, pamatyti kitą žmogų. Bet kodėl viskas vyksta atvirkščiai? Pasivaikščiojimai, kava, o po to gal kažkas link esmės pagaliau. Ar taip turėtų būt, kažkaip esu susipainiojęs labai?[/quote]

Bl, atėjai į sex puslapį ir jokia p.st neduoda!!! Ane? :DDDDDDDDDD
Pakeitė 2014 Birželio 6 22:51
Įrašai: 237
Parašyta: 8/06/2014 13:33
Grazi moteris gali gauti dazna vyra. Kuo tu esi ypatingas? Esi zavus, patrauklus, idomus? Jei taip, sudomink.
...